"Minu" MDMA vabakristalliseerumine

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
suurepärane postitus, kiire küsimus siiski.
mis värvi mdma tuleb välja, kui kasutate atsetooni suhet 10:1? Ma kujutan ette, et see oleks valge mdma. Mis atsetooni suhet soovitate šampanja värvi mdma jaoks?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Me teeme 2,5 liitrit atsetooni 1 liitrile alusele ja siis paneme ph 5,5 koos hcl 37% ja seejärel külmutame 4 päeva jooksul.
 

Attachments

  • UzTiFEJY18.jpeg
    UzTiFEJY18.jpeg
    373.8 KB · Views: 327

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Loomulikult võite segada freebase'i lahustiga enne HCL-i lisamist, kuid hiljem vajate rohkem aega, et panna segu 130C tõttu see lahusti aurustub, HCL-ga sügavkülmast, freebase'i külma ka ja kõrge temperatuuri vältimine lisamise ajal ei ole probleem ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Kas te teate, et MDMA-d ei saa kuumutada hapetega kõrgel temperatuuril? Toode laguneb ja ei ole enam puhas MDMA.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tore. Kes pakub nii täpset laboritesti? Nagu ma tean, on tavaliselt viga 5%.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sel juhul on Saksa ettevõte, kuid seal on palju neid Energia kontroll...
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nagu ma olen lugenud, on MDMA vababaasi keemistemperatuur tavalise AP all umbes 300C. Miks te arvate, et see võib kuumutamisel rikneda?
 
Last edited:

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
See peaks olema okei, sest te kukkusite ot välja atsetoonis. Rohkem hapet teeb lihtsalt rohkem lisandeid.
Kas sa said suured kristallid, kui valasid kuuma hapestatud freebase'i külma atsetooni?
 

Doubleboil

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
@btcboss2022 @Unreacted Freebase
Ma tegin külma atsetooni. Jäi sügavkülma. sadestus ja settis põhja. Eraldasin tahked ained. Jäi välja kuivama, aga ikka väga moosine. Kas see näeb õige välja ? Tänud.
 

Attachments

  • hlR61t4Bb2.jpeg
    hlR61t4Bb2.jpeg
    4 MB · Views: 305
  • 2jZ6tdIBAT.jpeg
    2jZ6tdIBAT.jpeg
    2.9 MB · Views: 299
  • ZwNAQzjM8l.jpeg
    ZwNAQzjM8l.jpeg
    3.7 MB · Views: 301

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
kas te kuumutasite oma ph 3 hapendatud freebase'i ja tilgutasite selle jääkülma atsetooni... oli see pärast kuivamist ok?
 

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Kuivatage ja peske seda. Ma nõustuksin btcbossiga. Parem on minna madalama PH-ga ja veenduda, et kogu freebase on neutraliseeritud. siis on reageerimata freebase tootes :) Kasutage umbes 430ml 37% HCL-i ühe liitri destilleeritud freebase kohta.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vabandust, kutt. Ma rääkisin täna metamfetamiinist, seega kasutasin vale molekulmassi. Teil on täiesti õigus!

1L FB = 900 gr (umbes)
900 gr = 4,66 mooli
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@Unreacted Freebase soovitab lisada HCl-i proportsioonis 1:1,1 (FB:HCl).
Mina isiklikult läheksin veidi vähem: 1:1,05

Uurime, kuidas arvutada. See on väga lihtne:

Kõigepealt tuleb arvutada, mitu mooli on 1L-s.
MDMA FB molaarmass on 193,25 g.
FB tihedus on 0,9gr/ml, mis tähendab, et 1L FB on 900gr.
1L FB sisaldab 900/193,25=4,66 mooli.

Seejärel arvutatakse vajalikud moolid HCL-i
4,66*1,05=4,89 mooli HCl.

Siis leiad internetist tabeli, kus on näidatud molaarsus (molaarne mahukontsentratsioon) erinevate protsentide puhul ja nende hulgas ka 37%.
Sinu puhul on see 12,08 mol/L.

4,89/12,08=0,405ml

@Reageerimata freebase soovitab veidi rohkem - 430ml
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
2. Kuumutage segu järk-järgult segades kuni 130C
3. On valmis ämber, milles on 10 korda suurem maht kui esialgne freebase, külmutatud atsetooni, mis on olnud vähemalt 48 tundi sügavkülmas
4. Kui segu on 130C, lõpetatakse kuumutamine ja valatakse see kiiresti ja jõuliselt segades atsetooni ämbrisse.


"Kiiresti valada" ja "jõuliselt segades" on suhtelised. Palun täpsustage, kas minu arusaam on piisav? Mõtlen, et kasutan seda keskmise suurusega partiide puhul, mis vastab 5-10L atsetoonile.

