Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí NaBH4/CuCl2 v jednom hrnci (měřítko 1 kg)

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Je třeba na konci přidat aceton, abyste jej mohli osolit? Není možné solit přímo z IPA?
 

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Ahoj , prosím, může někdo poskytnout postup syntézy v malém měřítku, mám 100grm p2np.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
po ověření se ukázalo, že moje okno nemusí být vhodné pro zbavení se plynu h2 pomocí potrubí. existuje nějaký jiný bezpečný způsob odvětrání plynu h2? (zatím nemám vestavěný filtr).
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Získejte filtr :)
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Můžete mi doporučit nějaké inline uhlíkové filtry? nějaké konkrétní, na které bych si měla dát pozor? protože inline se špatně shánějí :/
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Poraďte se s místním growshopem, který vám pomůže, jistě vše vyřeší pro vaše potřeby!
Stačí jim říct, že pracujete se syntetickými kanabinoidy, což zvýší pravděpodobnost, že vám pomohou. :D
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ha, ok.

Jaké uspořádání vnitřní laboratoře je nejlepší pro plyn h2 při použití potrubí s ventilátorem a filtrem? původně (při absenci filtru) jsem chtěl mít ptfe potrubí skrz okno, které by vypouštělo h2 a za ním by foukal ventilátor směrem k oknu.

mám stan, ale nechci v něm uhořet zaživa kvůli malému úniku h2, který se shromažďuje nahoře, protože tam budu 6 hodin, zatímco budu přidávat p2np. stejné riziko hrozí, když to budu dělat v místnosti.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Pokud vaříte ve stanu, ujistěte se, že máte propper ventilaci. Kromě toho umístěte uvnitř také větrací otvory, malé pro pěstování konopí.
Ujistěte se také, že máte přístup čerstvého vzduchu pro cirkulaci :)

. Maska bude to, co bude mít vliv na vaše zdraví, mohu doporučit řadu Draeger X-Plore, možná model 4500 nebo 5500.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Pořiďte si dobrou masku a ochranný oblek.

Jak vypadá vaše uspořádání při provádění této syntézy amfetaminu?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Mám growtent se systémem filtrace s aktivním uhlím :) Co se týče chlazení, jednoduše umístím svůj 20l RBF do velkého prdelatého kbelíku s vodou (asi 100l), který budu mít o něco menší než je výška RM (pomáhá také přidání několika kostek ledu). Taky mám světla, kterýma můžu hýbat a průduchy na konopí (malý), který můžu přesouvat jak potřebuju.
Stan je 2x2 a slouží k syntéze, extrakcím, odpařování a krystalizaci.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vyskytly se někdy nějaké problémy s únikem h2? a pokud se h2 dostane mimo stan, nemůže pak způsobit výbuch v místnosti, kde se stan nachází?

a nejsou světla nebezpečná? protože teplo z nich by mohlo způsobit výbuch, pokud by ve stanu zůstaly zbytky h2, které by nevysál filtr.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vlastně ne, nepracuji s otevřeným ohněm a nepracuji ani s vakuovou destilací.
Riziko výbuchu v mé laboratoři je velmi malé.

Používám světla, která produkují světlo, ale žádné teplo :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vzniká plyn h2 pouze po přidání borohydridu sodného, nebo i po přidání p2np?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nevím, že vlastně :) Je dobré, že se snažíte předem řešit bezpečnost a rizika!
Každopádně jsem se staral o bezpečnou masku + propper ventilaci a pak jsem s tím teprve začal :D Důležité bude mít ve stanu cirkulaci, abyste také přijímali nový čerstvý vzduch. :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Máte druhý ventilátor, který přivádí vzduch zvenčí i do stanu?

Potřebuju tu syntézu dokončit a napsat k ní zprávu co nejdřív, ale nechci se zranit nebo hůř... je opravdu frustrující, že musím být takhle pedantský, když chci jen pokračovat v syntéze, haha.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Uvnitř stanu mám jeden ventilátor, který vyfukuje vzduch ven, a pracoval jsem v obecně docela dobře větraných podmínkách, takže to nebylo potřeba, bylo by to přínosné v závislosti na vašich podmínkách

Ve skutečnosti to není tak složité, kámo. Pracuj s propper maskou + větrání a budeš v pohodě. :)
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Právě jsem provedl svou první syntézu touto metodou s výtěžkem 45 % na 5 g P2NP.

Byla to moje absolutní premiéra, takže jsem určitě cestou udělal nějaké chyby, ale chtěl jsem jen získat nějaké zkušenosti. Nakonec jsem se velmi dobře bavil. Úplně jsem tu našel svého nového koníčka. Nemůžu se dočkat, až se pustím do dalších experimentů a vylepšování svých technik.

Moc děkuji těm, kteří provozují tyto stránky, bez vizuálních pomůcek bych to nedokázal, pomohlo mi to zaplnit velkou mezeru v mých znalostech jen sledováním videí. ✌🏻
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Úžasné!

Omlouvám se, že o tom pořád mluvím, ale co jste udělali pro filtraci vzduchu, abyste se vypořádali s plynným vodíkem?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Svou sestavu jsem měl přímo u otvoru dveří do venkovního prostoru a většího skříňového ventilátoru, který vytahoval vzduch z mého pracovního prostoru ven.

Pravděpodobně to není nejúčinnější nebo nejtěsnější způsob (jako digestoř), ale viděl jsem, jak jsou výpary z mého zpětného kondenzátoru nasávány přes můj ventilátor do venkovního vzduchu. Pro menší experimenty se to však zdá být účinné.
Další nápad, který jsem měl předtím, bylo umístit na horní část zpětného kondenzátoru nějaký adaptér na hadici a tímto způsobem připojit odvzdušňovací hadici ven.

V příštích měsících budu stavět digestoř, protože bych chtěl mít pořádnější sestavu, a pokud jste z toho vůbec paranoidní, tak bych vám prostě doporučil, abyste si ji také postavili.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Ano, chtěl jsem použít hadici vedoucí z baňky na vnější stranu okna, za kterou by foukal ventilátor.

Jaký typ motoru používá váš skříňový ventilátor?

pro začátek budu provádět syntézu s použitím 10 g p2np. kolik hdydrogenového plynu se podle vašeho odhadu vyprodukuje při syntéze této velikosti?
 
Top