Mefedrooni (4-MMC) süntees; lihtne teostada- kõrge saagikusega

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Saab teha seda palju kiiremini ja ei pea kasutama laboriseadmeid. Ma näen u tehtud lõbu, kui u on vaja teha nii u vaja maksta palju monay seadmete eest.
U kasutada ka liiga palju kemikaale.
Kui u visata hapet teie pulber peab olema valge milf no nagu coffie. Suures mastaabis kasutad liiga palju atsetooni siis ja kaotad palju aega liiga palju pesta pulbrit.
Saate 81% pulbrit 75% kristalli, kui kasutate dcm.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Lühike ajakohastamine: Teine saak andis veel 24,81 g, seega on kogusaak 335,57 g ehk 85,94% m/m baasil. Halb? Ma olen tulemustega väga rahul.

@tucoXxX: Võttes arvesse täiendavat saagist, vajate 1000*500/335,57 võrdub 1490g bromoketoonist.

@w2x3f5: Ma austan teie arvamust, kuid ma ei nõustu. Temperatuur ei saa olla liiga kõrge, kuna teised teekonnad erinevate lahustitega kasutavad kõrgemaid temperatuure. RM ei keenud, ma nimetaksin seda õrnaks refluksiks.
Samuti kahtlen, et 2,5h on liiga pikk aeg, sest RM-is oli veel reageerimata bromoketooni jälgi. Ja toorprodukti värvus tundub tumedam, kui see tegelikult on.

Paar sõna ülipuhta 4-MMC jälitajale. Paradoks, et ülipuhtad ained on vähem soovitava toimega kui teised, millel on mõned lisandid, on hästi teada. See kehtib eriti 4-metüülmetkatinooni ehk mefedrooni kohta. Ma tean, millest ma räägin, sest ma sünteesisin selle aine marsruudi kaudu, mida ametlikud LE-üksused üle kogu maailma kasutavad testimisstandardina (vähemalt tegid nad seda paar aastat tagasi). Marsruudil kasutatakse MeHCl ja trietüülamiini ning pärast reaktsiooni viidi läbi a/b ekstraheerimine ja seejärel sadestati aine butanoolilahusest eetriga ja kristalliseeriti ümber THF-ist. Tulemuseks oli üle 99% puhas toode ja nüüd arvake ära, kuidas see biotestide seisukohalt toimis? Bingo! Madalam ja väga nõrk.....
Lisatud pildil on näha nüüdseks kaks korda pestud toode. Ma eeldan, et mõju, mida see suudab tekitada, on juba väiksem kui esimesest.

Ettevaatust inimesed!
 

Attachments

  • GPudFSDcXg.jpg
    GPudFSDcXg.jpg
    2.2 MB · Views: 473

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
Paar sõna ülipuhta 4-MMC jälgijaile. Paradoks, et ülipuhtad ained avaldavad vähem soovitavat mõju kui teised, millel on mõned lisandid, on hästi teada. See kehtib eriti 4-metüülmetkatinooni ehk mefedrooni kohta. Ma tean, millest ma räägin, sest ma sünteesisin selle aine marsruudi kaudu, mida ametlikud LE-üksused üle kogu maailma kasutavad testimisstandardina (vähemalt tegid nad seda paar aastat tagasi). Marsruudil kasutatakse MeHCl ja trietüülamiini ning pärast reaktsiooni viidi läbi a/b ekstraheerimine ja seejärel sadestati aine butanoolilahusest eetriga ja kristalliseeriti ümber THF-ist. Tulemuseks oli üle 99% puhas toode ja nüüd arvake ära, kuidas see biotestide seisukohalt toimis? Bingo! Madalam ja väga nõrk.....


Ka minul oli see probleem mdma... Huvitav, kas see on polümorfism või midagi muud?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
See on väga kummaline, mis siin toimub. Sa postitad meetodi ja stimuleeriva arutelu asemel tuleb esimene kommentaar ilmselt segaduses olevalt mehelt, kes oskab kõike palju paremini ja kiiremini teha. Kuidas ta seda teeb ? ei ütle meile see retard.

Siis ilmub järgmine ja tahab pseudoteaduslike panuste ja kauganalüüsi kaudu meetodit halvasti kuulutada ja seeläbi oma sünteesiärile kliente hankida, häbematu.

Ja lõpuks, prof. Targutaja, postitab mõned küünilised kommentaarid ja annab täpselt 0 konstruktiivset soovitust.

Me ei ole siin kohtus, ma ei pea midagi tõestama. Akadeemilise versiooni proovi puhtus tehti professionaalses laboratooriumis koos NMR-spektrite, infrapuna- ja UV-spektrite, elektropihustusionisatsiooni massispektritega jne.

Ma mõtlen kaks korda, kas üldse midagi postitada, nii et see on mõttetu. Vanas heas tarufoorumis viljeleti hoopis teistsugust stiili. Kahju küll.
 
View previous replies…

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
K-tsüaniid
Me ei ole siin kohtus, ma ei pea midagi tõestama. Proovi puhtus akadeemilisest versioonist viidi läbi professionaalses laboris koos NMR-spektrite, infrapuna- ja UV-spektrite, elektropihustusionisatsiooni massispektritega jne.