Pean atsetoonikanistrit PEHD ämbriks. Siis panen sisse terasspiraali, mida kasutatakse valgurabitsate jaoks.

Siis, kui kloriid on valmis, valan selle sisse. Arvestades kloriidi tihedust ja korgi läbimõõtu, kulub selleks umbes 10-20 sekundit. Seejärel sulen korgi ja hakkan mõnda aega jõuliselt raputama.

Kas see töötab või on liiga aeglane ja mitte piisavalt jõuline?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ma tõesti armastan seda ümberkristalliseerimismeetodit selle lihtsuse tõttu, kuid ei ole 100% rahul värviga.

RkBd9G2I1Z

See on parim tulemus, mida ma selle meetodiga punkti 107C juures saavutada suutsin. See ei ole halb, kuid siiski mitte täiesti valge läbipaistev.

Seekord ma kontrollisin vee kaalu, mida ma äravoolatud... See oli 2 g 50 g soola kohta. Ülejäänud vesi aurustus loomulikult.

Rakendasin nende andmete suhtes Raoult'i ja sain alljärgneva tulemuse. Arvestan ka õhurõhku. Mis puutub merepinnal oleva vee keemistemperatuur on 100C, kuid 700m kõrgusel on see 98C.
Seega on nihe merepinna puhul 7C, 700m puhul - 9C, kui kuumutada kuni 107C-ni.

mw = 0,52 * ms * 1000 / (dT * 229,7)

mw (merepinnast) = 0,52 * 50 * 1000 / (7 * 229,7) = 16,2 gr.

Mis siis, kui ma proovin lisada mingi kõrvallahusti, mille keemistemperatuur on kõrgem kui vee keemistemperatuur ja lahustuvus on väiksem kui vee lahustuvus? Eesmärk on käivitada kristalliseerumine suuremas mahus sovleni, et aeglustada kristalliseerumist ja vähendada nukleatsiooni. Loodetavasti saab rohkem vedelikku püüda rohkem lisandeid suurema suuruse ja puhtuse kristallide tulemusel?

Glütserool näiteks lahustab soola poole rohkem kui vesi ja selle keemistemperatuur on 290C.

Kui ma peatan kristalliseerumise sama veekogusega, siis jääb 5 * 1,26 / 16,2 = 38,8% glütserooli vesilahus, mille keemistemperatuur on 117C ilma soolata.

Siis, kui soola lisada, tõstab Raoult ka keemistemperatuuri veel 8-10C võrra - ma pean teadma sellise segu ebullioskoopilist konstanti, et seda täpselt arvutada, kuid tõenäoliselt on see rohkem kui 0,52 ja vähem kui 1,5.

Nii et ilmselt peaksin parema tulemuse saamiseks kuumutama kloriidi lahust 125-127C-ni, kasutades selleks 50 g soola 16 ml vees + 5 ml glütseroolilahust?
 
Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pesemine need kristallid külmutuspuhta atsetooniga nad on läbipaistvad teine võimalus on jätta need puhta atsetooni sees sügavkülmikusse 4-5 tunni jooksul, liigutades seda aeg-ajalt.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Olen just lõpetanud ülejääkide taastamise ja tahan jagada oma kogemusi.

Peamine partii oli 71 g puhast valget mdma-hüdrokloriidi pulbrina pärast baasi ekstraheerimist. Lõplik yld oli 56 gr, mis tähendab, et 15 gr, 21% esialgsest kaalust on vees jäägid.

HFj42TaN6l

On mõned võimalused selle taastamiseks, kuid minu eesmärk ei ole taastada kõik, minu eesmärk on taastada enam-vähem PURE. Nii et ma teen taastamise kahes etapis.

1. Ma liigutan kristallisaatori koos veejääkidega keskmisesse külmkappi temperatuuril 4c ja hoian seda mõnda aega. Väikesed kristallid ilmuvad varsti umbes 4x2x1mm suuruses. Need võetakse välja ja kontrollitakse kaalu - 7,0 gr.

2. Ülejäänud jäägid jäeti mõneks ajaks temperatuuril kuni kuivkaalu saavutamiseni. Kaalu kontrolliti ja see oli täpselt 6,95 g. See tundub enam-vähem mõistlik, arvestades, et kuumutamisel aurustati või kahjustati osa tootest.

5wKLnu8lCZ

See pulber lahustati vee-atsetoonilahuses, mis valmistati mahuproportsioonis 1:10. Lisan selle lahuse massi järgi 20 gr seda lahust 10 gr soola kohta.
Kasutan lahustamiseks kuuma plaati: panen segamisplaadi ja sean plaadi temperatuuriks 50c.

