Escrow

woopgedoopl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
γιατί δεν υπάρχει escrow για την xmr;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Θα προσπαθήσουμε να προσθέσουμε αργότερα
 
View previous replies…

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
θέλω να πληρώσω και με xmr! πότε θα γίνει αυτό;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Η πληρωμή σε monero εφαρμόζεται εδώ και πολύ καιρό
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Καταλαβαίνω. Πρέπει να είναι δύσκολο να προγραμματίσετε όλο αυτό το φόρουμ. Σεβασμός!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
θα πρέπει να υπάρχει XMR ως νόμισμα για escrow
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Τώρα στέλνω διεύθυνση και να στερεοποιήσει τη συμφωνία στο telegram b4 επικεφαλής yto escrow επειδή theres κανένας τρόπος για να πάρει πωλητή διεύθυνση μου σε αυτό το φόρουμ w out breakin κανόνες.XMR??IM εξοικειωμένος με αυτό.sry.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Το κρυπτονόμισμα Monreo της, διαβάστε στο duckduck πάει για τα οφέλη του. Αλλά εν ολίγοις το μη ανιχνεύσιμο - εννοώ τις συναλλαγές του.
 

Akira

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 5, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Πώς στέλνετε στον πωλητή τη διεύθυνσή σας;
 

Olgierd Halski

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Στην ενότητα "Λεπτομέρειες συμφωνίας" δίνω τα προσωπικά μου στοιχεία και τη διεύθυνσή μου; ίσως ηλίθια ερώτηση αλλά καλύτερα να ρωτήσω παρά να δημοσιεύσω κάτι και να το μετανιώσω αργότερα ;p
YIdDYV0gNT
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Πρόκειται για συγκεκριμένες λεπτομέρειες σχετικά με τη συμφωνία, όχι για τη διεύθυνσή σας. Μόνο ο πωλητής θα πρέπει να έχει πρόσβαση σε αυτές τις πληροφορίες, φροντίστε να κρυπτογραφήσετε τη διεύθυνσή σας, καθώς προσθέτει ένα επίπεδο ασφάλειας.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
@HEISENBERG @G.Patton
Γεια σας Είμαι νέος πωλητής και μόλις έλαβα την πρώτη μου παραγγελία μέσω του BB gate market. Καταλαβαίνω σωστά ότι πατάω το κουμπί αποδοχής της πώλησης, ο αγοραστής θα λάβει τη διεύθυνση των χρημάτων κρυπτονομίσματος που μεσολαβεί από το bbgate. Όταν ληφθεί η πληρωμή, ο πράκτορας μεσεγγύησης γράφει ένα μήνυμα και στη συνέχεια στέλνω την παραγγελία και περιμένω να έρθει στη διεύθυνση του αγοραστή. Ο αγοραστής θα πρέπει να κάνει κλικ στο κουμπί ότι η παραγγελία έφτασε και θα λάβω τα χρήματα; Τι γίνεται αν η παραγγελία χαθεί ή ο πωλητής δεν κάνει κλικ στο κουμπί ότι η παραγγελία παραλήφθηκε. Μπορώ να υπερασπιστώ τον εαυτό μου με ένα βίντεο που δείχνει την αποστολή της παραγγελίας; Ή αν ο αγοραστής είναι ανενεργός αφού έχω στείλει την παραγγελία, θα λάβω τα χρήματα; Πρέπει να επαληθεύσω ότι όλα πήγαν όπως έπρεπε. Σας ευχαριστώ για κάθε βοήθεια.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Θα πρέπει να έχετε έναν αριθμό παρακολούθησης.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Θα πάρετε τα χρήματά σας σε περίπτωση που ένας αγοραστής είναι ανενεργός για μεγάλο χρονικό διάστημα. Υπάρχει η δυνατότητα να προσκαλέσετε συντονιστή εάν έχετε προβλήματα με τη συμφωνία σας.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ας πούμε ότι πλήρωσα και τα αντικείμενα δεν φτάνουν ποτέ. Πρέπει να τα αποσύρω ή μπορώ απλά να τα αφήσω μέχρι να είμαι έτοιμος να κάνω άλλη συμφωνία; Μπορώ να προπληρώσω εν αναμονή της διαθεσιμότητας ενός προϊόντος; Δεν γνωρίζω τίποτα για την κρυπτογράφηση και το να έχω απλώς ένα είδος πορτοφολιού στην τοποθεσία ακούγεται ελκυστικό. Αν μερικές εκατοντάδες άνθρωποι είχαν ένα υπόλοιπο, αυτό δεν θα το ανακάτευε αυτόματα; Υπάρχει ποτέ χρόνος κατά τον οποίο ο πωλητής μπορεί να δει το πορτοφόλι μου;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Εργαζόμαστε για να αποκτήσουν οι χρήστες ένα εσωτερικό πορτοφόλι. Ο πωλητής δεν βλέπει τη διεύθυνση του πορτοφολιού σας από το οποίο πληρώσατε
 

