Escrow

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
εντοπίστηκε ένα σφάλμα.
1. Θέλω να καταθέσω ποσό στο XMR που έχει επιβεβαιωθεί.
2. Πηγαίνετε στη διεύθυνση ***/λογαριασμός/λογαριασμός/ και επιλέξτε xmr --> κατάθεση
3. στη συνέχεια επιλέγω ένα ποσό σε EUR ή USD. αυτό το ποσό μετατρέπεται σε xmr με κάποιο τρόπο και δημιουργείται διεύθυνση.
4. αλλά αν μεταφέρω σε αυτή τη διεύθυνση κάποιο ποσό μεγαλύτερο από αυτό που πήρα στο βήμα 3, μόνο το ποσό από το βήμα 3 θα προσγειωθεί: τα υπόλοιπα θα εξαφανιστούν.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Εργαζόμαστε για να μπορούμε να αναπληρώνουμε μια ελεύθερη ποσότητα, χωρίς να παράγουμε κάποια συγκεκριμένη ποσότητα.

Εάν έχετε μια τέτοια κατάσταση, επικοινωνήστε μαζί μου και θα το διορθώσουμε.
 
View previous replies…

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
πρόβλημα δεν είναι μόνο σε αυτό το ποσό.
αφού μετέφερα μια πληρωμή από το πορτοφόλι μου xmr στη διεύθυνσή σας, δεν μπορούσε να γίνει καμία άλλη συναλλαγή από το πορτοφόλι μου.
κάθε προσπάθεια σύνδεσης με seed πηγαίνει στον συγχρονισμό για πάντα.
τεχνικά, μπορώ να μπω στο λογαριασμό μου, αλλά δεν μπορώ να συγχρονίσω το ποσό μου και να κάνω οποιαδήποτε δραστηριότητα. έτσι, φαίνεται είτε ως "εκκρεμές" είτε ως "μπλοκαρισμένο".
δεν ξέρω ποιος είναι ο λόγος, αλλά υποθέτω ότι αυτό το ζήτημα σχετίζεται με αυτή την πληρωμή, καθώς εμφανίστηκε αμέσως.

NZ3pQDbJai
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Γιατί μου γράφετε σε ιδιωτικά μηνύματα και εδώ; Αφήστε με να σας απαντήσω αύριο και εσείς να εξασκήσετε την υπομονή σας.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Μου απαντήσατε στο PM ότι δεν γνωρίζετε τον λόγο, γι' αυτό έφερα αυτό το θέμα για κοινή συζήτηση: Ίσως κάποιοι άλλοι χρήστες αντιμετωπίζουν το ίδιο πρόβλημα.

Πιστεύω ότι είναι σοβαρό ζήτημα αν δεν μπορώ να έχω πρόσβαση στο πορτοφόλι μου για μερικές ημέρες από τότε που έγινε η μεταφορά σε μια τυχαία διεύθυνση.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Δεν είναι πρόβλημα από τη δική μας πλευρά, αλλά ότι το πορτοφόλι σας δεν μπορεί να συγχρονιστεί.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
ναι, καταλαβαίνω ότι πρόκειται για "γενικό θέμα". αλλά τώρα συνεχίζεται για περισσότερες από 48 ώρες από τότε που η πληρωμή έγινε επιτυχώς στο πορτοφόλι σας.
Σύμπτωση; Δεν είμαι σίγουρος.
δεν λέω ότι είναι ένα πρόβλημα, που δημιουργήθηκε από την πλευρά σας σκόπιμα... αχαχαχα...
αλλά πιστεύω ότι θα μπορούσε να σχετίζεται με τον αλγόριθμο δημιουργίας διευθύνσεων ή κάτι παρόμοιο.

