JWH-018 süntees

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Videot ei ole, kuid võin anda üksikasjalikku nõu siin, privaatsõnumiga või XMPP-s. Mul on piisavalt praktilisi kogemusi selle sünteesi kohta.
 
View previous replies…

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Kas alumiiniumkloriid AlCI3 võib asendada nitrometaani? Ei saa osta nitrometaani.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ei, aeg ei vähene. Me ei saa kasutada nitrometaani, me saame toote, kuid saagis väheneb ja seda on raskem puhastada. Võib-olla saate osta 1,1,1,1,3,3,3-heksafluoroisopropanooli (HFIP)? Kuigi selle hind ei võimalda olla parim variant.
 
Last edited by a moderator:

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Kas kellelgi on juurdepääs sellele noidile ?
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
See on miljoni dollari küsimus Frenchie. Ma arvan, et ma olen allpool noob, sest ma ei ole kindlasti keemik, kuid ma oskan mõnda jama liigutada.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Kui on kirjutatud jahutamise kohta, siis jah, reaktsioon on eksotermiline. Reaktiivide lisamine väga korralikult ja aeglaselt
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Mis on alternatiiviks tina(IV)kloriidile?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tõenäoliselt jah, sest heksaan ja DCM on segunevad lahustid. Võtke arvesse, et te peate arvestama SnCl4 mahtu heksaanis vastavalt kontsentratsioonile, et lisada võrdne kogus SnCl4 nagu selles juhendis.
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Mis on alternatiiviks tina(IV)kloriidile?
 

curiousbob221

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tere, me tellisime 109555-87-5 otse tarnijalt, kuid nad saatsid 83-34-1.....3-metüülindooli.
Kas see toode võiks asendada 109555-87-5 selles sünteesis?
Kui mitte, siis kas on olemas mõni teine marsruut, kus kasutatakse 83-34-1 või ei sobi see toode.
Abi on teretulnud.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Sorry mate tarnijad näivad teid mõnitavat 3-metüülindool on tuntud ka kui skatool ja see on litteraalne haisu sitt (ma kardan, et ma ei tee nalja) ja kahjuks ei saa seda kasutada valmistamiseks, sest 3 positsioon on hõivatud metüüliga (ei öelnud, et see on võimatu, kuna metüüli oksüdeerimine karboksüülhappeks, mis omakorda võiks teoreetiliselt, mitte praktikas, muutuda atsüülkloriidiks, et edasi Friedel-Crafts see naftaleeniga on lihtsalt minu kujutlusvõime ja pole kunagi kuulnud, et keegi seda teinud) Parim soovitus on osta indooli, kuna see on ilmselt kõige odavam ehitusplokk kogu molekulis.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Tere sõbrad, ma tahan küsida, need, kellel on edu JWH-018 sünteesi:
Kas keegi asub Euroopas ja on võimeline, müüa võib-olla väike kogus või rohkem valmistoodangut?
pm palun
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Palun abi Tina(IV)kloriidi kohta, ma ei saanud seda ja ma leidsin Tina(Il)kloriidi tahkes olekus, mitte vedelikus, seega kas ma võin seda kasutada reaktsioonis
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
SnCl2 (tinakloriid) ei ole tugev Lwis-hape, mida on vaja atsüülimisreaktsiooni katalüüsimiseks; youtube'ist leiate preparaadi, kus sihtühendiks on tina triblutüülhüdriid, kuid SnCl4 valmistatakse vaheühendina Sn-metallipulbrist kuumutatud torus, mille läbi juhitakse Cl2. See on hardcore keemia, nii et amatöörid ei tohiks seda proovida, mitte et jwh018 on
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Täname teid huvi ja vastuse eest. Kas on veel üks alternatiiv ja mis see on
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Mul on tina-4-kloriid.
ainult Euroopa
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Tänan teid väga
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Teises ja viimases etapis fikseerisin temperatuuri 70 kraadi Celsiuse juures ja lõpuks tuli toode nõrgalt välja. Sellest tulenevalt, milline on viimases etapis reaktsiooniks vajalik temperatuur?
 

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Jwh on mõeldud algajatele. Vanemate inimeste jaoks on see nõrk, kuid aktiivne:)
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Esimeses etapis õnnestus mul saada see tahke kujul. Ja ma proovisin seda etanooliga ümberkristalliseerida, kuid see ei läinud hästi, nii et ma kristalliseerisin selle IPAga ümber. Ja teine samm on reaktsioon, mida ma püüdsin ümberkristalliseerida ipa-ga, ilma seda korralikult tahkestamata, sest mul oli kiire. Aga seda ei saadud tahkes olekus. Kas ma pean ümberkristalliseerimisel midagi tahket tegema? Ja milline on kõige sobivam ümberkristalliseerimise lahusti 2. etapis?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
FjvYr8nOhI
 
Top