"Minu" MDMA vabakristalliseerumine

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
See peaks olema okei, sest te kukkusite ot välja atsetoonis. Rohkem hapet teeb lihtsalt rohkem lisandeid.
Kas sa said suured kristallid, kui valasid kuuma hapestatud freebase'i külma atsetooni?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kui ma tegin seda minevikus 120C juures jah, ma sain suured kristallid nüüd 130C juures ma saan läikiva pulbri

Tänan.
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Reguleerisin freebase'i ph3-le ja kuumutasin seda, lisasin veidi külma atsetooni ja need kristallid sündisid... Lisasin 4 korda rohkem atsetooni ja panin selle sügavkülma
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
see on õige pärast seda, kui ma panen atsetooni, muutub lahus valgeks
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
I Guess thats not the my way then.If you are asking me about issues with a different process you should explain the previous steps.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Tere mate. Mul on mõned küsimused teie menetluse selle osa kohta

Kas te jätate segu 112c juures, kuni vesi keeb ära või lihtsalt saavutate selle temperatuuri ja valate otse ämbrisse?

Ämbris on sul jälle külm atsetoon?

Kas sa ei kaota palju toodet järelejäänud vees?

Tänud
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Viimati kaotasin kuiva soola ümberkristalliseerimisel selle 108C meetodiga 5,4% kuivainest.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vabandust, unustasin atsetooni jääkide lugemise. Nii et see on palju vähem: 2,6% kaduma läinud, see pole üldse paha.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
meetodeid on nii palju, et isegi inimesed on segaduses... Ma kasutasin seda meetodit ja see ei tööta... mõned ütlevad, et kristalliseerumine toatemperatuuril külma atsetooniga... teised ütlevad, et see toimub kuumutamisega...
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ma ei kahtle, et see meetod töötab. Isegi nüüd olen just lõpetanud selle meetodi, mida rakendatakse eetriga puhastatud freebase'ile, ja see toimib. Kristallid on valged ja täiuslikud. Nii et ma ei usu, et ma tegin midagi valesti. Pigem oli midagi valesti lahendusega, mille ma sinult sain - saasteainete hulk oli suur ja isegi eetriga raske puhastada.

Minu jaoks on protsess ise lihtne ja täiesti arusaadav. Ma kasutan lihtsat kuumutusplaati, mis suudab reguleerida lahuse sisemist temperatuuri kuni 102C, mis võtab minu jaoks umbes 1 tund aega, et 1:1 lahust sellesse seisundisse soojendada. Seejärel muudan režiimi ja lõpetan selle 108C-ni, kontrollides plaadi temperatuuri 160 ja 170C vahel. See etapp võtab veel umbes 30 minutit. Kokku 90 minutit, see on kõik.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Mul tuleb täpselt see sama matt pulber. hambapasta ja pärast kuivatamist see...proovisin uuesti kristalliseeruda veega kui ma tähelepanu pöörasin... ei mingeid kristalle... paar päeva tagasi tegin kolm katset samal ajal... ei mäleta mida ma tegin aga äkki ühes pudelis oli mul 5gr kivide valgeid suuri kristalle.... kuradi kuradi ]ei mäleta kuidas ma seda tegin....
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ma arvan, et seda meetodit saaks lihtsustada, kui seda rakendada puhastatud freebase'ile, nagu allpool.



1. Lisage MDMA freebase'ile (eelnevalt ka jahutatud) portsjonite kaupa külma HCL37%, segades samal ajal kuni PH 3.


2. Siinkohal kasutasime 95 ml 36% HCl (mis sisaldab 65 ml vett) 1 mooli freebase kohta. Osa veest aurustub olla reaktsiooniga vabanev soojus. Kuid tõenäoliselt, kui me lõpetame hapestamise 15 minutiga (mitte 30 minutiga nagu eelmisel korral, kui saime reaktsiooni lõpus valge kuiva pulbri), jääb 1 mooli kohta umbes 40 ml vett.


3. Kuumutage segu järk-järgult segades kuni 108C ja visake see kiiresti valitud kristalliseerumisämbrisse.

...


Jätame eelkristalliseerimise kui mittevajaliku sammu lihtsalt vahele, kuna freebase on juba puhas.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
kuidas on lõpptulemus, kui kasutate destilleerimata MDMA freebase'i?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ma ei püüdnud kahjuks. Viimati tegin vea vabapõhja hapestamise ajal - venitas protsessi ajas. Nii et kui ma lõpetasin, oli keeduklaasis peaaegu kuiv pulber. Siis lahustasin selle edukalt ja kristalliseerisin uuesti, kuumutades kuni 108C-ni. Tulemusega täiesti rahul.


Aga ma arvan, et see peab toimima, kui pärast hapestamist jääb veel natuke vett.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ma mõtlen, et mul oli kindel kavatsus proovida seda "lihtsustatud" kristalliseerumismeetodit, kui ma viimati oma "destilleeritud" freebase'i hapestasin, kuid tegin vea ajastamisega. Nii pidin ma soola 1:1 lahustama ja ümber kristalliseerima, kuumutades seda 108C-ni. Tulemus on ootuspäraselt täiuslik.
Loogiliselt on see "lihtsustatud" üheastmeline kristalliseerumine täiuslik, kui seda kohaldatakse "destilleeritud" freebase'ile. Kuid ilmselgelt ei ole see viis destilleerimata freebase'i jaoks - seal on tohutu hulk saasteaineid ja seda ei saa ühe korra kristalliseerimisega puhastada.
 
Last edited:

bitcoinup2020

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 12, 2023
Messages
58
Reaction score
16
Points
8
Kas ma saan kristalliseerida destilleerimata MDMA Freebase?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Ma kristalliseerisin külma freebaasi atsetooni ja külma hcl-ga, kas see on õige?
 

Attachments

  • J2xP6Enyip.mp4
    3.6 MB · Views: 0

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Ma kristalliseerisin külma freebaasi atsetooni ja külma hcl-ga, kas see on õige?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
1photo .. hcl gaas
2 foto happeaine koos hcl pluss külma atsetooniga vabas aluses

Kas pärast hcl gaasi on normaalne, et lahus on hägune? Mida ma järgmisena teen?
 

Attachments

  • 1FuwLvtDd8.mp4
    4 MB · Views: 0
  • Lgv476YRVF.mp4
    3.6 MB · Views: 0
  • iQbx38RjnH.mp4
    6.2 MB · Views: 0

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
keetmine kõrgemal temperatuuril 130c vs 110c kauem tagab suurema veekadu.
Mida kuivem on lahus, seda kiiremini sadestub toode (kiirem tähendab ka väiksemat kristallisuurust)
Suurema kristalli kasvatamiseks aitab veesisaldus. See võimaldab tootel lahustuda ja seejärel aeglaselt sadestuda, kasutades külmutamistehnikat.
 
Top