ας ελπίσουμε ότι θα ξεμπλοκαριστεί σε 2-3 μέρες: υπάρχουν νομίσματα παγωμένα, δεν μπορώ να κάνω νέα παραγγελία για να αγοράσω το γαμημένο το χόρτο μου((((
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Τι είδους πορτοφόλι χρησιμοποιείτε;
Δεν χρειάζεται να απαντήσετε, απλώς εισάγετε τα κλειδιά σε ένα άλλο πορτοφόλι και συγχρονίστε τα εκεί.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Ευχαριστώ, αδελφέ. Θα προσπαθήσω σε κάποια άλλη πλατφόρμα να αποκτήσω πρόσβαση.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Αρχικά δημιουργήθηκε στο xmrwallet.com

Λοιπόν, έκανα μερικές προσπάθειες να εισαγάγω τα κλειδιά μου σε κάποιο άλλο πορτοφόλι: χρησιμοποιήθηκαν η εφαρμογή mymonero και το web με το ίδιο αποτέλεσμα: ζήτημα συγχρονισμού.
φαίνεται ότι η τελευταία μου συναλλαγή δεν επεξεργάστηκε σωστά ή κάτι παρόμοιο, δεν ξέρω ακριβώς
 
Last edited:

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
UPD: τελικά απέκτησα πρόσβαση στα κεφάλαιά μου με ένα παράξενο πορτοφόλι "monerujo". Εκτός από αυτό τώρα μπορούσε κανείς να συγχρονίσει όλα τα δεδομένα.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
i dont know nothing about monero ,how to buy ,how to pay ,how to open wallet ,anybody here can explaine me pls and how to do transaction?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Αγοράστε Monero στο Kraken > δημιουργήστε ένα πορτοφόλι, το MyMonero είναι ένα καλό > περιμένετε ημέρες, συνήθως μια εβδομάδα για τα κεφάλαια στο Kraken να είναι απολήψιμα > αποσύρετε τα στο νέο σας πορτοφόλι > για επιπλέον ανωνυμία πρόσθεσα ένα δεύτερο πορτοφόλι στο MyMonero μου και μεταφέρω τα XMR ξανά από το πρώτο πορτοφόλι στο νέο > μπείτε στο site, κάντε κλικ στο πορτοφόλι σας επάνω > σύμβολο συν δίπλα στο 'XMR' > το site θα σας δώσει ένα σύνδεσμο κατάθεσης > επιστρέψτε στο πορτοφόλι σας με αυτόν, εισάγετε αυτόν τον κωδικό στο πλαίσιο 'αποστολή' > ανανεώστε το site σαν τρελοί μέχρι να το δείτε στο λογαριασμό σας

Αν δεν μπορείτε να το ακολουθήσετε αυτό, μάλλον θα πρέπει να κάνετε 'λίγη' περισσότερη έρευνα πριν επιχειρήσετε οτιδήποτε από αυτά
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
Θα προσπαθήσω, ευχαριστώ.
 

Lucy12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας! Θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει η δυνατότητα διαγραφής όλων των προηγούμενων συναλλαγών και καταθέσεων;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Γεια σας, θα διαγραφούν αυτόματα σε 90 ημέρες.
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας νέος πωλητής, εάν λάβετε νέα πληρωμένη παραγγελία, πού να ολοκληρώσετε την παραγγελία; οποιοδήποτε κουμπί; ή απλά να δημοσιεύσετε τον αριθμό παρακολούθησης στη συνομιλία;
--Μόλις το διάβασα αυτό:
Όταν ο αγοραστής λάβει την παραγγελία του, πρέπει να κάνει κλικ στο κουμπί "Ολοκλήρωση συμφωνίας". Αυτή η ενέργεια επιτρέπει στον πωλητή να λάβει την πληρωμή για την παραγγελία.
Υπάρχει κάποιο κουμπί για τον πωλητή;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Όλοι έχουν ένα κουμπί "πρόσκληση διαχειριστή".
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
έτσι ώστε κάθε παραγγελία πρέπει να προσκαλέσω τον διαχειριστή στη συζήτηση; και στη συνέχεια να δημοσιεύσω τον αριθμό παρακολούθησης εκεί;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Σας έχω ήδη απαντήσει σε αυτή την ερώτηση, γιατί επαναλαμβάνεστε;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Πρέπει να περιμένετε μέχρι να επιβεβαιώσει ένας πελάτης την παραλαβή ενός δέματος. Μετά από αυτό, θα λάβετε τα χρήματά σας. Σε περίπτωση μακράς σύνδεσης εκτός σύνδεσης ή αγνόησής σας από την πλευρά ενός πελάτη, ο διαχειριστής μπορεί να κληθεί να επιλύσει το πρόβλημά σας.
 
Last edited:

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ευχαριστώ για την απάντησή σας, το κατάλαβα, ευχαριστώ πολύ.
 
Top