"Minu" MDMA vabakristalliseerumine

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
See peaks olema okei, sest te kukkusite ot välja atsetoonis. Rohkem hapet teeb lihtsalt rohkem lisandeid.
Kas sa said suured kristallid, kui valasid kuuma hapestatud freebase'i külma atsetooni?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kui ma tegin seda minevikus 120C juures jah, ma sain suured kristallid nüüd 130C juures ma saan läikiva pulbri

Tänan.
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Tere bro, kas te saaksite mind aidata... Ma tahtsin seda freebaasi kristalliseerida... pärast happega hapestamist freebaasi... kuumutada freebaasi 110 kraadini ja visata seda külma atsetooni Ja nii edasi? või peaks enne kuumutamist freebaasi mingi lahustiga segama?
 

Attachments

  • JasGHUeuPy.jpg
    JasGHUeuPy.jpg
    391.6 KB · Views: 285

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Viige see PH-4,5/5 kuumutada 130C-ni ja visake see 5 korda vabapõhjalise mahuga külma atsetooni. Filtreeri see, pese, kuivata, lahusta vees 1gr:1ml ja kuumuta ümberkristalliseerimiseks 108C-ni.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
hapestab vaba aluse ilma lahustita ? viskab hapestatud vaba aluse pärast lõppu külma atsetooni ... kui ma hapestan vaba aluse, siis langeb ph väga kiiresti ja vaba alus muutub roosaks on see normaalne ??
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
kas pärast soojendatud ja hapendatud freebase'i tilgutamist külma atsetooni tekivad kristallid? seda tahtsin teada saada
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Selles etapis pärast kuumutamist 130c juures moodustuvad väikesed kristallid (nagu valge pulber), kui valatakse ja segatakse seda Freeze atsetoonis.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Kas on normaalne, et lahus muutub roosaks? .. need kristallid ilmusid ma tegin 15g pmk
 

Attachments

  • XD3lJF2ZyT.mp4
    10.1 MB · Views: 0

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nüüd olen täiesti keskendunud MDMA tootmisele ja ma nägin, et MDMA puhul saate ilusamad killud, kui kristallisatsiooniprotsessi ajal jääb väga väike osa vett, nii et kuumutamistemp on parem jätta see 108C võimalusel vähem ma katsetan seda ja uuendan seda.
Teine punkt, mida tuleb uuendada, on kristalliseerumise aeg atsetoonis, ma tegin erinevaid katseid ja kui atsetoon jõuab uuesti -2C -5C ei teki enam kristalle, nii et ooteaega võiks vähendada kuni selle hetkeni.
Tänud.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nagu ma teie kirjeldusest sain, aurustame üleliigse vee, kuni saame MDMA küllastunud lahuse vees temperatuuril 108C.
Kas kuumutamise (aurustamise) kiirus/intensiivsus teeb mingit vahet?
Ja veel üks küsimus: milline on selle küllastunud lahuse ligikaudne maht, mis on valmis kristalliseerumiseks, kui me töötame 100 g MDMA HCL-ga?
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Tere bro, kas te saaksite mind aidata... Ma tahtsin seda freebaasi kristalliseerida... pärast happega hapestamist freebaasi... kuumutada freebaasi 110 kraadini ja visata seda külma atsetooni Ja nii edasi? või peaks enne kuumutamist freebaasi mingi lahustiga segama?
 

Attachments

  • 2VeKMh5vND.jpg
    2VeKMh5vND.jpg
    391.6 KB · Views: 275

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
milline oleks mdma freebase õige ph pärast ksüleeniga ekstraheerimist? ph 6 ?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
milline oleks mdma freebase õige ph pärast ksüleeniga ekstraheerimist? ph 6 ?
 

Attachments

  • V6jvihZ9Ju.jpg
    V6jvihZ9Ju.jpg
    380 KB · Views: 268

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
kas te kuumutasite oma hapestatud vaba aluse destilleeritud veega ja andsite need kristallid? kas te võiksite mulle paremini selgitada?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
kas te kuumutasite oma hapestatud vaba aluse destilleeritud veega ja andsite need kristallid? kas te võiksite mulle paremini selgitada?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Kas te võiksite öelda, kuidas te oma freebase kristalliseerisite? pidite oma freebase soojendama?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
pärast nädalaid uurides seda kristalliseerumist õnnestus saada valgeid kristalle mdma \0/
 

Attachments

  • GKahMRisCP.mp4
    10.1 MB · Views: 0

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Tere mate. Mul on mõned küsimused teie menetluse selle osa kohta

Kas te jätate segu 112c juures, kuni vesi keeb ära või lihtsalt saavutate selle temperatuuri ja valate otse ämbrisse?

