Σύνθεση JWH-018

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Υπάρχει κάποιος που βρίσκεται σε εξέλιξη της σύνθεσης jwh018. Θα ήταν ενδιαφέρον να συνομιλήσουμε.
 

Hip-Hop-Gruppe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Γεια σας!
Έφτιαξα λίγο jwh-018 με τη μέθοδο σας, αλλά είναι πολύ σκούρο, σαν κακάο.
Πώς μπορώ να το καθαρίσω; Προσπάθησα να το ανακρυσταλλώσω από καυτή μεθανόλη.
Με λίγο νερό (~90% μεθανόλη κατά ειδικό βάρος) καθιζάνει πιο εύκολα, αλλά εξακολουθεί να φαίνεται άσχημο.
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις υπερχλωροαιθυλένιο αντί για dcm και νιτρομεθάνιο.

Δεν είμαι σίγουρος για το χλωριούχο ναφθούλιο μου, το παίρνω παλιό από το εργαστήριο. Αλλά λιώνει σωστά.

Επίσης, μεθύσιζα λίγο από το άγγιγμα πριν στεγνώσει, ήταν δύσκολες ώρες. 🤬
Έφτιαξε κανείς ανταγωνιστές cb1;

(ξέχασα το όνομα χρήστη μου)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Θα έπρεπε να έχετε χρησιμοποιήσει εξοπλισμό ασφαλείας, όπως γάντια και αναπνευστήρα, το JWH-018 είναι μια ισχυρή ουσία.
Είναι σκουρόχρωμοι κρύσταλλοι; Μπορείτε να δείξετε την εικόνα;
Πιθανώς στην περίπτωσή σας, το χλωριούχο 1-ναφθόξυλο αντιδρά με το υπερχλωροαιθυλένιο και δίνει πολλά παράπλευρα προϊόντα.
 
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Μετρήσατε το SnCL4 σε ml ή σε γραμμάρια;
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Μπορώ να αγοράσω το 3-(1-ναφθοϋλο)ινδόλιο
που έχει ήδη
συντεθεί ;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666

Ναι, μπορείτε, πρέπει να επικοινωνήσετε με εργαστήρια που παρέχουν υπηρεσίες προσαρμοσμένης σύνθεσης. Αυτά τα εργαστήρια πρέπει να βρίσκονται σε χώρες όπου η ουσία δεν ελέγχεται.
 

pptmg

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Έχετε κάποια συμβουλή για το πώς να έρθετε σε επαφή με κάποιον που προσφέρει σύνθεση κατά παραγγελία;
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Εάν χρησιμοποιηθεί SnI4 (Tin4Iodide) αντί για Sncl4, θα μπορούσε η αντίδραση να δώσει το ίδιο ή πολύ παρόμοιο τελικό προϊόν;
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
πώς είναι το τελικό αποτέλεσμα JWH-018; Μοιάζει με σκόνη ή οτιδήποτε άλλο; αν κάποιος έχει καταφέρει να το φτιάξει, μπορώ να αγοράσω μικρή ποσότητα ή κάποιος μπορεί να με καθοδηγήσει να το φτιάξω; βρίσκομαι στη νοτιοανατολική Ασία.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Όχι, απαιτείται χλωρίδιο. Το άνυδρο, το οποίο είναι σημαντικό (υγρό).
Σκόνη, αν πρόκειται για τέλειας καθαρότητας (ανακρυσταλλωμένο). Αλλά μπορεί να είναι και με τη μορφή ελαίου.
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3

Πού μπορώ να το αγοράσω αυτό;
 

Khun Sa

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, συγγνώμη αλλά δεν γνωρίζω τους ακριβείς κανόνες του φόρουμ λόγω των συστάσεων αγοράς... Γράψτε μου ιδιωτικό μήνυμα.
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Κάποιος πήρε ένα ημικρυσταλλικό/λιπαρό λευκό προϊόν στο τέλος όλων?

