JWH-018 süntees

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Videot ei ole, kuid võin anda üksikasjalikku nõu siin, privaatsõnumiga või XMPP-s. Mul on piisavalt praktilisi kogemusi selle sünteesi kohta.
 
View previous replies…

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kui toode ei kristalliseeru alkoholist, võite valada külma vett ja saada sademe. Vajalik kogus 018 ravimtaimedele sõltub saadud kvaliteedist ja teie taluvusest. Dokumenteeritud teaduslik annus - 2 mg tabamuse kohta. Aga ma arvan, et rohkem.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Suur tänu vastamise eest. See oli väga kasulik teave. Ma hindan seda kõrgelt.
Kas on normaalne, et 3(1-naftoüül)indooli värvus muutub veega pestes punaseks?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Põhimõtteliselt on turul see punase
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Tere mu sõber, ma ei ole väga hea keemik, kuid mul õnnestus teha jwh ja 5f lähteainetest, mida ma ostsin välismaal, ja ma mõtlesin, kuna ma õpin kanabinoidide keemiat, kas oleks võimalik ehitada kanabinoide naftaleenist (mothballs)
Samuti saan ma aru, et karboksülaadid ja sünteetilised püretroidid on väga huvitatud omadused, mida saab kasutada kannabinoidide loomiseks? Kas teil oleks midagi öelda selle kohta või aidata mind kuidagi.? Ma leidsin, et tsüpermetriin võimendab kannabinoidide toimet.... see on loogiline, sest püretroidid on suunatud närvisüsteemile, aga ma olen kindel, et seal on kulda leida mu sõber...palun vastake mulle keegi
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ma arvan, et see ei ole selle teema jaoks. Meil on palju uuringuid disainer-noidide kohta. Ja klassikalisi struktuure on palju rohkem, kui et mõelda täiesti uutele. Võite kirjutada mulle oma ideid ja osaleda koos meeskonnaga noidide disainis.
 
Top