Efedriini ekstraheerimine pillidest meetoditega

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
Ma ei tea, kas mul on vaja 100% ksüleenit või on lubatud kasutada lihtsalt värvipoe ksüleenit?
 

Fedbaby074

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
See on sama asi, mida te ei ole olemas muud ksüleen, kuid kõva kauplus ma mõtlen, et võiksite tellida maha ebay lab klassi, kuid see ei kavatse teha mingit vahet
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kas saite aru, mida ma teile eespool kirjutasin? Võite proovida seda lahust vees lahustada ja PEG-st leeliselise ekstraheerimise teel eraldada. Te saate tolueeni (või mõne muu sobiva lahusti) koos PseudoE vaba alusega). Seejärel happelise ekstraheerimisega jagada PseiudoE ibuprofeenist.
 
Last edited by a moderator:

Fedbaby074

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Aga see on kõik mitteaktiivsed koostisosad, mis muutuvad probleemiks, ütleme, et te eraldate pseudoefedriini ja ibuprofeeni, siis mida nüüd sa pead puhastama ka kõik mitteaktiivsed koostisosad välja ja enamik neist lahustuvad samas kemikaalis see on peaaegu võimatu ja pärast 4 tundi töötamist ja tõenäoliselt 50% tegeliku metamfetamiini saamist kõigele kulutatud aeg ja raha, mida te tegelikult võtaksite kaotatud ja see on, kui mõni teisendab üldse enamasti lõpetate pooleldi teisendatud met ja pseudoefedriini
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Võib proovida flash-kromatograafiat selle juhtumi puhul. Kuid see protseduur oleks üsna kurnav.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Tere Patton, tänan teid selle täpsustamise eest. Minu segadus tuli Erowidi kirjutisest, kus nad soovitavad PEGist vabaneda, leotades algset segu tolueenis, nii et ma hakkasin mõtlema, kas osa PEGist jääb tolueenisse.

Siin on minu arusaamise järgi õige protsess, palun andke teada, kui te`d midagi muudaksite.

1. leeliselise lahuse lisamine pH 13-ni
2. ekstraktsioon tolueeniga/muude mittepolaarsete ainetega
3. vana veekihi ära visata, siis ehk teha paar veepesu?
4. Lisage mittepolaarsele lahustile veidi puhast vett
5. Hapestage lahjendatud HCl-ga pH-ni 3.
6. Pseudo migreerub veefaasi pseudo-HCl soolana.
7. Ibuprofeen (nüüd happeline) sadestub veefaasis, nii et teoreetiliselt on meil üsna puhas pseudo vees.
(8.) Võib-olla peaks lõpppuhastus olema AB ekstraheerimine eetriga, kuigi see võib vähendada saagist.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Sry ma pean tegema mõned sammud selgeks.

leeliselise lahuse lisamine pH 13.........leeliselise lahuse lisamine mida? nagu soke pillid leeliselises vees ? sest minu pillid sisaldavad paska, mis aktiveerub vees.
2. ekstrakt tolueeniga/muude mittepolaarsete.......goodiga.
3. viska vana veekihi ära, siis tee ehk paar veepesu?........good
4. Lisage mittepolaarsele lahustile veidi puhast vett...........good
5. Hapestage lahjendatud HCl-ga pH-ni 3...........hästi
6. Pseudo migreerub veefaasi Pseudo-HCl soolana..........hästi
7. Ibuprofeen (nüüd happeline) sadestub veefaasis, nii et teoreetiliselt on meil päris puhas pseudo vees.............selliselt saan nüüd ibuprofeeni veest välja filtreerida ja mul on puhas vesi, kus on ainult pse ?
(8.) Võib-olla peaks lõpppuhastus olema AB ekstraheerimine eetriga, kuigi see võib saagist vähendada.
 
View previous replies…

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Kas teil on ideid?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Purustatud pillidele
Ma ei ole kindel, et kõik lisandid pestakse sel viisil ära, kuid kõlab nagu hea võimalus
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Nii et kui ma saan õigesti aru, siis ma leotan purustatud pillid tolueenis, seejärel lisan leeliselise vee lahuse segu ja seejärel ekstraheerin tolueeniga VÕI leotan leeliselises vees ja seejärel ekstraheerin tolueeniga?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kas te oskate mulle vahet teha? =)
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Ei ole vahet sry im loll, aitäh
Viimane küsimus...kas vee toimeained aktiveeritakse leeliselise lahuse (vesi/NaOH) lisamisega ?
 

