"Minu" MDMA vabakristalliseerumine

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Loomulikult võite segada freebase'i lahustiga enne HCL-i lisamist, kuid hiljem vajate rohkem aega, et panna segu 130C tõttu see lahusti aurustub, HCL-ga sügavkülmast, freebase'i külma ka ja kõrge temperatuuri vältimine lisamise ajal ei ole probleem ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Kas te teate, et MDMA-d ei saa kuumutada hapetega kõrgel temperatuuril? Toode laguneb ja ei ole enam puhas MDMA.
 
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Vaata keegi seletab väga huvitav meetod l, mis võiks muuta teie elu nii palju positiivseid võimalusi ja saada hoopis kodus elav sõltlane wanking kirjanduse keemik, kes saab ainult bitch lihtsalt bitching ja loodan saada imaginaire krediidi või selline ma ei tea.
Veelgi tüütumad on kõik need bitchy kommentaarid, mis kuradi kogu meetodi selgitamise ja huvitavate kommentaaride struktuuri, nii et sa lõpuks saad kõik segadusse, kuna teie esimene ma pean neid kõiki täitma ja kõrvaldama müra rida.

See inimene pakub puhast toodet annab teile selge retsepti Paljud inimesed ei taha anda tasuta või isegi ei tea ise. On inimesi.... Ma tean...

muide im ei räägi isiklikult kellelegi vaid üldiselt

🥸✅
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
See peaks olema okei, sest te kukkusite ot välja atsetoonis. Rohkem hapet teeb lihtsalt rohkem lisandeid.
Kas sa said suured kristallid, kui valasid kuuma hapestatud freebase'i külma atsetooni?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kui ma tegin seda minevikus 120C juures jah, ma sain suured kristallid nüüd 130C juures ma saan läikiva pulbri

Tänan.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Seda nimetatakse "üleküllastunud lahuste kristalliseerumiseks". Ülisküllastumise kiirusega on seotud 3 peamist parameetrit:
- kristallide suurus
- kristallide kasvukiirus
- kristalliterade nukleatsioon

Kuna mingi üleküllastumise punkt on saavutatud, kasvab nukleatsioon kiiresti ja kristallidel lihtsalt "ei ole võimalust" suureks kasvada. Seega on tegemist pulbriga.

Näete tavalist graafikut, mis kirjeldab seda seost.
RrDltyi3jz
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma olen taastanud freebase'i "määrdunud" atsetoonist ja taastanud ka atsetooni.
Ma sain 1L freebase umbes 40L määrdunud atsetooni on palju toodet nii oluline teha See on saagise suurendamiseks.

Minu meetod selleks:

Aurustage atsetoon vaakumis rotavapis, kuni kondensaatorist ei lähe enam atsetooni alla.

Saadud segu palli võetakse välja ja mõõdetakse mahtu.

Lisatakse sama kogus vett, segatakse See ja lisatakse sama kogus lahustit ja segatakse kõik kokku.

Lisatakse portsjonite kaupa HCL 37%, kuni pH 2.

Eraldatakse kihid, lahustikukiht võib ära visata või hoida It, et taastada lahusti.

Orgaanilisele faasile lisatakse portsjonitena NaOH+vee lahust, kuni PH 12.

Eraldatakse kihid, võetakse välja ja hoitakse alumine kiht ning ekstraheeritakse lahustiga ülemine kiht.

Lisame selle lahustikihi alumisele kihile hoida It enne, kuivatame It, filtreerime It ja aurustame lahusti, et saada kogu pesuatsetoonis allesjäänud vaba alus.

;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Teine oluline punkt on hästi tuntud põhitehnika, mis on temperatuuri vähendamine nii aeglaselt kui võimalik teoreetiliselt parim ajastus on 1C iga 30min järel ausalt öeldes ma ei ole seda ajastus kunagi teinud ja ma ei usu, et ma seda kunagi teha hahah võiks olla õudusunenägu ;-) Väikeses mastaabis võiks teha programmeeritava pliidiplaadiga.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Lugesin eile mõned üleküllastunud lahuste kristalliseerumise teooriat. Leidsin isegi meetodi aeglase kuumutamise algtemperatuurilt soovitavaks, kui temperatuuri tõstetakse järk-järgult 3C võrra 1 tunni jooksul. See võib tõesti olla õudusunenägu.
Kas te olete kunagi sellist proovinud?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Proovisin korrata seda protseduuri aeglase temperatuuri vähendamisega. Ja ma olen 100% kindel - kuuma plaat ei tööta.
Vaadake, plaadi kuum pind on altpoolt ja külm õhk ülaltpoolt. See tähendab, et nukleatsioon ei alga altpoolt - altpoolt on kuumem, seega pole võimalust.
Selle tulemusena moodustub ülal kiiresti õhuke kristallkihi, mis lukustab vee lahuse sisse. Vesi ei aurustu enam.
Võite vähendada T kuumutusplaadi alla RT see ei aita... Geeli sees on lukustatud. Kristalliseerumine peatub.
Siis kui lõpuks kristallkihi peal katkeb, langeb see maha ja kristalliseerumine toimub kiiresti ja kohe. See tähendab, et te ei saa suuri kristalle.
Proovisin katta kristalliseerijat mingi korgiga, et vähendada õhu juurdepääsu ja hoida ülemist kihti soojemana, kuid see ei aita.

