Návod k použití videa.

mrdobolina

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Páni! určitě staré dobré rp / i / e .. a všechno (samozřejmě!) ostatní.
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Určitě toto!!!! stejně jako příprava RP z krabiček od sirek, protože odtud by většina tajných chemiků získávala své zdroje a je to nejschůdnější způsob, jak získat čisté krystaly I2. což mě asi přivádí k mému nectnému návrhu, který už navrhl někdo jiný : syntéza prekurzorů cestou nejbližší tomu, čeho by byl průměrný domácí chemik schopen.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Myslím, že mnohým by se hodila syntéza DOM (STP), DMT (z tryptaminu) nebo DXM.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Né, PMK a BMK ethylglycidát nebo novější by zde využilo mnoho uživatelů, takže by se vyřešilo i mnoho lidí, kteří mají problémy s jejich převodem, a všechny rozporuplné informace ve vláknech
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
2C-B z nitrostyrenu za použití katalyzátorů NaBH4 a Cu nebo Al a Cu
2C-E
Dmt z tryptaminu nebo tryptatolu
DOB
STP
n, alfa DEPEA
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
A samozřejmě MXE
 

PHD888

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
PMK ethylglycidát! To je jakákoli organická sloučenina, mají mastné kyseliny. Tento požadavek vysoké teploty tání fáze udržovat tento mastných kyselin v kapalném vzorci. Jedná se o studii pro farmaceutický výrobek, je to nejlepší kvalita poté, co je hotový výrobek. Přestaňte prosím zveřejňovat nesmyslné reklamy nebo otázky. Pokud nejste BioTech nebo PhD titul v průmyslu studia. Než byste mohli mít smůlu, když se snažíte vyrobit MDMA, přečistit na další stupeň jako krystalizovat, ztratili byste také na výtěžku.
 

Attachments

  • 9aFdnPQwJV.jpeg
    9aFdnPQwJV.jpeg
    193 KB · Views: 263

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Dobrý den, pane profesore,

nechápejte mě špatně, ale na tak drzou zprávu nemohu odolat odpovědět. Takže tvrdíte, že pouze dobře vzdělané subjekty s univerzálním titulem mají privilegium pokusit se o syntézu mdma.?

Doufám, že jsem vás špatně pochopil a že jsem jen impulzivní blbec, který si ani nezaslouží zkoušet a začít experimentovat a měl bych být rád, že mohu utratit své vydělané peníze, za které jsem dodal tvrdou práci.
Pokud ne .. Chtěl bych říct ...

Kdo si kurva myslíš, že jsi? A co jsi kurva vyrobil, příteli ? To je to nejlepší, co jsi dokázal? A tak šťastný, že cítíš potřebu projít svou posranou látkou a říkat světu, jak to funguje a kdo co může a kdo ne?
Myslím, že naprosto netušíš, jaká je celá myšlenka takové platformy ... to proto, že celý život trávíš ve svém pokoji studiem, chodíš v řadě a žiješ strašně pokrytecký život.

Příteli, před třemi měsíci jsem znal jen h20 P a Au... teď jsem si docela jistý, že jsem našel přímou cestu od glycidátu k mdma skleněnému krystalu. Asi mi to jako všichni lidé s nějakými základními znalostmi neuvěříš. To je v pořádku, protože je mi to jedno.
Zábava, kterou mám z idiotů, jako jste vy, má mnohem větší cenu než snadné peníze nebo tvrzení, že jsem nový všemocný mdma syntetizátor...

opět doufám, že jsem příliš impulzivní, ale nějak si myslím, že ne...

doufám, že se budete cítit dobře, až si začnete honit triko, když se budete pozorovat v zrcadle 🪞

nechutný 🤢 způsob myšlení máte bleh

mějte se.
 

Attachments

  • y1V9RvOhIb.jpeg
    y1V9RvOhIb.jpeg
    614.5 KB · Views: 273

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Co je to kurva? Myslím, že ses ztratil, kamaráde. Univerzitní knihovna se nachází hned vedle. Běž si studovat ty svoje doktorské sračky a buď kurva zticha. Nezapomeň, že je to knihovna... V knihovně se nemluví.

Ne, ale vážně, když jsi chytřejší než my všichni tady, proč to neuděláš sám? Proč jsi ty příspěvky vůbec četl, když to zvládneš naprosto sám?

Řeknu ti tajemství o chemii. Ve skutečnosti nejde ani tak o knihy, které si přečteš, jako o praktické zkušenosti, které získáš v laboratoři. To, že si o nějakém postupu přečtete, ještě neznamená, že jste schopni ho provést v reálném prostředí. Popírám tyto kecy. Tajný chemik, který si financuje vlastní laboratoř, může znát chemii mnohem lépe z toho prostého důvodu, že provedl mnohem více postupů, které aktivně napomáhají znalostem, než studenti chemie, kteří do skutečné laboratoře sotva vstoupí (mluvím z vlastní zkušenosti).

