MDMA süntees NaBH4 kaudu MDP2P-st

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Kas metüülamiini hci saab muuta lahuseks?
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Tere, ma ei tea, kas ma tegin midagi valesti, kuid ma sain ainult 700ml mdma vaba baasi ja kui ma tegin destilleerimist, siis destilleeriti õli 275 c,nii et ma ei ole kindel, kas ma destilleerisin mdma õli või mõne teise substaani. ph 6
 

JustBrowsing223

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kas võib juhtuda, et te tegite lihtsat destillatsiooni? Wikipedia järgi tundub BP sellele lähedane olevat.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Tere ma sain 700ml mdma freebase. kuid see destilleeriti 275c, nii et ma ei ole kindel, kas see, mida ma destilleerisin, oli mdma õli. ph on 6, nii et kristallisatsiooniks pean ma tõstma ph ja ma tahaksin teada, kuidas?? kui ou saab mind aidata, kui te.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
võib-olla u on reageerimata mdp2p või u saada -ol variatsioonid pärast mdp2p+NaBH4 reageerimist... Alkülaamiinivariatsioonidel on aluseline pH.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
kas reageerimata mdp2p saab uuesti kasutada teise reaktsiooni jaoks?
 

JustBrowsing223

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hei! Mõned näilised küsimused.
Mida tähendab metanooliga pesemine? Lihtsalt kasutada metanooli, et pesta pulber, mis on kleepunud klaasnõude külge ?
Kui seda segatakse 48h , tuleb temperatuuri hoida 8-9 kraadi juures või võib see minna toatemperatuurile?
Mis korralik vaakumpump? Vabandust, mul pole veel kogemusi vaakumdestillatsiooniga.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere. Vabandust pika vastuse eest.
Jah, see tähendab NaBH4 loputamist klaastoodete külgedelt.
NaBH4 lisamiseks tuleb säilitada 8-9 kraadi. 48h toatemperatuuril, õige.
Vaakumpump, mis suudab teha 0,2-0,4 torr rõhku destillatsiooniseadme sees. Kui teil ei ole kogemusi, soovitan teil õppida destilleerimist. Vaakumdestillatsiooniaparaat võib ebasobiva käsitsemise korral plahvatada. Destillatsioon ja destillatsioonisüsteemid
Keemistemperatuur105 ºC (0,4 torr)
 

spiritveg

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kas ma võin kasutada 39% dimetüülamiini vesilahust metüülamiinigaasi asemel? Kui jah, siis milline peaks olema suhe?
 

Dokodox

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Keegi teab, kas temperatuurid on väga olulised või viis teha kõik terasest, et ei peaks importima klaastaara
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Niikaua kui te ei lähe üle ühegi osa puhul, kus reaktsioon muudetakse happeliseks, nagu PMK-st MDP2P-ks, ja hoidute täielikult orgaaniliste hapete lisamisest SS 316 on korras. Käsitle osad kuuma 75% H3PO4-ga mõned tunnid passiveerimiseks enne nende esmakordset kasutamist ja see ongi kõik.

Temperatuuri hoidmine reaktsiooni ajal on oluline, suurte anumate puhul soovitan tungivalt paigaldada lisaks jahutusmantlile ka mõned sisemised spiraalid jahutamiseks ja hankida võimas tööstuslik jahuti. Aga temperatuurikontroll on metallis palju lihtsam kui klaasis, soojusülekanne on metallis suurusjärkude võrra parem.
 

clandestinec

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Video selles sünteesi oleks tore , ainult kunagi tehtud PSE redutseerimine läbi destilleerija ja läbi mõne lahusti , üks küsimus pmk to mdp2p on see HCl pulber või riiulil olev vesilahus ????
 

clandestinec

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vabandage minu puudulikku keemiajargooni ainult sai õpetatud Joe'lt üle tee
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Kui ma ei ekstraheeri DCMiga (minu riigis on DCM, TOLUENE ja XYLENE rangelt kontrollitud), kui suur oleks ligikaudne saagise kadu? Tänan vastuse eest.

Kas ekstraheerimiseks võiks kasutada heksaani, benseeni, atsetooni või etanooli?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Kui ma ei ekstraheeri DCMiga (minu riigis on DCM, TOLUENE ja XYLENE rangelt kontrollitud), kui suur oleks ligikaudne saagise kadu? Tänan vastuse eest.
 
Top