Ketamiini süntees

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ei, Selles reaktsioonis ei ole seda vaja. Vabandust esimese eksitava eest.
 
Last edited:

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Jah, härra. ma tahaksin küsida 9. osas, kas ma pean CCI4 pärast selle puhastamist naatriumbisulfitiga kuumutama?Samuti on vaja lisada kuivatusainet, et muuta see lõpuks pulbriks?Nagu 8. osa lõpus.
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Küllastunud metüülamiiniga etapis 10,mis on selle CASi nr?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
cas 74-89-5 või CAS 593-51-1 ja kasutage metüülamiinigaasi saamiseks sammu 10 menetlust.
Kust te lugesite selle sammu kohta naatriumbisulfiidi kohta? Te ei pea kasutama kuivatusainet.
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Vabandust, kas pärast pesemist naatriumbisulfitiga on vaja kuumutada pärast etapis 2 moodustatud oranži suspensiooni?
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Sir, ma tahaksin küsida Esimeses etapis,kui tsüklopentüülmagneesiumbromiidi ja 2-klorobensoonitriili segatakse 3 päeva,milline on reaktsioon, et teada sammu lõpetamist?Samuti milline on NH4CI ja reaktija suhe?Samuti milline on benseeni ja reaktija suhe?Samuti milline on benseeni ja reaktija suhe?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Mida te seal ei mõista või mida soovite soojendada? Te peate pesema reaktsioonilahust aq naatriumbisulfitiga ja seejärel aurustama orgaanilise lahuse. See pesemine vähendab bromi ülejääki
Saate seadistada ajamõõtja 72 tunniks või kasutada TLC-d, et kontrollida reaktsiooni lõpuleviimist.
Ma juba vastasin teile.
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Sir,Tänan teid õpetamise eest!
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Härra, ma tahaksin küsida 8. osa lõpus, milline on benseeni ja reaktandi suhe. samuti 2. osas, milline on naatriumbisulfiidi ja reaktandi suhe?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
8. o-klorofenüültsüklopentüülketoon.
Selliselt saadud Grignardi lahusele lisatakse 48 g o-klorobensonitriili ja segu segatakse 3 päeva temperatuuril RT. Seejärel valatakse see jää/NH4Cl-segusse, millele lisatakse veidi kontsentreeritud NH3 ja jäetakse temperatuuril, kuni kogu jää sulab. Ketoon osaliselt hõljub, osaliselt läheb põhja. See ekstraheeritakse benseeniga(kasutatakse 100 ml x2 korda). Saagis kõigub, kuid langeb harva alla 55%.

2. samm: alfa-brom(o-klorofenüül)-tsüklopentüülketoon.
21,0 g eespool nimetatud ketoonile lisatakse 10,0 g broomi 80 ml süsiniktetrakloriidis tilguti 0 °C juures. Pärast kogu Br2 lisamist moodustub oranž suspensioon. Seda pestakse naatriumbisulfiidi lahjendatud vesilahusega (~65 ml x2 10%-lise lahusega ) ja aurustatakse, et saada 1-bromotsüklopentüül-(o-klorofenüül)-ketoon, bp 111-114 °C (0,1 mm Hg). Saagis on ~66%. See bromketoon on ebastabiilne ja tuleb kohe ära kasutada. Ka katsed destilleerida seda 0,1 mm Hg juures viivad mõningase lagunemiseni, seega tuleks seda kasutada ilma edasise puhastamiseta.
 

kkk

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sir, kuidas alustada o-klorofenüültsüklopentüülketooni valmistamist.
 
View previous replies…

kkk

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
kuidas öelda
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Sir,see küsimus tundub rumal,kuid algajale tahan ikkagi küsida üksikasjalikult,ekstraheerimise käigus,reaktiivi ja benseeni,kumb peaks sadestuma ja kumb peaks ujuma?
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Sir,Te ütlesite 65ml*2 puhastamiseks.Kas te peate lisama naatriumvesulfitit, et korrata aurustamist kaks korda?Või mõtlete130ml ühe jaoks?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
benseenil on väiksem tihedus, seega on see peal
Saite reaktsioonimassi pärast reaktsiooni ja seal on bromi ülejääk. Lisate reaktsioonimassile naatriumbisulfiidi vesilahust, raputate seda, jagate kihid. Korrake protseduuri. Pärast pesemist tuleb veekiht (koos naatriumbisulfitiga) ära visata. NaHSO3 seob pärast reaktsiooni üleliigse broomi reaktsioonisegust. Kas te saate aru?
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Nii et ma kavatsen jätkata eksperimente põhja?
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Kas ma pean pesemist ja aurustamist 2 korda kordama?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ei, teie ekstraheerimine benseeniga tähendab, et teie toode ekstraheeritakse (asub benseenis) benseeniga. Kui te töötate ekstraktiga (benseen+toode).
ei, sa pead aurustama sln. pärast mõlemat pesuprotseduuri...
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Tänan teid üksikasjaliku selgituse eest,ma understrand.
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Kas te mõtlete, et reaktant pestakse 2 korda ja seejärel kuumutatakse ja aurustatakse veel 1 kord, et saada toode?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ainult üks kord, mitte rohkem. Kas te saate menetlusest aru? Lugege mitu korda, et paremini aru saada. Ma olen selle info juba kirjutanud. Seal on selgelt üksikasjalik selgitus.
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Sir, ma püüan seda välja selgitada.
 
Top