Boy228

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2024
Messages
0
Reaction score
2
Points
3
Deleted

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Τι προβλήματα αντιμετωπίζετε;
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Για να είμαι ειλικρινής, δεν ξέρω πώς να σας βοηθήσω. Είστε ο πρώτος άνθρωπος που αντιμετωπίζει ένα τέτοιο πρόβλημα.
 

kass59

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
γεια σας, σκέφτομαι να πουλήσω στην BB και έχω μια ερώτηση σχετικά με το σύστημα μεσεγγύησης. Εάν ο αγοραστής παραλάβει το πακέτο αλλά δεν το επιβεβαιώσει, πώς μπορώ να πάρω πίσω τα χρήματά μου;
 

pmbgt

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
πώς να ακυρώσετε την παραγγελία
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Προσκαλέστε τον διαχειριστή στη συζήτηση για την παραγγελία
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
εντοπίστηκε ένα σφάλμα.
1. Θέλω να καταθέσω ποσό στο XMR που έχει επιβεβαιωθεί.
2. Πηγαίνετε στη διεύθυνση ***/λογαριασμός/λογαριασμός/ και επιλέξτε xmr --> κατάθεση
3. στη συνέχεια επιλέγω ένα ποσό σε EUR ή USD. αυτό το ποσό μετατρέπεται σε xmr με κάποιο τρόπο και δημιουργείται διεύθυνση.
4. αλλά αν μεταφέρω σε αυτή τη διεύθυνση κάποιο ποσό μεγαλύτερο από αυτό που πήρα στο βήμα 3, μόνο το ποσό από το βήμα 3 θα προσγειωθεί: τα υπόλοιπα θα εξαφανιστούν.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Εργαζόμαστε για να μπορούμε να αναπληρώνουμε μια ελεύθερη ποσότητα, χωρίς να παράγουμε κάποια συγκεκριμένη ποσότητα.

Εάν έχετε μια τέτοια κατάσταση, επικοινωνήστε μαζί μου και θα το διορθώσουμε.
 
View previous replies…

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Αρχικά δημιουργήθηκε στο xmrwallet.com

Λοιπόν, έκανα μερικές προσπάθειες να εισαγάγω τα κλειδιά μου σε κάποιο άλλο πορτοφόλι: χρησιμοποιήθηκαν η εφαρμογή mymonero και το web με το ίδιο αποτέλεσμα: ζήτημα συγχρονισμού.
φαίνεται ότι η τελευταία μου συναλλαγή δεν επεξεργάστηκε σωστά ή κάτι παρόμοιο, δεν ξέρω ακριβώς
 
Last edited:

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
UPD: τελικά απέκτησα πρόσβαση στα κεφάλαιά μου με ένα παράξενο πορτοφόλι "monerujo". Εκτός από αυτό τώρα μπορούσε κανείς να συγχρονίσει όλα τα δεδομένα.
 
Top