Ämbris on sul jälle külm atsetoon?

Kas sa ei kaota palju toodet järelejäänud vees?

Tänud
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
meetodeid on nii palju, et isegi inimesed on segaduses... Ma kasutasin seda meetodit ja see ei tööta... mõned ütlevad, et kristalliseerumine toatemperatuuril külma atsetooniga... teised ütlevad, et see toimub kuumutamisega...
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kasutasin seda TS-i pakutavat meetodit TS-i poolt 108C-le müüdava tootega. See meetod töötab ja kristallid kasvavad, kuid ei ole suured ega puhtad. Saasteainete protsent oli nii suur, et kogu minu lahus oli aurustamise lõpus täiesti must. Kristallid ise olid hallist mustani. Ma ei ole kindel, kas see toode oli mingi eelpuhastus. Ilmselt ei ole selline toode tarbimiseks vastuvõetav.
Siis sellise lisandite koormuse juures hakkavad kristallid kasvama kõigi nende lisandite ümber nukleatsioonikeskustena.
Nii et pidin selle viimistlema happe-aluselise ekstraheerimisega ja tulemus on hea.
Nii et meetod töötab, kuid mitte kahtlemata. Ja naljakal kombel ei kehti see autori poolt müüdava toote kohta.
Fotod kristallide kõige puhtamast osast, pöördus põhja ja kõige määrdunud osa kristallidest pärast nende purustamist ja pesemist atsetooniga.
Ikka veel kõhklen, kas proovin kasvatada suuri kristalle või jätta see puhtvalge pulbri kujul nii nagu ta on.

Uo6KxeVSfi ZbN4YApQ5S
 
Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma arvan, et ei ole muud võimalust näidata täpselt minu protsessi, et video tegemine niipea, kui ma tagasi tööle tulen jälle, ei ole professionaalne video ja ma ei tea, millal ma seda veel teen. Aga palju kahtlusi paljudelt inimestelt ja teistelt, kes ei tee samme õigesti.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
ausalt öeldes meeldib mulle väga btcboss'i kirjeldatud üleküllastunud lahuste MDMA HCl + vesi kristalliseerumise meetod.
Ma proovisin seda ja see töötab suurepäraselt, kui kohaldatakse teatud tingimusi. See peab olema tõesti rahulik koht, ilma õhuvoolude ja vibratsioonita.
Ükskord tegin lolluse - lülitasin pesumasina sisse, kui kristalliseerumine käis. Tulemusena kasvasid kristallid mitte nii kenasti ja mingi "väike"
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
vaadake seda pilti, pls, see selgitab õige temperatuuri tähtsust päris hästi.
kui lahuse temperatuur kasvab, siis kasvab ka küllastumine.
võite lugeda ka Raoult' seadustest. lühidalt öeldes ütleb: lahuse keemistemperatuur sõltub küllastunud soola molaarsest kogusest. nii et see @btcboss2022 poolt soovitatud temperatuur 108C viitab ilmselt "suuruse" graafiku kõrgeimale punktile.
teisest küljest muutuvad ka lisandid kristalliseerumiskeskusteks, nii et "määrdunud" lahus ei kanna sulle suuri kristalle.
SMGXYkfisz
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma muutsin nüüd viimast osa ümberkristalliseerimise veega 108C selle temp ei ole nii palju vett jäänud ja pärast kristalliseerimist allesjäänud vedelikku tuleb kasutada järgmises partiis või uuesti soojendada. Vee ümberkristallisatsiooni osa ei ole atsetooni ämbris, mis on eelmine samm 130C juures.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Viimati kaotasin kuiva soola ümberkristalliseerimisel selle 108C meetodiga 5,4% kuivainest.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vabandust, unustasin atsetooni jääkide lugemise. Nii et see on palju vähem: 2,6% kaduma läinud, see pole üldse paha.
 
Top