Fedbaby074

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
A/b ekstraheerimine tõenäoliselt parim variant, mis ei ole siiski tagatud
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
?nii et kas te mõtlete, et ma peaksin kogu selle protseduuri jaoks kasutama A/B ekstraheerimist?

minu uus plaan on kõigepealt lahustada pillid etanoolis 5-8 tundi. (Viimati lahustas see teqniqe bot IBU ja PSE, kuid ta kaal Modafen kasti on 24tk ja üks pill sisaldab 200mg ibuprofeeni ja 30mg PSE. nii et alguses alustasin 5500mg.
Pärast etanool souk ma lihtsalt lasin neil aurustuda rdry in chill.....it oli okayn ja kõige huvitavam mõte oli, et ma läksin 5500a nagu 1500-1700 mg, kuid im reallz kindel, et see on lihtsalt pse, ibu ja mõned mõned täiteained.
ja sellest punktist im wondering.
SOOOO arvate, et see töötab ?


1. soalking kogu mass etanoolis 5-8 tundi
2. lahuse filtreerimine ja vedeliku säilitamine ning ülejääkide äraviskamine.
3. nüüd on aeg kuumutada väga madalal kuumusel ja aeglaselt aurustada, kuni saadakse soovitud pulbrisegu PSE n IBU.
4.leeliselise vee lisamine, kuni minu lahus saavutab pH 13.........leeliselise lahuse lisamine milleks? nagu soke pillid leeliselises vees ? sest minu pillid sisaldavad vees aktiveeruvat paska.
5. ekstrakt tolueeniga
6. nüüd vana veekihi ära visata, siis ehk teha paar veepesu?
7. Lisage veidi puhast destilleeritud vett mittepolaarsele lahustile
8. 9. Hapestage lahjendatud HCl-ga pH-ni 3 (kas ma pean seda raputama või on lihtsalt aeglane keerutamine okey?)
9.Pseudo migreerub veefaasi Pseudo-HCl soolana
10. Ibuprofeen (nüüd happeline) sadestub veefaasis, nii et teoreetiliselt on meil üsna puhas pseudo vees
11. Lõpuks võin teha A/B ekstraheerimist, et puhastada PSE veelgi rohkem.

Tänan vastuste eest :D
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Sest kõige tugevam puhas viis ja roheline on järgmine de hüdrogeniseerimise ring aka vabanemine alkoholist kasutades ümberkristalliseerumise tsükliseerimine lisades väiksemaid koguseid rohkem rõngad, võttes samal ajal välja alkoholi ja lisandi . Aka mikrokristall tek
 

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mul ei ole MEK-i pseudo HCL-i loputamiseks. (Protseduur 12)Millega peaksin MEKi asemel kasutama?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Tere eksperdid,
Mul on tabletid, mis sisaldavad levotsetirisiinvesinikkloriidi 5 mg & pseudoefedriinvesinikkloriidi 120mg, raudoksiidi.
Minu küsimused on järgmised
1) kuidas ekstraheerida pseudoefedriini järgmisest koostisest.
2) natha ei ole minu riigis saadaval ja tarnimine.
3) ekstraheerimisprotsessis on rangelt öeldud, et vm&p natha ja mitte mingi muu asendaja. Kas on olemas mõni konkreetne muu kemikaal, mis võib seda asendada.
Teie vastus tähendab mulle palju. Tänan ette.
 

spiritveg

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
hei. mul on küsimus. minu puhul sisaldavad tabletid 5mg levotsetrizin hcl ja 120mg pse hcl. seal on raudoksiidi kate. Kuna nii levo kui ka pse on amiinid ja sarnase polaarsusega ei tea kuidas neid kahte eraldada. samuti oleks probleemiks see, kui ma ei eemaldaks levo? plz help.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Te ekstraheerite mõlemad isomeerid. Te ütlesite, et neil on sama dipoolmoment (polaarsus), kuidas te oletate, et te ekstraheerite ainult ühe isomeeri?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton levotsitriisiin ja pseudoefedriin ei ole isomeerid. levo all mõtleb ta levotsitriini, mitte levo ja dekstro vormi. Mõlemad on polaarsed ja lahustuvad peaaegu samas lahustis. Seega on küsimus selles, kuidas neid eraldada.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vabandust, ma ei lugenud hoolikalt ja arvasin, et te rääkisite l-efedriinist. Tõenäoliselt saab neid eraldada flash-kromatograafia abil (vaadake Lab FAQ), kuid mul ei ole nende ainete kohta kirjutist. Te peate ise valima sobivad lahustid.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ma olin praktikas pärast puhastamist siis Redox
sest bensüülhüdroksüülide otsene redutseerimine on raske
ja väga lihtne vähendada bensüülketoonide oksüdeerija, mida kasutatakse peamiselt on
[oksodiperokso molübdeenkatalüsaator vees ja vesinikperoksiidis].
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Mis on bronkaid sulfaat 25mg
 

bananabebop

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sulfaatsoolad toimivad teisiti kui vesinikkloriidsoolad.

Võib olla vale - efedriinsulfaat tuleb lahustada h2o-s. Ei lahustu kergesti alkoholis (etanool/metanool).
Järgneb A/B ekstraheerimine.
 
Top