8nAI0pr3WF

Kogu sool lahustub kergesti ja kiiresti. Seejärel viiakse see külmkappi. Mõne aja pärast võetakse see välja ja filtreeritakse vaakumiga... Yeld on 3,5 gr.

SiZazPcXC7

Lõplik yeld on 10,5 gr 15,0-st ehk 70%, mida mina isiklikult pean väga heaks tulemuseks ja üsna puhtaks, sobib minu enda vajaduste jaoks - vähemalt ei riku see järgmise partii oma olemasoluga.

Vee-atsetooni jäägid jäävad ikka veel umbes 3,5 gr ja saab jätkata tulevikus, kuid ilmselt on rohkem määrdunud kui eespool mainitud.

L2S8dFylAh

Ma ei töötaks sellega ilma alusekstraktsioonita, aga tänavamüüjad Poolas võiksid sellega rohkem kui rahul olla. Yeaaahhhh!!!

TMPc6fAzJj
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ma kohaldasin teie meetodit selles osas valmis toote ümberkristalliseerimiseks.
St. valmis kristallid lahustati, seejärel kuumutati 130C-ni, seejärel visati külmutatud atsetooni. Toimib väga hästi.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
U kasutada ainult atsetooni või atsetooni koos veega?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kui ma kristalliseerin kuuma mdma hcl (130c) külmutatud atsetoonis, kasutan ainult atsetooni, 500-1000 ml 100 g mdma hcl kohta (sõltub toote puhtusest).

Samuti rekristalliseerin mdma hcl 10% vees + 90% atsetoonilahuses. Aga see on erinev protsess erinevatel eesmärkidel
 

davethedead

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas kellelgi on mingeid näpunäiteid olukorra kohta, kus oli liiga palju vett freebase / lisatud hape , ja nüüd on palju toodet lõksus atsetoonis?
Kas kellelgi on olnud selline olukord, kas lisades lahusesse rohkem aktooni või IPA-d, saaks liigsest veest lahti ja vabastaks soola?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Võite lisada alkoholi või atsetooni (et lahus koos veega ei jäätuks) ja panna sügavkülma, kui te ei soovi aurustuda. Mõnel juhul aitab see.
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi teab, kas see meetod töötab endiselt tõhusalt, kui vahetate atsetooni IPA, etanooli või metanooli vastu ?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Sõltub sellest, mida te soovite.
Tõenäoliselt on see kristallisatsioon vees kõige parem, et saada suuri kristalle. Ma tõesti armastan, suur tänu autorile. Aga sa ei saa oma kristalle palju puhtaks, kuna ei ole palju lahustit. See ei ole puhastamiseks, vaid lõpptoote saamiseks.

Mõned inimesed teatavad, et nad said suured kristallid IPA-s, kuid mitte mina. Ma proovisin IPA-d paar korda. Isegi ma proovisin väga aeglast kristalliseerumist IPA-s veevannil, kus temperatuur langeb 56C-lt RT-le 20 tunni jooksul, kõik, mida ma sain, oli hunnik väikeseid kristalle umbes 1,5 mm suuruses. Aga mis veelgi tähtsam, IPA eemaldab musta ühendit väga hästi, parim lahusti vist. Väga hea puhastamiseks.

Metanool ja etanool - ma ei tea. Võib olla @btcboss2022 võib anda rohkem teavet, ta on kogenum.
 
Last edited:

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
See ei ole suurte kristallide jaoks, vaid osa puhastamiseks . Ma viitan sellele punktile, kus ma kuumutan hapendatud freebase'i ülerahustatud lahust ja valan selle atsetooni. Kas ma võin atsetooni vahetada alkoholi vastu.
Atsetoon on minu kodumaal väga jälgitud alates 10päevast/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ah, vabandust, sain teie probleemi aru. Natuke teooriat, kui nii, bro.

Atsetoonil on unikaalne omadus: ta lahustab 50C juures palju mdma hcl (1 gr mdma hcl 2,5 gr atsetooni kohta vist) ja peaaegu null, kui atsetoon on külmutatud. See omadus on seotud "vaakumi läbilaskvusega". Atsetooni vaakumpermittivus 50C juures = 17,7 ja 0C juures = 1,0.

Seega tuleb leida lahusti, mille vaakumpermittivus on sarnane, mitte üle 2,0. See on benseen, petrooleeter, heksaan.

Ma ei usu, et IPA on selleks hea, sest see lahustab palju mdma hcl isegi sügavkülmas, umbes 30%. Ja isegi kui seda aurustada, siis on jäägid veel rohkem määrdunud kui alguses.
 
Last edited:
Top