4MMC/MEC suured kristallid

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
See kristall, kus paned 1 g 0,7 ml vett on raske?Milline temperatuur on 8 või - 8 ja 12 tundi
 

Sergey Kush

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 20, 2022
Messages
20
Reaction score
36
Points
13
Jah. optimaalne temperatuur on -8C. kuid te võite jätta selle toatemperatuurile (+20C), kuid siis jääb palju mefedrooni vedelasse faasi. kui temperatuur on alla -8C, siis muutub vesi jääks ja kristalle ei ole võimalik veest eraldada.
 

Sergey Kush

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 20, 2022
Messages
20
Reaction score
36
Points
13
selle meetodi abil eduka kristalliseerumise peamine tingimus on tagada lahuse täielik rahu ja liikumatus. isegi kui te isegi puudutate mahutit või plaksutate käed valjult mahuti kõrval, kristalliseerub kogu mefedroon koheselt nagu laviin peenfaasiks. ja kristallide asemel saate viskoosset putru.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Täname vastamise eest
nii et te lisate kogu metüülamiini korraga 2b4m-i dcm-i 32-36C juures ja siis hoiate seda sellel temperatuuril 4 tundi?
või lisate metüülamiini aeglaselt 2b4m-le 4 tunni jooksul ja hoiate ka reaktsioonisegu temperatuuril 32-36C?
kumb viis on õige?
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Kui palju te kasutate dcm 1kg 2b4m ?
 

Sergey Kush

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 20, 2022
Messages
20
Reaction score
36
Points
13
on õigem valada kogu metüülamiini maht korraga, kuid siis on väga raske hoida soovitud temperatuuri. Ma teen nii: kõigepealt lisan 1/2 metüülamiini ja 1 tunni pärast lisan veel 1/2 metüülamiini ja jätkan segamist veel 3 tundi. tõhusat jahutamist on vaja selleks, et temperatuur ei tõuseks üle 36 °C, sest reaktsioon on eksotermiline ja kulgeb suure soojuse eraldumisega.
 

Sergey Kush

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 20, 2022
Messages
20
Reaction score
36
Points
13
peate aru saama, et meie riigis (venemaa - jah, see sama kurjuse elupaik, kus valitseb kuradi diktaator, aga elavad head inimesed))) on 2b4m keelatud. seega pean ma 2b4m valmistama 4m bromimise teel. ja ma saan 1kg 2b4m kohta umbes 2,5 liitrit DCM-i. seda tuleb ka arvestada. metüülamiini kättesaadav kontsentratsioon - 38% vesilahuses
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
I1 kg 2b4m
Kui palju te kasutate metüülamiini 1 kg 2b4m jaoks
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Ja milline saagikus on teil sellest pulbrist
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Sergei tänan teid väga palju vastuse eest minu küsimustele, kas te sulgete reaktsioonianuma korgiga või panete selle peale kondensaatori?
Kas on parem peatada metüülamiini gaasi täielik väljumine või on parem püüda seda tagasi kondenseerida?
Kui te panete reaktsioonianumale korgi, kas see tekitab rõhu, mis tuleb reaktsiooni ajal välja lasta?
Ja viimaseks, milline on teie saagis 1kg 2b4m? kui palju pulbrit ja kui palju siis kristallit pärast kristalliseerumist?
 

Sergey Kush

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 20, 2022
Messages
20
Reaction score
36
Points
13
Ma ei sulge reaktsioonianumat, et mitte tekitada ülerõhku. anum on täielikult avatud. Ma ei kasuta ka kondensaatorit ega deflegmaatorit. metüülamiin väljub anumast, kuid ainult väike osa - see ei ole oluline (selleks kasutame metüülamiini ülejääki). saagis 1kg 2b4m puhul umbes 670-690g jahu. kristallides - 640-650g.
 

tetrazole

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Tere poisid. On mingeid ideid, millistel tingimustel on võimalik saada selliseid 4mmc kristalle?
 

Attachments

  • zjxkZfWiyN.jpg
    zjxkZfWiyN.jpg
    264.1 KB · Views: 224

hlebsladky2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Privet! Tore sind tagasi näha, Serega!
 

hlebsladky2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Kas te teate mõnda peent viisi 4metüülpropiofenooni käsitööks? Kuna, seda on raske leida nüüd nii palju kui te teate.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
näeb välja nagu maasikagranita :D
 

subzero013

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
32
Reaction score
22
Points
8
Need fotod postitas kasutaja, kellel on sama hüüdnimi kui teil, teises foorumis rohkem kui aasta tagasi ja seal väitis ta, et need on saadud mitte metanoolist, vaid metanooli ja nefriini segust. Kristalliseerumise aega siis sa märkisid mitte 1 nädal, vaid 9 tundi. Kas sa oled võltsitud? Minu mäletamist mööda oli Kushil probleeme ja venekeelsetes foorumites ei ilmunud ta alates suvest.
 
Top