Mefedrooni (4-MMC) süntees; lihtne teostada- kõrge saagikusega

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
See on väga kummaline, mis siin toimub. Sa postitad meetodi ja stimuleeriva arutelu asemel tuleb esimene kommentaar ilmselt segaduses olevalt mehelt, kes oskab kõike palju paremini ja kiiremini teha. Kuidas ta seda teeb ? ei ütle meile see retard.

Siis ilmub järgmine ja tahab pseudoteaduslike panuste ja kauganalüüsi kaudu meetodit halvasti kuulutada ja seeläbi oma sünteesiärile kliente hankida, häbematu.

Ja lõpuks, prof. Targutaja, postitab mõned küünilised kommentaarid ja annab täpselt 0 konstruktiivset soovitust.

Me ei ole siin kohtus, ma ei pea midagi tõestama. Akadeemilise versiooni proovi puhtus tehti professionaalses laboratooriumis koos NMR-spektrite, infrapuna- ja UV-spektrite, elektropihustusionisatsiooni massispektritega jne.

Ma mõtlen kaks korda, kas üldse midagi postitada, nii et see on mõttetu. Vanas heas tarufoorumis viljeleti hoopis teistsugust stiili. Kahju küll.
 
View previous replies…

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ärge võtke isiklikult seda, mida inimesed siin postitavad, mõned neist on targad teised teavad, mida nad räägivad, kuid pigem teeniksid raha oma sünteesimeetoditega ja nad ei mõista, mida teadmiste jagamine tähendab.

Postitage oma reaktsioonid ja meetodid, me kõik saame neid jagada ja sellest õppida.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Researcherr
tänan teid lahke sõnade eest. Sul on õigus, neid tüüpe peaks lihtsalt ignoreerima, kuigi mõnel päeval pole see nii lihtne *grin`*.
Muide, vaadake, mida see naljamees teile vastas. Seal teen kaugdiagnoosi: psüühikahäire kaugelearenenud staadiumis. Ole ettevaatlik.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Lollide jaoks on minu allkiri mõeldud spetsiaalselt libedatele persetele, kes kirjutavad mulle privaatsõnumites küsimusi selle kohta, kuidas teha 10 kg korraga, mõned neist ilmselt arvavad, et ma olen neile mida võlgu. Minu allkiri tähendab, et ma ei kavatse tasuta aidata kuradi tehaseid. Sa pead olema võimeline kriitikat vastu võtma, kas sa arvad, et sinu töö on kogukonnale väärtuslik? Ei, ei ole, naabriteemades ja väljund muutub kõrgemaks ja puhtus on selgelt, ka ilma analüüsita, kõrgem. Kui te arvate, et olete teinud midagi unikaalset, siis te eksite.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@w2x3f5 Ma soovitaksin arutelu lõpetada ja lasta lihtsalt teistel foorumlastel otsustada, mis on neile väärtuslik ja mis mitte.
Ma arvan, et rivaalitsemine selle üle, kellel on paremad meetodid, ei ole selle foorumi asutajate vaimus.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ütlesin teile kõike oma meetodi, aine saagise ja lisandite kohta. Ja te ei pea kellelegi ütlema, kui te ei näe enda taha.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Näita, millist kristalli u saada, kui u öelda, et ma tegin puhta mmc
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
U öelda u saab kasutada, et pesta
Tetrahüdrofuraan, (Aceton)
Ei ainult IPA alkohol ja etüülatsetaat ka u saab kasutada ja on palju rohkem saada palju riigis
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Muidugi võite kasutada ka teisi lahusteid. Minu kogemuse põhjal on THF lihtsalt parima puhastusefektiga, eriti parem kui atsetoon.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Nüüd oma on määrdunud, kui u visata hapet ja atsetooni minu on xD kokku valge piim, kui ei vaja pesta iga kord xD
 

Attachments

  • txh1CYjAuc.jpeg
    txh1CYjAuc.jpeg
    4.9 MB · Views: 261
  • Ff0vq2pweK.jpeg
    Ff0vq2pweK.jpeg
    5.2 MB · Views: 595

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Palju õnne, nii et teie toode näeb pärast reaktsiooniaja lõppu ja enne pesemist/puhastamist välja selline, eks ole? Kui jah, siis oleme kõik uudishimulikud teie salapärase meetodi suhtes, et saada reaktsioonist superpuhas toode, mis iseenesest ei ole puhas koos paari kõrvalreaktsiooniga. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Ma ei pese midagi ma viska hapet ja atsetooni segada ja saada see all.u vaja teada, mida u teha freebase ma tegin 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
:unsure: 30 min. siis ei saa lahusti olla DCM, äkki etüülatsetaat? Ja siis u visata atsetooni koos 37% HCl-ga ? Kas ma lähenen lähemale ? :ROFLMAO::ROFLMAO:
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
lahe (y)(y)(y), proovin seda , millist temperatuuri te kasutate ?
 

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Serveeri Wickr.me/singal/tegram Vajad vastuseid küsimustele, maksa usaldusväärselt või loo koostööd :)
 
Top