"Minu" MDMA vabakristalliseerumine

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Loomulikult võite segada freebase'i lahustiga enne HCL-i lisamist, kuid hiljem vajate rohkem aega, et panna segu 130C tõttu see lahusti aurustub, HCL-ga sügavkülmast, freebase'i külma ka ja kõrge temperatuuri vältimine lisamise ajal ei ole probleem ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Kas te teate, et MDMA-d ei saa kuumutada hapetega kõrgel temperatuuril? Toode laguneb ja ei ole enam puhas MDMA.
 
View previous replies…

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Joined
Feb 22, 2023
Messages
43
Reaction score
25
Points
18
Inimene, aga me ei öelnud teile seda, me ütlesime teile, et kõigepealt on igas analüüsiteenuses, millega inimesed töötavad, algul inimlikud vead. Siis vastasime teie küsimusele, kui tõenäoline see on, JA vastasime järgmist:
Pange tähele, et tõenäosus saada sama tulemus valimi puhul varieerub vastavalt andmete jaotusele. Mida lähemal on teie tulemus keskmisele, seda tõenäolisem on tulemuse kordumine. Arvestades, et teil on protsentide jaotus, mille keskmine on 82% ja standardhälve 13,84%, saate analüüsida, milline väärtusvahemik on tõenäolisem kahe sama protsendiga proovi saamisel. Seega, kui analüüsitakse kahte valimit, on arvude vahemik, mille puhul on kõige tõenäolisem saada sama protsent, keskväärtuse 82% ümber, ulatudes umbes ühe standardhälbe võrra mõlemale poole (68,16% kuni 95,84%). See oleks kõige tõenäolisem vahemik, et kahe järjestikuse proovi puhul saadakse sama tulemus, kuna andmed koonduvad keskväärtuse ümber.
Teisisõnu, see ei ole küsitav tulemus, vaid tõenäoline.
Pakume teile isegi graafiku, kuhu on koondunud kõige rohkem MDMA tulemusi. Tõesti, kas u mõistis ainult 5-10%? Me võime seda paremini selgitada.
Q9GBDv1kum
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vennad, tundub, et muretsete oma võltskatsete eest liiga palju 120 eurot. Lõdvestu, vennas. See on ainus teie sissetulev? Ma võin teid palgata kui tilgutajat, kui nii: saatke mulle PM, ma leian teile tööd.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43

Bro, lõdvestu. Kas sa arvad, et ma olen koolipoiss narkomaan, kes keedab metamfetamiini elatusallikaks? Ma olen lõpetanud matemaatika, mitte amfetamiini. Miks sa siis usud, et suudad mulle oma graafikaga muljet avaldada?
 
Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Teine oluline punkt on hästi tuntud põhitehnika, mis on temperatuuri vähendamine nii aeglaselt kui võimalik teoreetiliselt parim ajastus on 1C iga 30min järel ausalt öeldes ma ei ole seda ajastus kunagi teinud ja ma ei usu, et ma seda kunagi teha hahah võiks olla õudusunenägu ;-) Väikeses mastaabis võiks teha programmeeritava pliidiplaadiga.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Proovisin korrata seda protseduuri aeglase temperatuuri vähendamisega. Ja ma olen 100% kindel - kuuma plaat ei tööta.
Vaadake, plaadi kuum pind on altpoolt ja külm õhk ülaltpoolt. See tähendab, et nukleatsioon ei alga altpoolt - altpoolt on kuumem, seega pole võimalust.
Selle tulemusena moodustub ülal kiiresti õhuke kristallkihi, mis lukustab vee lahuse sisse. Vesi ei aurustu enam.
Võite vähendada T kuumutusplaadi alla RT see ei aita... Geeli sees on lukustatud. Kristalliseerumine peatub.
Siis kui lõpuks kristallkihi peal katkeb, langeb see maha ja kristalliseerumine toimub kiiresti ja kohe. See tähendab, et te ei saa suuri kristalle.
Proovisin katta kristalliseerijat mingi korgiga, et vähendada õhu juurdepääsu ja hoida ülemist kihti soojemana, kuid see ei aita.

Arvan, et suurte kristallide saavutamiseks tuleb kristalliseerumise protsessi kuidagi juhtida, et alustada nukleatsiooni põhjaosas. Ja selleks on vaja mingisugust kuivatuskasti, millel on reguleeritav T ja kütteallikas PEAB OLLA ÜLAL!!!

