Efedriini ekstraheerimine pillidest meetoditega

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et jah, võite proovida väikese kogusega.
 

sst

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
1
kui palju ammoniaaki ja naatriumi vajan iga grammi pes hcl jaoks ?
kas ma võin kasutada metallist reaktsioonianumat klaasi asemel ma arvan, et see on ohutum ?
mul on ammooniumsulfaat kas naatriumhüdroksiid on oluline ammoniaagi tekitamiseks ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Saate lugeda seda moolides, peate 1,5-2x üleliigset leelist tegema leeliselise ruumi.
Ei, seda ei saa. See roostetab.
mida?:unsure:
 

Maya

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 18, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
kas ma võin lahustada tablette metanoolis 99,9%at esmalt ja lõpetada sammud?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tõenäoliselt jah, ma ei ole kindel. Parem on kasutada IPA-d.
 

Maya

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 18, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii patroon,

Sorry i dont tõesti understrand konkreetse ekstrakti efedriini NeoNapacin tablett sisaldab ka teofülliini.
mul on potreleum eeter 90-120, NaOH, hüdrokloriidhape, väävelhape, Aquadest vesi, isopropüülalkohol.

Tänu
 

Attachments

  • RemsXbIpHE.png
    RemsXbIpHE.png
    1,014.3 KB · Views: 250

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii @G.Patton,

Kuidas ekstraheerida efedriin HCL Soola igast pillidest sisaldab teofülliini 130mg & efedriin HCL 12,5mg * 200 pilli, kokku 26 grammi teofülliini & 2,5 grammi efedriin HCL-i.
minu valmis koostisosad : NaOH, isopropüülalkohol 99%, Aquadest, petrooleeter 40-60, HCL gaasi jaoks kasutan NaCl, HCL hape 35%, H2So4 (AR).

Tänan teid,
Vabandust paljude küsimuste eest selle kohta, sest 4 korda ei ole ma veel saanud oma ootusi.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, Robertlouis. Meetod on kirjeldatud selles postituses. Mis on probleem, mida korrata? Palun lõpetage rämpsposti @G.Patton iga küsimuse all.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Ok Patron, vabandust. Mul ei ole palju kristallide saagist, kui protsessis mullitab HCL gaasi, vaid 10% saagist. Whers vale? Kas ma pean kõigepealt teofülliini eraldama?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
milline on parim asendaja VM&P naftale?
-Kerosiin
-Kerge gaasiõli
-Parafiin
-Ohjendaja

sest minu kodumaal ei leitud Vm&P naftat.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jah, te peate seda kõigepealt tegema. Ma ei tea, kus on teie probleem. Ma ei saa arvata ja vastata teile ilma teie üksikasjaliku menetluse selgituseta.
Okei, googeldage: vm&p naftakompositsioon
siis tuleb valida sama või sarnane. Ma arvan, et kerosiin on parim. Kas sa näed, et sa pead lihtsalt kasutama google'i ja küsima seda? See toimib tõesti hästi lihtsate küsimuste puhul, nagu sinu puhul.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
kas ma võin võtta seda kerge petrooleetri (25C kuni 80C) ? asemel raske.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Rgr See !
Kunagi ei tea vastavat vastet naphta kohta, kui selle kohta öeldakse "no replacement"
naphta= kerge petrooleeter
ma ütlen teile, kui ma olen ikka veel kehtiv pärast minu keemia esinemist o_x'
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
OK, nüüd ma tean, kus on minu probleem pärast seda, kui olen lugenud palju teie sisupatroonist. Tänan teid ette. nii et minu probleem on see, et ma ei tea palju happe-baasi teooriast, et eraldada efedriini pillidest, mis sisaldavad ka teofülliini. okei, milline meetod on minu jaoks parem? Mul on 2 meetodit selles sisus, mul on ka meetod Fester Cookin Crank videos. Ma olen püüdnud järgida 2 meetodit fester video, kuid see annab ainult 1/5 kogu efedriini hcl, mida ma ekstraheerin. lühike teadmine, niipalju kui ma tean, ainult efedriini hcl on vees lahustuv ja teofülliin on lahustuv õli (mittepolaarne). ja pärast seda, kui ma lõpetasin selle ja sain efedriin hcl kristallid, ma jätkan refluksmeetodit hüpofosforhappega + joodiga (need 2 koostisosa on minu minilaboris valmis). tänan teid väga. jälle iga minu pillid sisaldavad 12,5 mg efedriin hcl & 120mg teofülliini, mul on 200 pilli igast karbist. milline meetod on hea, et alustada uuesti 100% tulemuste lootuses. Olen valmistanud veel 3 kasti pillidega
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Teie tablettide koostise järgi otsustades ei ole vaja kasutada happelis-leeliselist ekstraktsiooni. Proovige lihtsalt purustada tabletid pulbriks ja valada need üle külma veega. Efedriin-HCl peaks lahustuma. Seejärel filtreerige lahustumatu sade välja ja aurustage vesi taldrikul, efedriin HCl peaks moodustama kristalle.
Kuid kõigepealt määrake kindlaks tableti täpne kaal, see annab teile teada, kas koostises on muid koostisosi, mida ei ole loetletud. Seejärel valige ekstraheerimismeetod.
Kui vajate ekstraheerimisega rohkem tuge, kirjutage mulle PM-i.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Panen külma vett (destilleeritud vesi), segan seda kuni 15-20, kasutades magnetilist segajat,