To, co mě rozčiluje, není to, že nadáváte na špatný produkt, ale to, že nadáváte lidem, že nestudovali chemii. Víte, že chemie je přírodní věda. Chemikem se může stát každý, ať už pochopí zákonitosti a správně je aplikuje v praxi.

Neřekl jsem vaší matce, že nemůže mít děti, protože není dost chytrá na to, aby to dělala "správně".

Nejlepší na tom je, že nejsem ani "odpadlík" jako egoisticky založený jedinec, jak bys to nazval ty, ale stejně mi tvoje hraní si na hrdinu zní z nějakého důvodu super arogantně... 🤩
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Jsem asi poslední, kdo si všiml, že phd je vlastně uživatelské jméno.

Tajná chemie je něco jako rudé inženýrství. Musí si všechno udělat sami, aby pochopili, jak věci fungují. Hlouběji rozumí vybavení a mají znepokojivou míru důvěry v repasované kuchyňské nádobí, svorky a lepicí pásku. Většina prekurzorů, které potřebují, je stejně nelegální jako jejich konečné produkty, takže musí syntetizovat vlastní činidla z toho, co je legálně dostupné. K tomu potřebují hluboké znalosti o tom, jak manipulovat s organickými strukturami, a velkou kreativitu ve svých metodách.

Je to jako rozdíl mezi profesorem biologie na univerzitě a výzkumníkem pracujícím ve stanu uprostřed amazonského pralesa.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
A s vaším příběhem o glycidátu ... omylem mi můj dodavatel poslal pmk místo bmk vzorku ... to bylo před 3 měsíci, proto začínám celé toto dobrodružství dělat od nuly!
Vosk velmi rychle tuhne ve srovnání s bmk glycidátem, který zůstává tekutý... 1. jsem použil elektrickou řezačku na kov, abych vykuchal obal a rozdělil vosk....only pokud zachováte klid, což je pro mě těžké, nápad přijde. Takže stačí dát lahvičku do horké vody nebo mikrovlnky, než začnete vařit a potřebujete ji v tekuté formě..

Děkuji moc
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
V současné době upravujeme video o získávání fenylacetonu z glycidátu BMK.

V laboratoři řešíme optimální možnosti redukce fenylacetonu, nejlepší způsob bude natočen pro videoklip.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Bylo by skvělé poskytnout video o syntéze P2P z benzaldehydu.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Videa jsou skutečně něčím, co dělá BB fórum mnohem inovativnějším ve srovnání s dříve existujícími fóry z minulosti. Dříve jsme obrázky s nízkým rozlišením považovali za něco cool. Pak přišla videa BB a nejenže mají jiný formát, ale nepostrádají ani kvalitu.

Je jasné, že před natáčením videí byla provedena stochiometrická optimalizace. Upřímně se divím, že je fórum dodnes funkční. Tým se o něj evidentně skvěle stará.

Vtipné je, jak YouTube začal videa mazat, takže jste přešli na krátká videa odkazující na aktuální fórum 😆. Nejvtipnější jsou ty názvy, které doslova jen lidé, kteří vědí, co hledají, mohou vůbec hledat :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Upřímně řečeno mě překvapuje, že to youtube trvalo tak dlouho. Hádám, že pojistit, aby veškerý jejich obsah odpovídal oficiálnímu vládou schválenému myšlení, vyžaduje hodně práce.

Ale ve vší vážnosti si myslím, že je to zajímavé rozhodnutí. Existují i další s videi o výrobě drog, výbušnin a podobně, ale ty, které jsem viděl, vysvětlují, jak se věci dělají, ve skutečnosti to nedělají. Je to něco jako montypythonovské "jak se dělá psí styl"; v televizi se to smí vysvětlovat, ale nesmí se to ukazovat.

A co vysílání do Rumble? Propagují se jako alternativa k cenzuře na youtube.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Máme kanály na všech alternativních stránkách pro hosting videa. Ale o rumble jsem ještě neslyšel, pojďme na to.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Vtipné je, že jsem si koupil knihu Uncle Fester od člověka na Etsy, ten mě upozornil na jedno z videí na YouTube, a tak jsem našel BBGate. (Byla to láska na první pohled 💕)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Pěkný způsob, jak objevit takové úžasné fórum!
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
🧑‍🏫 😛Profesor ... hahaha ...
 
Last edited:
Top