Escrow

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
μια καταπληκτική καινοτομία. Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να επιστρέψουμε στο παιχνίδι σε παγκόσμια κλίμακα :)
 

jesse_pnkmn

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου;
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Τι γίνεται αν τα εμπορεύματα θα ληφθούν από το τελωνείο; Θα πάρει χρήματα ο πωλητής;
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ω, Θεέ μου! Ευχαριστώ χρειάζομαι κάποια χρήματα γιατί ήρθε η ημερομηνία της εγχείρησής μου.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
@HEISENBERG Υπάρχει δυνατότητα πληρωμής των παραγγελιών με εγγύηση μέσω της XMR; Δεν βλέπω την BTC ως ασφαλή οδό αγοράς.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τις υπηρεσίες ανταλλαγής BTC/XMR. Δεν υπάρχει ακόμη άμεση πληρωμή σε XMR.
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Πρώτη παραγγελία στο bbgate, έλαβα την παραγγελία σήμερα, και πίεσα για να ολοκληρώσω τη συναλλαγή, τώρα λέει "αναμονή πληρωμής", έχω κάνει όλα όσα πρέπει να κάνω για να απελευθερώσω χρήματα στον πωλητή, παρακαλώ lmk asap ευχαριστώ!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Γεια σας. Ναι, τα κάνατε όλα σωστά, τώρα ο πωλητής θα πρέπει να αποσύρει τα χρήματα
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Ok
Για να ξεκινήσετε μια συμφωνία i ptess νέα deal.yhen δώσει information.do i gibe πωλητές πληροφορίες yhen πάρα πολύ; &then ποιος μπορώ να στείλω bitcoin να,; τότε δεν relesse τα κεφάλαια μέχρι να πάρω produvt.right;
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Τα χρήματα που προέρχονται από το σύστημα καταθέσεων είναι χρήματα που πρέπει να ξεπλυθούν ή χρήματα που μπορούν να δαπανηθούν;
@HEISENBERG
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Φυσικά, κάθε χρήμα που προέρχεται από τις πωλήσεις φαρμάκων πρέπει να ξεπλένεται.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Θα υπάρχει δυνατότητα πληρωμών σε άλλα νομίσματα; Πρόσφαταley έπρεπε να ανταλλάξουμε σε BTC ήταν ακριβό AF, οι μεταφορές BTC είναι επίσης ακριβές, υπάρχουν καλύτερα κρυπτογραφήματα για χρήση, γιατί να μην τα εφαρμόσουμε;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ναι. Σύντομα θα εισαγάγουμε πολλά νέα χαρακτηριστικά, συμπεριλαμβανομένης της πληρωμής σε monero.
 

malbona kato

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Αγαπητοί ADMINs, αγαπώ πραγματικά την επιχείρησή σας escrow, απλά θέλω να ζητήσω να κάνω μια μικρή αλλαγή αν είναι δυνατόν. Αυτό το μικρό χρονικό κενό 1,5 ώρες από τη διεύθυνση πληρωμής που λαμβάνεται δεν είναι αρκετό μερικές φορές. Είναι δυνατόν να το επεκτείνετε σε 3 ή ακόμη και σε 4 ώρες;
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Πού μπορώ να στείλω bitcoins; Η escrow έχει διεύθυνση bitcoin; Εδώ έχω μπερδευτεί.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Όταν ο πωλητής επιβεβαιώσει την ετοιμότητα εκπλήρωσης της παραγγελίας, θα έχετε τη δυνατότητα να την πληρώσετε και το σύστημα θα σας δώσει μια διεύθυνση bitcoin για την πληρωμή
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Πώς μπορώ να πάρω πωλητή τη διεύθυνσή μου για να το στείλω σε
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
θα πρέπει να υπάρχει XMR ως νόμισμα για escrow
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Τώρα στέλνω διεύθυνση και να στερεοποιήσει τη συμφωνία στο telegram b4 επικεφαλής yto escrow επειδή theres κανένας τρόπος για να πάρει πωλητή διεύθυνση μου σε αυτό το φόρουμ w out breakin κανόνες.XMR??IM εξοικειωμένος με αυτό.sry.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Το κρυπτονόμισμα Monreo της, διαβάστε στο duckduck πάει για τα οφέλη του. Αλλά εν ολίγοις το μη ανιχνεύσιμο - εννοώ τις συναλλαγές του.
 
Top