Mefedrooni (4-MMC) süntees; lihtne teostada- kõrge saagikusega

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Saab teha seda palju kiiremini ja ei pea kasutama laboriseadmeid. Ma näen u tehtud lõbu, kui u on vaja teha nii u vaja maksta palju monay seadmete eest.
U kasutada ka liiga palju kemikaale.
Kui u visata hapet teie pulber peab olema valge milf no nagu coffie. Suures mastaabis kasutad liiga palju atsetooni siis ja kaotad palju aega liiga palju pesta pulbrit.
Saate 81% pulbrit 75% kristalli, kui kasutate dcm.
 
View previous replies…

sksameer1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Plse kallid seletage emijetly kiiresti oma retsepti....I am waiting here
 

sksameer1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Plse kallid seletage emijetly kiiresti oma retsepti....I am waiting here
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ma tahan peaaegu 1 kg valmistoodet. kas ma saan teha seda 3x reaktiivide kogusega?
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
parem võtta x4 : 2Kg bromoketooni, mõned inimesed ei saavuta isegi 50% saagist + kui soovite seda kristallina, väheneb teie saagis
 
  • Love
Reactions: $!$

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Hiljuti saavutasin 4MMC-hüdrokloriidi saagise üle kuuldavasti hetkel, mil ma seda kõige vähem ootasin. Enne kui ma seda kõigile avalikustan, tunnen, et on vaja rohkem kui lihtsalt 5 jooksu (5-st, 2 järjestikust olid suure saagisega, siis 2, mida ma arvasin, et parandan, kuid ei parandanud, ja teine teeb kolmekordse, mis on minu jaoks vajalik, et seda väita). Kuid ma jooksin välja ja ma ootan, et dokumenteerida seda täielikult piltidega ja kõik see. Ja et mitte hinnata "väärtusliku" teabe varjamise eest, võin kaubelda mõningaid vastukaalu üksikasju ettevalmistuse kohta:

-segamine on võti (et DCM ja veekihid oleksid kõige tihedamas kontaktis ilma faasiülekande katalüsaatorita).
-suhteliselt pikk reaktsiooniaeg (umbes 6 kuni 8h, ma kasutan pausi tegemiseks lihtsalt segamise pausi, eeldades, et kui kihid on eraldatud, on reaktsioon peaaegu peatunud)
-ei rakendatud soojust (minu kolmanda ja neljanda katse saagis oli keskmine ja alla selle, kui rakendati õrnat kuumutamist).
-segude ja reaktiivide jahutamine (hapestamise etapil oli jahutatud vedelike saagikus kõige parem).
-filtreerimine kiiresti (kohe pärast tahkete ainete sadestumist, ei lasta jääda, sest osa tootest läheb lahusesse)

Loodan, et see aitab ja luban tulla tagasi üksikasjadega ja miks mitte, valideerimine teise aktiivse liikme poolt.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
jah u tehtud mikroskaalal 100g
keegi, kes tegi suures mastaabis ei ole aega oodata 8h.
+ jaoks u u proovida teha seda.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
üldjuhul on meetodi väljatöötamisel tegemist väikeste koguste ja mitmete tööde läbiviimisega
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
jah on tõsi osta süntees peab olema kiire.
seadmed dont olla kallis suures mastaabis ja labor võib olla mobiilne nagu RV nagu break bad filmi.
 
Top