Efedriini ekstraheerimine pillidest meetoditega

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ibuprofeeni ja pseudoefedriini eraldamine peaks olema üsna lihtne, sest ibuprofeen on karboksüülhape, samas kui pseudoefedriin on amiin. Pseudoefedriin lahustub happelises vees, ibuprofeen aga mitte. Kui ibuprofeeni pka on vahemikus 4-5, vajate üsna happelist lahust, et muuta suurem osa sellest vabaks happevormiks; pH 3 peaks sobima hästi. Sellist madalat pH-d saab hõlpsasti saavutada soolhappega (müriaathappega). Polüetüleenglükool on vees lahustuv polümeer, pseudo ekstraheerida saab veest eetri või petrooleetri abil.
 
Last edited by a moderator:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Kas see on sama paratsetamooli või ASS-i puhul?
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Мy lemmik Actifet ei ole toodetud ja ma ostsin teisi tablette pikendatud vabanemisega tablette, kui ma neid alkoholiga täitsin, siis tuli selline jama välja,

Tärklis... Mõtlesin ja keetsin seda putru 5% väävelhappes, mõtlesin, et on võimalik muuta tärklis glükoosiks ja oh jumalad putru muutus vedelaks( foto 2)

Тhen filtreerisin kõik ja lisasin naatriumhüdroksiidi ,ja välja kukkus mingi imelik plastiline aine, mida ma kogunesin (foto 3) see maitseb kibedalt nagu Еphedriin. mis see võib olla? plastifikaatorid?
 

Attachments

  • RvIX6gz5Pu.jpg
    RvIX6gz5Pu.jpg
    57.7 KB · Views: 332
  • IdqCPx9cmL.jpg
    IdqCPx9cmL.jpg
    159 KB · Views: 328
  • Fxuza17cBI.jpg
    Fxuza17cBI.jpg
    195 KB · Views: 329

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, kas olete kontrollinud sulamistemperatuuri?
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Teil on muda. Teie jaoks ei ole suppi! (Supp=psuedo)
Enamiku pillide puhul ei saa kasutada mingit alkoholi. 1 ml alkoholi aktiveerib midagi, mis muundab psuedo naatriumkloriidiks ja tekitab lõputult gak.
Vesi aktiveerib samuti selle gakk, nii et unustage vee kasutamine lahustina või freebasing välja psuedo. Ma olen leidnud ainult ühe meetodi ja ma kõhklen avaldada, sest gak-tootjad ja pillide formuleerijad loevad ka neid foorumeid ja muudavad oma valemit, et võidelda salakeemikute edu vastu.
Kuid saladus on pesu mitteklooritud piduriosade puhastusvahendiga. Saadaval Walmartis või igas riigi autovaruosade poes.
Pihustage pillimassi peale ja laske 15-20 minutit või soovi korral kauemgi imbuda. Filtreerige pillimassi ja visake vedelik ära. Korrake seda sammu, kuni pesuvedelikusse ei tule enam gakki ega õlisid.
Nüüd võite lahustada pillimassi ksüleenis, eetris või heksaanis on parim, kui te seda saate. QD elektroonikapuhastusvahend on enamasti heksaan, kuid ma pole kunagi kasutanud seda gaasitamiseks. Filtreerige ja aurustage lahusti või lisage naatriumhüdroksiidi lahust, kui teil on vaja vababaasi Birchi vähendamiseks. Saagis on järjekindlalt 90%+ väga puhas psuedo.

Piduriosade puhastusvahend lahustab kõik gakk ja lisandid. Tegelikult lahustab kõike ja kõiki peale psuedo. Proovige seda kõigepealt mõne tabletiga, sest ma ei ole seda proovinud kõigi kaubamärkide ja preparaatidega, kuid ei ole veel pettunud. Mul on teatud brändi pillid, mida ma saan ja ma võin kaks korda pesta piduriosade puhastusvahendiga ja kasutada pillimassi nagu on Hüdrioodhappe reduktsioonis, sest kõik, mis ta jätab, on puhas psuedo. Ei mingeid keeva lahusteid!!!