seejärel filtreerin selle kohvifiltriga ja tulemus on roosa

ja aurustan selle petri tassi.

küsimus:
a. miks vesi muutub roosaks
b. kui kaua võtab aurustumine aega?
c. Milline lahus peale vee kristalliseerub kiiremini? mis on petrooleeter? dietüüleeter? etanool? metanool? teluool? isopropüülalkohol?
d. kas ma peaksin kasutama happe-aluse meetodit, kasutades alguses NaOH ja lõpus HCL gaasi? mida ma mõtlen on nagu videos Uncle Fester Cookin Crank

@G.Patton @HEISENBERG @William Dampier
 

Attachments

  • HEpA8QSJY3.jpg
    HEpA8QSJY3.jpg
    2.1 MB · Views: 230
  • 05MrhjtcK7.jpg
    05MrhjtcK7.jpg
    1.7 MB · Views: 239
  • brcisxDtS4.png
    brcisxDtS4.png
    2.9 MB · Views: 235
  • 0zEisTDy6N.jpg
    0zEisTDy6N.jpg
    2 MB · Views: 236
Last edited:

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Pillide kirjeldus:
Sisaldab teofülliini ja efedriini HCL, mida kasutatakse hingamisraskuse leevendamiseks.

Koostis:
Teofülliin 130 mg,
Efedriin HCL 12,5mg

0,3 grammi kogumassi 1 pilli kaalusin.
msds ei leitud.
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Öelge palun, kes teab, milline on pseudoefedriini vaba alus, milline on lahustuvus diklorometaanis ja kas seda on võimalik vaakumis destilleerida? Silub toatemperatuuril nagu kleepuv pasta, ei ole õline.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, ma arvan, et see lahustub DCM-is. Ei ole kindel, kuid see lahusti on lähedase polaarsusega nagu kloroform.

Jah
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Мy lemmik Actifet ei ole toodetud ja ma ostsin teisi tablette pikendatud vabanemisega tablette, kui ma neid alkoholiga täitsin, siis tuli selline jama välja,

Tärklis... Mõtlesin ja keetsin seda putru 5% väävelhappes, mõtlesin, et on võimalik muuta tärklis glükoosiks ja oh jumalad putru muutus vedelaks( foto 2)

Тhen filtreerisin kõik ja lisasin naatriumhüdroksiidi ,ja välja kukkus mingi imelik plastiline aine, mida ma kogunesin (foto 3) see maitseb kibedalt nagu Еphedriin. mis see võib olla? plastifikaatorid?
 

Attachments

  • RvIX6gz5Pu.jpg
    RvIX6gz5Pu.jpg
    57.7 KB · Views: 332
  • IdqCPx9cmL.jpg
    IdqCPx9cmL.jpg
    159 KB · Views: 328
  • Fxuza17cBI.jpg
    Fxuza17cBI.jpg
    195 KB · Views: 329

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, kas olete kontrollinud sulamistemperatuuri?
 
Top