Προσπαθώ να βρω έναν τρόπο να αφαιρέσω τη μυρωδιά της ναφθαλίνης (ναφθαλίνη) έχει κάποιος συμβουλές σχετικά με αυτό;

Όταν το εφαρμόζω σε χαρτιά ή μείγμα βοτάνων η μυρωδιά εξακολουθεί να είναι πολύ έντονη και να γίνεται μη καπνίσιμο λόγω της γεύσης, δοκίμασα μερικά αιθέρια έλαια για να το συγκαλύψω αλλά είναι σαν να βρωμάμε και να ψεκάζουμε λίγο παρφουμά... η μυρωδιά χειροτερεύει.

Έχω διαβάσει κάποιες έρευνες και βλέπω να βάζω το χημικό σε μεθανόλη και να εξατμίζω για να πάρω σκόνη χωρίς οσμή αλλά προφανώς δεν δουλεύει...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Γεια σας, επανακρυσταλλώστε το.
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Δοκίμασα την ανακρυστάλλωση με IPA αλλά χωρίς επιτυχία... αυτό δεν ανακρυσταλλώνεται ποτέ μετά από 1 ή 2 ημέρες...

Αμφιβάλλω για τη θερμοκρασία ανάμιξης του ινδόλιου ναφθαλίνης πρέπει να είναι υψηλότερη του ινδόλιου tmcp επειδή ακολούθησα το βίντεο του UR144 αλλά χρησιμοποίησα το ινδόλιο ναφθαλίνης για να φτιάξω jwh018

Μπορείς να επιβεβαιώσεις ότι η θερμοκρασία πρέπει να είναι 220c αντί για 120c που δείχνει το βίντεο του ur144;;;;
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Τι γίνεται με το τελικό προϊόν που λαμβάνετε... είναι ισχυρό και δραστικό;
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Δεν καπνίζω ποτέ συνθετικό χασίς... Το JWH-018 hashich είναι σαν το κανονικό χασίς ή είναι διαφορετικό ? (αποτέλεσμα)
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Η συνηθισμένη χασίς μπορεί επίσης να είναι διαφορετική. Το JWH-018 είναι κατάλληλο για συνθετικό.
Κάποτε η πιο δημοφιλής ένωση
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Μπορώ να έχω περισσότερες λεπτομέρειες; Πρώτον, παίρνουμε μια περίσσεια πεντάνιο. Κατά τη διάρκεια της αντίδρασης, η περίσσεια πρέπει να εξατμιστεί. Στη συνέχεια, το καυτό πεντένιο κρυσταλλώνεται σε ένα στερεό. Στη συνέχεια, παίρνουμε την ελάχιστη ποσότητα καυτής αλκοόλης και διαλύουμε το στερεό όταν θερμαίνεται. Αν πάρετε πολύ, τότε η σκόνη δεν θα πέσει, πρέπει να την εξατμίσετε επιπλέον. Αφού κρυώσει σιγά-σιγά σε θερμοκρασία δωματίου, μόλις κρυώσει, μπορείτε να το βάλετε στην κατάψυξη. Περαιτέρω, το κατακρημνισμένο στερεό πρέπει να φιλτραριστεί, μπορεί να πλυθεί ξανά με αλκοόλη πάγου.
 
Last edited by a moderator:

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
μπορώ να συνδεθώ με το έργο σας εδώ για να βρω υποστήριξη; είμαι εδώ σωστά;
Χρειάζομαι τα πάντα από την αρχή. Προμήθεια εργαστηρίου, ολοκληρωμένα πιστωτικά μέσα, γνώσεις.
Ποιο είναι το πρώτο βήμα; Τι πρέπει να οργανώσω πριν ξεκινήσω και από πού;
Σας παρακαλώ να μου δώσετε κάποιες συμβουλές, θα σας ήμουν πολύ ευγνώμων.
 
Top