Proovige seda ja vaata ja palju õnne sõbrad.
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Jah, teil on õigus, see on gakк + tärklis, ma töötlesin tablette veevaba metanooliga ja tärklis jäi filtrile, kuid koos pseudo see läbis gakk, ma proovin töödelda heksaaniga
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Millise kaubamärgiga? Need erinevad nii palju koostisosade poolest. @Nacho
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
See, näeb välja nagu pseudoefedriini vaba alus kristalliseerub toatemperatuuril
 

Attachments

  • fd2AtkgxiX.jpg
    fd2AtkgxiX.jpg
    711.9 KB · Views: 317
  • OIlAwTi4r9.jpg
    OIlAwTi4r9.jpg
    793.4 KB · Views: 318

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Tere, ma lühidalt ja vabandan, et ma ei saa aru, kuid meetodi 2, samm nr 10, mida keedetakse? ksüleen või isopropüülalkoholi ja tööstusbensiini segu?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, @Kokk. Pärast sammu 8 tuleb alkoholi ja tööstusbensiini ekstrakti segule lisada 50 ml ksüleeni ja teostada sammu 10. Kas te saate nüüd aru?
 

Alper192535

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
47
Reaction score
6
Points
8
@G.Patton puhas pseudoefedriinvesinikkloriid, kuidas ma saan seda ravimit ekstraheerida

IBUCOLD-C 200 mg/30 mg/300 mg õhukese polümeerikattega tabletid
Suukaudseks kasutamiseks.
- Toimeaine: Iga õhukese polümeerikattega tablett sisaldab 200 mg ibuprofeeni, 30 mg pseudoefedriinvesinikkloriidi ja 300 mg askorbiinhapet (C-vitamiini).
- Abiained: Kaltsiumvesinikfosfaat (veevaba), kroskarmelloosnaatrium, mikrokristalliline tselluloos (PH101), kolloidne ränidioksiid, povidoon K30, talk, hüdrogeenitud riitsinusõli, mikrokristalliline tselluloos (PH 112), Opadry AMB II 88A 230032 Orange [polüvinüülalkohol, titaandioksiid (E171), talk, päikeseloojangukollane FCF alumiiniumjärv (E110), glütserüülmonokaprilokapraat, naatriumlaurüülsulfaat].
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kas olete seda teemat lugenud?
 

Alper192535

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
47
Reaction score
6
Points
8
jah, ma küsisin uuesti, sest seal on raviminimede erinevus, aitäh
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kas ma võin kasutada seda ibuprofeeni + pseudoefedriini jaoks? ja kas ma võin kasutada nafta asemel kerosiini?
 

luci007

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere sõbrad
Ma vajan teie abi!!!
Kuidas eemaldada pseudoefedriini antihistamiinsetest tablettidest?!
Kas selle kohta on olemas õppevideo?!
Tänan teid
 

broken_sharded

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Mida arvate sellest, et kasutate lihtsalt kloorimata piduripuhastusvahendit, et vabaneda kõigist soovimatutest materjalidest, jättes teile ainult Pseudo HCL-i. Üks neist sõnumitest ütleb, et see toimib, kuid ma olen skeptiline. Kui see toimib, siis kasutaksin pigem seda meetodit.
 

Gofaster72

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ma võin eksida, aga ma usun, et kloorimata piduripuhasti ei tee kükki Alati arvasin, et see oli punane purk, mida te tahtsite, kuna selles oli trikloroetüleen. Ei usu, et see tänapäeval isegi ei tööta, olenemata sellest, mida siin võib-olla lugesid. Võin küll eksida????.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Tere, see on suurepärane, kuid teises meetodis ei saanud ma aru pesemisest mekiga, 12. osa, pärast filtreerimist, kas ma peaksin lahuse mekiga ühendama ja kuumutama?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ei, vaid lihtsalt puhas MEK läbi lehviku koos efedriinvesinikkloriidi settega, et seda loputada.
 

Gawer

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas ma võin na2co3 asemel kasutada nahco3?
 

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mul ei ole MEK-i pseudo HCL-i loputamiseks. (Protseduur 12)Millega peaksin MEKi asemel kasutama?
 
Top