JWH-018 süntees

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ei, aeg ei vähene. Me ei saa kasutada nitrometaani, me saame toote, kuid saagis väheneb ja seda on raskem puhastada. Võib-olla saate osta 1,1,1,1,3,3,3-heksafluoroisopropanooli (HFIP)? Kuigi selle hind ei võimalda olla parim variant.
 
Last edited by a moderator:

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Härra, kas HFIP võib asendada nitrometaani?
 
View previous replies…

Claudio51

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Märkasin, et te ei kasuta toodete puhastamiseks kolonni ... millist puhastusmeetodit te kasutate ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Jah, saate, peate pöörduma kohandatud sünteesi teenuseid pakkuvate laboratooriumide poole. Need laborid peavad asuma riikides, kus aine ei ole kontrollitud.
 

pptmg

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas on vihjeid, kuidas saada ühendust kellegagi, kes pakub kohandatud sünteesi?
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Mis siis, kui lõplikult valmistatud jwh-018 ei kõvene?
Ja kui see on kõvenenud, siis millist lahustit peaksin kasutama selle ümberkristalliseerimiseks, et suurendada puhtust?
Ümberkristallisatsioon ei õnnestunud IPAga hästi.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Paistab, et osaline polümerisatsioon, mis toimus juhuslikult, saastas teie toodet niivõrd, et kristalliseerumine on takistatud. Soovitus, mis mul võib olla lihtsalt puhtast mõttekäigust, on toote lahustamine lahustis, mis on kahtlusaluse polümeeri jaoks absoluutselt ebasoovitav lahustumisvahend (pole aimugi, mis tahes polütsüklid võivad moodustada keerulisse maatriksisse, kuid polümeerid on sageli teatud keskkondades lahustumatud) Ma alustaksin ainult toote jaoks kõige stricti selektiivsema lahustiga ja see, kui midagi on jäänud, ei huvita. Ma olen kindel, et inimesed, kellel on selle konkreetse ühendiga rakendatud kogemusi, peaksid teadma mitmesuguseid puhastustrikke, kuid kui kogus on sellisel viisil, siis ma teeksin DCVC selle kohta, isegi kui ma optimeeriksin elutsiooniskeemi teoreetiliselt, kasutades seda, mida teised täheldasid enne eraldamise läbiviimist.

P.S. seal on youtube video dcvc kohta, mis on sobiv meetod prep kromatograafia, kui tahad puhast kraami (lihtsalt otsi seda)
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Süntees TBAB-i ja NaOH-ga aitab puhastada vaheühendit - kui kloriid siseneb aminorühma, hävitab leeliseline keskkond soovitud 3-Acyli vaheühendisse diatsüülindooli derivaadid
 

beginner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 17, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
milline on tina(IV)kloriidi kontsentratsioon palun ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Te peate kasutama veevaba (see on suitsidaalse vedeliku kujul). Võimaluse korral kasutage AlCl3 ilma nitrometaanita
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Siin öeldakse, et see on eraldatud kahte kihti, kuid mina olen eraldatud kolme kihti. Õlikiht, veekiht ja tahke valamine. Kas see tahke materjal on see, mida ma tahan? Ja ma üritan kõvendada õlikihti, aga see ei kõvene, ükskõik kui palju aega ka ei läheks.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Millisest sünteesi etapist te räägite?
 

readytorock

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Tere .
Mul on üks küsimus, ma võin kuulnud valesti. Kas sünteesi käigus eraldub vesinikgaase?
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Tere härra , kui palju seda peaksin segama ühe kilogrammi tubakaga, et mitte põhjustada tarbijale üleannustamist, ja ka seda, kuidas seda tuleks tubakale lisada? Kas seda tuleks pihustada tubaka pinnale, kui see on õlises olekus? Või tuleks seda pulbristada ja seejärel tubakaga segada?
Mitu milligrammi jwh-018 ühe grammi tubaka kohta ei ole ohtlik?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Võite lahustada oma noid lahustis ja pihustada tubakale. @Paracelsus või @Aju oskavad kontsentratsiooni kohta täpsemalt vastata.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Tere, ma tahan toota aine jwh 020 asemel jwh 018. Kas tootmisprotsess on sarnane aine jwh 018 tootmisprotsessiga? Kas te oskate mulle juhendada, millist ainet ja kui palju ma peaksin TBAB asemel lisama? Kas on olemas mingi protokoll?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, süntees on sarnane. Te vajate erinevat saba 1-bromoheptaani. Lihtsalt loendage uuesti samas molaarses vahekorras.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Tere, mul on mõned küsimused ja oleksin tänulik teie abi eest. Mul tekkis mõned probleemid JWH-018 tootmisel. Esiteks, pärast 3(1-naftoüül)indooli tootmist üritasin seda etanooli abil ümberkristalliseerida, kuid kahjuks jäi see etanoolis lahustuvaks, kusjuures väga vähe jääke tekkis isegi pärast nädalast sügavkülmikus hoidmist. 3(1-naftoüül)indooli tootmine tundub valge, kuid veega pestes muutub see oranžiks ja punaseks. Kas punane värvus on problemaatiline? Seetõttu jätsin ümberkristalliseerimise vahele ja muutsin toores 3(1-naftoüül)indool otse JWH-018-ks. Seejärel lahustasin ühe grammi sellest etanoolis ja lisasin selle kümnele grammile tubakale. Lõpptoode on siiski halva kvaliteediga. Mitu grammi neid kristalle peaksin lisama kümnele grammile tubakale, et saada kvaliteetne toode? Samuti oleksin tänulik, kui teil oleks muid soovitusi. Tänan teid juba ette teie lahkuse eest.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Kui toode ei kristalliseeru alkoholist, võite valada külma vett ja saada sademe. Vajalik kogus 018 ravimtaimedele sõltub saadud kvaliteedist ja teie taluvusest. Dokumenteeritud teaduslik annus - 2 mg tabamuse kohta. Aga ma arvan, et rohkem.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Suur tänu vastamise eest. See oli väga kasulik teave. Ma hindan seda kõrgelt.
Kas on normaalne, et 3(1-naftoüül)indooli värvus muutub veega pestes punaseks?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Põhimõtteliselt on turul see punase
 
Top