"Minu" MDMA vabakristalliseerumine

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Loomulikult võite segada freebase'i lahustiga enne HCL-i lisamist, kuid hiljem vajate rohkem aega, et panna segu 130C tõttu see lahusti aurustub, HCL-ga sügavkülmast, freebase'i külma ka ja kõrge temperatuuri vältimine lisamise ajal ei ole probleem ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Kas te teate, et MDMA-d ei saa kuumutada hapetega kõrgel temperatuuril? Toode laguneb ja ei ole enam puhas MDMA.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Enamik laboreid ei suuda vahet teha MDMA või MDDMA või MDMMA vahel, sest esimesed 2 on samuti sama mol-massiga.

Ainult NMR suudab eristada MDMA vs MDDMA
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ma kohaldasin teie meetodit selles osas valmis toote ümberkristalliseerimiseks.
St. valmis kristallid lahustati, seejärel kuumutati 130C-ni, seejärel visati külmutatud atsetooni. Toimib väga hästi.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
U kasutada ainult atsetooni või atsetooni koos veega?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kui ma kristalliseerin kuuma mdma hcl (130c) külmutatud atsetoonis, kasutan ainult atsetooni, 500-1000 ml 100 g mdma hcl kohta (sõltub toote puhtusest).

Samuti rekristalliseerin mdma hcl 10% vees + 90% atsetoonilahuses. Aga see on erinev protsess erinevatel eesmärkidel
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 nagu ma mäletan, kirjutasin midagi valesti teie toote kohta kaua aega tagasi, Vabandust selle eest, arvestades uusi kogemusi võin öelda, et peame suutma tunnistada vigu. Vabandust vend, ma eksisin: must värv teeb segadust, kuid teie toode on täiuslik!
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Kas on olemas viis musta kristalli puhastamiseks ja nende muutmiseks täiesti puhtaks kristalliks?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kõik on võimalik. Küsimus on ajas, lahustites ja selles, kui määrdunud on teie toode alguses.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Tere, mul on õnnestunud teha suuri kristalle tänu sellele juhendile, kuid mul on probleem kristallide kuivatamise lõpetamisel, nad on väga märjad sees, kui murda kristallid pooleks, tahaksin teada, kuidas ma saan neid hästi kuivatada?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
See räägib pH-st, mitte kuivatamisest
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
see tähendab, et ph langeb palju ?
aga ma tšekkisin, kui ma selle sügavkülmikust välja võtsin, ja see oli 7.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Parem 4, et vältida õliseid kristalle.
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Tegelik Mdma
 

Attachments

  • N2dgeM4Ppz.jpg
    N2dgeM4Ppz.jpg
    674.2 KB · Views: 157

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ma teen mõnikord ka naljakaid asju. Seekord jätsin pudelit mdma hcl jääkidega vees nädalaks keldrikorruse panipaika. See on see, mida ma sain pärast nädalat suletud pudelis: 14 g läbipaistvat kristalli.
1UFb0V2BHr
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 bro, mis on teie soovitus lõppkristallide pesemiseks maainimestele, kui atsetoon ei ole riigis saadaval?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Võib-olla on lihtsam kõigepealt teada, mis on teie riigis saadaval ja valida neist parimad ;-)
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ma ei tea täpselt, see ei ole minu riik, kuid vastavalt ostja esimesele pilgule,- metanool, etanool 96%, pet. eetrid (ei sobi antud juhul vist), atseetaldehüüd.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mõnikord kasutasin hädaolukordades külmutatud heksaani või külmutatud etüülatsetaati.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Olen kasutanud etüülatsetaati ja atsetonitriili rekrist. mitu korda, kuid ainult metamfetamiini puhastamiseks ( mitte kristallide loomiseks, nagu kirjeldatud)
Etüülatsetaati kasutades ei ole mul kunagi õnnestunud täielikult lahustada 100% keemistemperatuuril, olenemata sellest, kui palju üleliigset ma kasutasin. Siiski jätab see väga puhta met, eriti see väike protsent, mis tegelikult kristalliseerub välja pärast esialgse lahuse filtreerimist ja filtraadi panemist sügavkülma. Atsetonitriil lahustab küll kõik ( ma ei tea tavalist suhet, aga niipea kui mul on võimalus, teen märkmeid, et jagada), aga see ei eemalda iseenesest kõiki värvainete lisandeid, aga kui lisada aktiivsütt ja filtreerida läbi tseliidi suures poorses kuumast klaasist buchneris ( ei mingit filterpaberit, nii et see saab kiiresti läbi)(muidu võib ja tahkestub see poorides ja ummistab kogu asja, seguneb tseliidi sademetega, tekitab tõelise tõelise jama, minu soovitus on enne suuremaks mõõtmist katsetada).
Nüüd minu küsimus, kas MDMA enantiomeerid tuleb eraldada, et toota suuri, klaasistunud kristalle?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
"Nüüd minu küsimus, kas MDMA enantiomeere tuleb eraldada, et toota suuri, klaasjas kristalle?"

vale. üks eraldatud isomeerid (s või d ei ole oluline ) ei anna teile suurt läikivat kristalli. siin on mdma erinevus methist.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Kallis vend, milline on parim pH-väärtus destilleeritud vees lahustatuna? Pärast seda, kui ma keetsin seda kuni küllastumiseni, leidsin, et see on taandunud vabasse leelise olekusse ja ei kristalliseeru. Mis on selle põhjus?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Võiks välja lisada palju vett/lahustit või probs ei ole isegi MDMA
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Kallis vend, ma kasutasin katses 50 g MDMA HCL-i. Hiljem aurustasin selle isegi 75cc kogumahuni, asetasin selle külmikusse ja jahutasin seda, kuid kristalliseerumist ei toimunud ja kristalliseerumist ei ilmnenud. Minu MDMA muutus rasvaseks. vaba aluse, kas see on minu pH tõttu?
Palun aidake mind, aitäh.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
ei ole 100% kindel, kuna mul ei ole kunagi varem sellist tulemust olnud @G.Patton sa said selle kohta ettepaneku
 
Top