Ma tean, et kaartidel on olnud suuri probleeme polümorfidega ( ma kasutan seda terminit vabalt, tähendades hüdraate, kokristalle jne.) Mdma on vähemalt 3 vormi. Ja nad kasutavad ainult vormi 1.

Boofimine või teiste vormide nagu vesi panemine ei lahenda probleemi.

Kas röntgenülesvõtteid tehti ka?
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
. K-tsüaniid

katse
saagis (%)
puhtus (% piigi pindala HPLC abil)
analüüs (massiprotsent HPLC abil)
1
85.599.9599.64
2
85.999.9699.40
3
86.299.9999.77
4
86.199.9599.76


MDMA-HCl moodustas varem teadaolevalt ühe peamise kristallvormi (vorm I) ja vähemalt neli hüdraati, mis sisaldavad 0,25-1 hüdratsioonivett. (16 ) Meie polümorfse sõelumisprotsessi käigus tuvastati kaks uut veevaba kristallvormi (II ja III vorm) ja tehti kindlaks, et vorm I on neist kolmest kõige stabiilsem. Vormi II saab reprodutseeritavalt toota mitmesugustest alkohoolsetest lahustitest, samuti etüülatsetaadi ja eeterliku antisolventi juuresolekul. Erinevalt vormist III, mis 2,5 nädala möödudes ümbritsevates tingimustes spontaanselt muundub vormiks I ja mida ei ole võimalik reprodutseerida, on vorm II säilitusstabiilne, kuigi see muundub konkureerivate tasakaalustamistingimuste korral vormiks I. Huvitav on, et nii vorm I kui ka vorm II muutuvad pöörduvalt teadaolevateks monohüdraatideks; dehüdratiseerimisel muutub vormist I moodustatud monohüdraat tagasi vormiks I ja vormist II moodustatud monohüdraat tagasi vormiks II. Kui kristalliseeruda kontsentreeritud vesilahusest ilma vormimäluta, dehüdreerub monohüdraat termiliselt ainult vormiks I. Kõigi kolme vormi röntgenpulbrite difraktsioonispektrid on esitatud joonisel 2.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Palju õnne, nii et teie toode näeb pärast reaktsiooniaja lõppu ja enne pesemist/puhastamist välja selline, eks ole? Kui jah, siis oleme kõik uudishimulikud teie salapärase meetodi suhtes, et saada reaktsioonist superpuhas toode, mis iseenesest ei ole puhas koos paari kõrvalreaktsiooniga. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Ma ei pese midagi ma viska hapet ja atsetooni segada ja saada see all.u vaja teada, mida u teha freebase ma tegin 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Kas keegi oskab palun seda sammu selgitada. Orgaaniline kiht eraldatakse 8. etapis. Ja sammus 9 lisame veel 500ml segusse?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Charlie3

Püüan seda osa selgitada

  • Orgaaniline faas eraldatakse ja viiakse teise keeduklaasi/kolbi. Teisele (vesifaasile ) lisatakse värsket 500 ml DCM-i, et eraldada ülejäänud vaba alus vesifaasist. Selle tulemuseks on ilmselgelt jälle 2 faasi, millest orgaaniline faas eraldatakse uuesti ja lisatakse esimesest eraldamisest saadud vababaasile. Seejärel pestakse need ühendatud orgaanilised faasid veega, millele järgneb hapestamine lahjendatud HCl-ga.
Loodan, et see selgitas teie küsimust.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Väga hästi selgitatud! Tänan teid! Ill proovin seda ja postitan oma tulemused!
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
@K-Cyanide im uudishimulik, kas te kristalliseerisite need põllukultuurid?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Saagis on 66%, mitte 79,59%.

500/227,1=2,201mol 2b4p
2,201×213,7=470,5g on 4-MMC teoreetiline saagis.
310.57×100÷470.5=66%

Tänan teid aruande eest!
 
Last edited:

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@G.Patton Ma tunnistan oma viga, ma kasutasin vababaasi molaarmassi hüdrokloriidi asemel. sorry inimesed shit happens. :poop::D
 

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Ma ei suuda uskuda, mida ma siin näen, ma otsin seda jama alates 2011. aastast!!! Ei ole ühtegi nädalat, kus ma ei mõelnud, kui lahe see peab olema, et saada 4-MMC uuesti kõrini, kuid keegi ei ole seda. Müüjad koos 5**** ülevaatega saatsid mulle midagi, kuid ma ei saanud kunagi seda MDMA xtc tunnet koos hornynessiga uuesti:)

Palun, kui teil on midagi pls pls jagada!
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Millisel etapil eemaldatakse metüülamiini ülejääk? Kuidas saab olla kindel, et metüülamiini hcl ei ole lõpptootes? Lihtsalt uudishimulik
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
u kasutada vett ja sooda küpsetamine ja solvate siis u pesta kõik metüülamiini moodustavad freebase. see kõik
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Noh, kui ma teen oma 4mmc liiga puhtaks ja mitte stimuleerivaks, siis ma tõenäoliselt lihtsalt lähen 2009-10 stiilis ja segan metülooni koos mefedrooniga, sain sellest kombinatsioonist aastate jooksul mõned hämmastavad kõrgused välja
 

Cruela83

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kas mäletate, mitu milligrammi metülooni ja mitu milligrammi mefedrooni oli see kombinatsioon?
 
Top