"Minu" MDMA vabakristalliseerumine

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Tere mate. Mul on mõned küsimused teie menetluse selle osa kohta

Kas te jätate segu 112c juures, kuni vesi keeb ära või lihtsalt saavutate selle temperatuuri ja valate otse ämbrisse?

Ämbris on sul jälle külm atsetoon?

Kas sa ei kaota palju toodet järelejäänud vees?

Tänud
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
meetodeid on nii palju, et isegi inimesed on segaduses... Ma kasutasin seda meetodit ja see ei tööta... mõned ütlevad, et kristalliseerumine toatemperatuuril külma atsetooniga... teised ütlevad, et see toimub kuumutamisega...
 
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
shulgin kirjutab seda:

"Tegelik vorm, mille lõplik sool võtab, sõltub temperatuurist ja kontsentratsioonist esialgse kristalliseerumise hetkel. See võib olla veevaba või ükskõik milline mitmest hüdraaditud vormist. Ainult veevabal kujul on terav mp; avaldatud aruannetes on kirjeldatud kõiki võimalikke ühe kraadi sulamistemperatuuri väärtusi vahemikus 148-153 ° C. Erinevalt hüdraatunud polümorfidel on erinevad infrapunaspektrid, kuid nende mps on laiad, mis sõltuvad kuumutamise kiirusest."
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
mul oli üks loodud test, mis põhineb kuival ipa ja ksüleenil... ma arvan, et pean töötama ühe ksüleeniga.... teeb kohe... tbc..,
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
ausalt öeldes meeldib mulle väga btcboss'i kirjeldatud üleküllastunud lahuste MDMA HCl + vesi kristalliseerumise meetod.
Ma proovisin seda ja see töötab suurepäraselt, kui kohaldatakse teatud tingimusi. See peab olema tõesti rahulik koht, ilma õhuvoolude ja vibratsioonita.
Ükskord tegin lolluse - lülitasin pesumasina sisse, kui kristalliseerumine käis. Tulemusena kasvasid kristallid mitte nii kenasti ja mingi "väike"
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
vaadake seda pilti, pls, see selgitab õige temperatuuri tähtsust päris hästi.
kui lahuse temperatuur kasvab, siis kasvab ka küllastumine.
võite lugeda ka Raoult' seadustest. lühidalt öeldes ütleb: lahuse keemistemperatuur sõltub küllastunud soola molaarsest kogusest. nii et see @btcboss2022 poolt soovitatud temperatuur 108C viitab ilmselt "suuruse" graafiku kõrgeimale punktile.
teisest küljest muutuvad ka lisandid kristalliseerumiskeskusteks, nii et "määrdunud" lahus ei kanna sulle suuri kristalle.
SMGXYkfisz
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
OK! aga sa saad liiva liiki kristallid?
 

Attachments

  • 1ke4rsWEqu.jpg
    1ke4rsWEqu.jpg
    95.3 KB · Views: 225

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
nop: ma sain väiksemaid kristalle, minu puhul umbes 3-5 x 7-10 mm. see oli vist vibratsioonist tingitud.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
arvan, et see võib toimida ka hahah...

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mdma-ecstasy-purification-method.404/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Proovisin ka seda meetodit: minu aruande leiate sealt. See on üsna lihtne ja suhteliselt kiire. Siis on see tänu suurele vedelikuprotsendile üsna hea puhastamiseks.
Ei ole veel kindel, millisel temperatuuril ja IPA mahus tuleb kasvatada umbes 2-3 x 3-7 cm suuruseid kristalle.
Intuitiivselt tunnen, et IPA lahustamise temperatuur peab olema umbes 36-40C, mis võimaldab kasutada suuremat mahtu, seejärel aeglast jahutamist temperatuuril RT või tavalises jahutuskaameras. Ilmselt proovin teha sellist "uurimistööd" mingil võimalusel.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
.minu mdma sai niimoodi
Ma katsetasin 80mg ja ma saan väga tugevat
 

Attachments

  • G3tBD1RXEH.mp4
    15 MB · Views: 0
  • e1GJpWSYIo.mp4
    6 MB · Views: 0
  • MJtm8bdNsh.jpg
    MJtm8bdNsh.jpg
    4.2 MB · Views: 255

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
ainult 80 mg? teete S-isomeeri?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
MDMA parimad mõjud on selle rassemilises vormis see on fakt ;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jah selle optimus kõrge religioon hahahahah
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Ma tegin seda kasutades almagama meetodit .. minu kristallid olid väga valged .. külmal temperatuuril kristalliseerumine ja tilgutushappe tilkumine vababaasi külma atsetooniga

 

Attachments

  • KF8J6ck0ip.mp4
    3.6 MB · Views: 0

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
0,1 g skaalal oli minu rõõmuks piisav Ma tegin ja maitsesin mitu annust rõõmu
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ma tean, mis on S-isomeer ja ma usun, et see ei ole võimsam, kuid palju palju erineb ratsemaatilisest.
Samal ajal käsitlesin teilt saadud partiid pärast puhastamist ja kristalliseerimist samale mehele, kes avas mulle S-isomeeri maailma, ja ta ütles, et see on parim toode, mida ta proovis.
See on naljakas, kuid see on tõsi.

Mõned allikad ütlevad, et parim S:R suhe MDMA jaoks on 2:1, teised 1:2. Tõenäoliselt proovin kontrollida mõlemat varianti, kui mul on aega.
 
Top