Sellisel juhul on võimalus, et nukleatsioon algab põhjas.

Ma arvan, et köögiahi võiks olla hea, kui temperatuur on täpselt reguleeritav. Aga mul sellist ei ole.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kas te segasite protsessi käigus pidevalt?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ma ei saa teie küsimusest aru.
Kui kuumutamise ajal muidugi - jah.
Kui kristalliseerumise ajal - kas see on nali?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
See on selle protsessi vahepealne osa. Hiljem muutub kogu põhjas olev vesine kiht mingiks "pudruks". Aja raiskamine. Ka selline pikk kokkupuude kõrge T juures aurustab mõningaid asju. Ma kaotasin umbes 20 gr 250 gr puhtast pulbrist.

Mul on veel mõned ideed. Proovin, kui saan inspiratsiooni.

YPNtbTkrZ3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma vastan homme üksikasjadega, mida teha, kuid meetod töötab properlt niikuinii, kui soovite leida inspiratsiooni on ok kindel on huvitav parandada.
Et väsinud täna sorry.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
See nõuanne on pärast 108C saabumist segamise ajal.
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
See ei ole suurte kristallide jaoks, vaid osa puhastamiseks . Ma viitan sellele punktile, kus ma kuumutan hapendatud freebase'i ülerahustatud lahust ja valan selle atsetooni. Kas ma võin atsetooni vahetada alkoholi vastu.
Atsetoon on minu kodumaal väga jälgitud alates 10päevast/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ah, vabandust, sain teie probleemi aru. Natuke teooriat, kui nii, bro.

Atsetoonil on unikaalne omadus: ta lahustab 50C juures palju mdma hcl (1 gr mdma hcl 2,5 gr atsetooni kohta vist) ja peaaegu null, kui atsetoon on külmutatud. See omadus on seotud "vaakumi läbilaskvusega". Atsetooni vaakumpermittivus 50C juures = 17,7 ja 0C juures = 1,0.

Seega tuleb leida lahusti, mille vaakumpermittivus on sarnane, mitte üle 2,0. See on benseen, petrooleeter, heksaan.

Ma ei usu, et IPA on selleks hea, sest see lahustab palju mdma hcl isegi sügavkülmas, umbes 30%. Ja isegi kui seda aurustada, siis on jäägid veel rohkem määrdunud kui alguses.
 
Last edited:

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi teab, miks kristallid sulavad umbes 40-50 kraadi juures, kui nad kristalliseeruvad veest? Nad muutuvad kollaseks õliks, kas kristallide sees on liiga palju HCl või vesi kinni.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vesi sees vist. Lahustuvus kasvab märgatavalt 40-50C juures.
Paistab, et sa said tulemuse, sarnaselt kristallidega sain siin. Mõned kristallid on normaalsed (kuid väikesed), mõned kristallid (sisekihist) on "veekristallid".
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/my-mdma-freebase-crystallization.5069/post-45465

Miks te küsite HCL-i kohta, kas te ei pesnud oma pulbrit enne ümberkristalliseerimist vees?
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Minu fb on destilleeritud . Ma hapestasin hcl ja jätsin kaheks päevaks aga kristallid tunduvad sulavat kui radiaatori peal , ma arvan et vesi on kinni jäänud sisse
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Selle "õli" PH-d saate igal ajal kontrollida. Aga ma arvan, et tegemist on veega: moodustunud on kaks kihti, üks üleval, teine all. Vesi kuskil keskel.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Suur tänu meie kallimale @btcboss2022! Te inspireerisite mind rohkem uuringuid, et valmistada täiuslik kristall, mis meeldiks minu enda tolerantsusele mikrodooside abil.
BJXtKOQLrq
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 nagu ma mäletan, kirjutasin midagi valesti teie toote kohta kaua aega tagasi, Vabandust selle eest, arvestades uusi kogemusi võin öelda, et peame suutma tunnistada vigu. Vabandust vend, ma eksisin: must värv teeb segadust, kuid teie toode on täiuslik!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tänu tänulik, et on possitive kommentaare liiga pärast kogu töö taga.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Kas on olemas viis musta kristalli puhastamiseks ja nende muutmiseks täiesti puhtaks kristalliks?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kõik on võimalik. Küsimus on ajas, lahustites ja selles, kui määrdunud on teie toode alguses.
 
Top