Arvan, et suurte kristallide saavutamiseks tuleb kristalliseerumise protsessi kuidagi juhtida, et alustada nukleatsiooni põhjaosas. Ja selleks on vaja mingisugust kuivatuskasti, millel on reguleeritav T ja kütteallikas PEAB OLLA ÜLAL!!!

Sellisel juhul on võimalus, et nukleatsioon algab põhjas.

Ma arvan, et köögiahi võiks olla hea, kui temperatuur on täpselt reguleeritav. Aga mul sellist ei ole.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
See on selle protsessi vahepealne osa. Hiljem muutub kogu põhjas olev vesine kiht mingiks "pudruks". Aja raiskamine. Ka selline pikk kokkupuude kõrge T juures aurustab mõningaid asju. Ma kaotasin umbes 20 gr 250 gr puhtast pulbrist.

Mul on veel mõned ideed. Proovin, kui saan inspiratsiooni.

YPNtbTkrZ3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma vastan homme üksikasjadega, mida teha, kuid meetod töötab properlt niikuinii, kui soovite leida inspiratsiooni on ok kindel on huvitav parandada.
Et väsinud täna sorry.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
See nõuanne on pärast 108C saabumist segamise ajal.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nüüd olen täiesti keskendunud MDMA tootmisele ja ma nägin, et MDMA puhul saate ilusamad killud, kui kristallisatsiooniprotsessi ajal jääb väga väike osa vett, nii et kuumutamistemp on parem jätta see 108C võimalusel vähem ma katsetan seda ja uuendan seda.
Teine punkt, mida tuleb uuendada, on kristalliseerumise aeg atsetoonis, ma tegin erinevaid katseid ja kui atsetoon jõuab uuesti -2C -5C ei teki enam kristalle, nii et ooteaega võiks vähendada kuni selle hetkeni.
Tänud.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nagu ma teie kirjeldusest sain, aurustame üleliigse vee, kuni saame MDMA küllastunud lahuse vees temperatuuril 108C.
Kas kuumutamise (aurustamise) kiirus/intensiivsus teeb mingit vahet?
Ja veel üks küsimus: milline on selle küllastunud lahuse ligikaudne maht, mis on valmis kristalliseerumiseks, kui me töötame 100 g MDMA HCL-ga?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Lahendus 100gr jaoks on sel juhul 750ML.
Kuumutamise intensiivsus võib mõjutada toodet Soovitan keskmist kuumutamist.
Tänan teid.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tegelikult küsisin ma lõpliku mahu kohta.
Alguses on meil 100 g MDMA HCL (see on umbes 120 ml) + 630 ml vett.
Milline on siis lõplik maht, kui me jõuame 108C punkti?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
See on see, mida ma saan
 

Attachments

  • fyqn8HXPQr.jpeg
    fyqn8HXPQr.jpeg
    6.1 MB · Views: 657

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Minu lahendusest?" Ma ei usu, et te ei tellinud minult midagi 100%. Ja selle pildi kraam tundub just välja tulnud atsetoonist tuleb veel ümberkristalliseerida.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma ei tea täpselt, et ma ei kontrolli praegu kunagi mahtu, vaid ainult temperatuuri, kuid vist umbes 120/150ml.
Temp 108-109 on ok.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Crystal tehtud oma teed veega 1g 0,7 ml ja soojuse ma pean ainult pesta IT atsetooniga ja kuivatada ja lõpetada
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Minu meetod ei ole ainult kuumutada seda veega on eelnevad olulised sammud ja kogused ei ole sama, mida kasutasite.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Olen just lõpetanud kütmise. Kogumaht 108C juures on umbes 140-150 ml, mis sobib Raoult' seadusega.
Vee maht - V
K = 0,52 (vee puhul)
dT = 8 (temperatuur on suurenenud)
M = 193,25 MDMA HCL-i molaarmass
m = 100 HDMA HCL-i mass

V = m x K x 1000 / ( M x dT ) = 100 x 0,52 x 1000 / 193,25 x 8 = 33,6
siis on MDMA HCL-i enda maht umbes 110-120 ml.

Minul kulus umbes 2,5 tundi, et aurustada kogu üleliigne vesi (750 ml lahuse algusest) keskmise kuumutamise intensiivsuse juures. Kas see ei ole liiga aeglane?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
kas te kuumutasite oma hapestatud vaba aluse destilleeritud veega ja andsite need kristallid? kas te võiksite mulle paremini selgitada?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Kas te võiksite öelda, kuidas te oma freebase kristalliseerisite? pidite oma freebase soojendama?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Teie tee vormi vesi
 

Attachments

  • fnab1CdJsu.jpeg
    fnab1CdJsu.jpeg
    5.9 MB · Views: 680

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Millist tootekogust te kasutate? Tundub, et tegemist on väikeste kristallidega.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
800g
 

Attachments

  • S2rc1QMtqE.jpeg
    S2rc1QMtqE.jpeg
    6.5 MB · Views: 614

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
kasutasite 1g 0,7ml vett?
Kui palju teie tootest oli veel lahustunud vees pärast 48h ja 30 minutit sügavkülmikus olemist?
Ja kui kaua kulus sul nende kristallide kuivatamiseks ja kuidas sa neid kuivatasid ?
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
seda meetodit ei mainitud selles teemas, nii et ma lisan selle siia, sest paljud soovivad teha neid suuri "šampanjakive", nii et lihtsalt pange oma mdma hcl pulber potti ja kuumutage, kuni see sulab (140-150) ja seejärel asetage kõrvale jahtuda ja tahkuda ja see on see murda väiksemateks kivideks, kui soovite
 
Top