Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kui ma proovisin fraktsionaalse destillatsiooni ma arvan, et osa veest tuli koos ipa-ga läbi. ja soojus oli kogu destillatsiooni aja ainult 80c juures. ma olen seda paar korda varem teinud, kus kui ma jätan destillatsiooni käima, siis jääb mul lihtsalt vask tahkeks moosiks ja mitte vedelaks.
ma sadestan amfetamiini asap ja vaatan, milline on toode, sest võib-olla oli ipa eelmistes partiides saasteainena olemas.

kas on mingeid soovitusi, mida ma saan teha, et ma saaksin ainult ipa ja mitte ühtegi amfetamiini sisaldavat vett?

proovin ka selle sünteesi variante.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
IPA moodustab veega aseotroopi, nii et kogu destilleeritud IPA sisaldab umbes 30% vett. Te saate IPA-destilleerida ilma, et oleks võimalik, et mingi amfetamiin tuleb üle kas vaakumdestillatsiooniga, ainult väike vaakum nagu aspiratsioonipumpaga toodetud on piisav, ütleme, kui teil on IPA tulnud 60 °C või vähem, ei ole selles amfetamiini. Või te muudate reaktsiooni happeliseks, lisades lahjendatud äädikhapet, kuni ph on 3 või vähem. Amfetamiin moodustab soola ja ei destilleeru. Laske jahtuda, seejärel lisage jääkülma 10% NaOH lahust, kuni ph on 12, ja destilleerige amfetamiini alus auruga.

Tuleb öelda, et 20% NaOH lisamine "reaktsiooni aluseliseks muutmiseks" on täiesti bs, sest kui te seda mõõdate, siis leiate, et reaktsioon on juba põrgulikult aluseline, ph 12 või rohkem, sest NaBH4 ja selle saadused on kõik tugevad alused. Miks see originaaltekstis on, ei saa ma aru, miks see siia postitati, noh..... See juhtub siis, kui tõstad midagi artiklist või siit teesist 1:1 ilma, et sa seda tegelikult teaksid või prooviksid. Vaata lisatud dokumenti lk 20 ja lk 30, leheküljel 30 leiad protseduuri sõna-sõnalt.
Probleem on ilmselge: Sul on vee ja IPA ning amfetamiini segu. Sa võiksid lisada soolvee ja nii soolata IPA koos Amph välja, see töötaks hästi. Aga NaOH 20% lisamine ei ole piisav, et IPA välja soolata, vaid parimal juhul tuleb osa Amph üles ja see sisaldab IPA-d. Või ekstraheerite IPA ja Amph vees mittelahustuva mittepolaarse lahustiga. See toimib samuti hästi. Või teha nii nagu eespool kirjeldatud. Igal juhul kontrollige ph-d ja te leiate, et NaOH-i aluselisemaks/leeliselisemaks muutmiseks pole lihtsalt vaja.
Üldiselt IPA kui lahusti millegi veest ekstraheerimiseks toimib ainult siis, kui veekiht on täielikult küllastunud sooladega nagu näiteks NaCl, millegi, mis EI ole ka IPA-s lahustuv nagu NaOH.

Vt lisatud Jademyri lõputöö lk 20 ja lk 30.
 

Attachments

  • fsJpFAHak0.pdf
    3.1 MB · Views: 492
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Pärast seda, kui ma lisasin CuSO4*5H2O ja seejärel hoidsin lahust 30 minutit temperatuuril 80c, lisasin soolhapet ilma äädikhappeta (see peaks olema ok?), nii et lahus saavutas ph 2, ja seejärel kasutasin lihtsat destillatsiooni, et destilleerida IPA ära temperatuuride 83C - 91C vahel (kuigi praktiliselt ei tulnud üle umbes 87c), seejärel jahutasin lahust, filtreerisin selle ja lisasin seejärel vesialuselist NaOH-d. Nüüd sel hetkel aurudestilleerin amfetamiini välja. Andke mulle teada, kui siin on midagi valesti järjekorras. (Ma ei usu, et mul oli vaja lahust filtreerida ja ma pean lahust umbes 3 tundi refluksima, selle asemel, et hoida seda 30 minutit 80C juures).

Kui ma filtreerisin lahuse vaskkompleksi eraldamiseks ja lisasin vesilahuse NaOH ja lahus muutus tumepruuniks ja lõhnas veidi kala järgi, ph oli 11 ja vask oli roheline kooki aine. Lisan veel vesialuselist NaOH-d, et tõsta ph 12-ni, siis aurudestilleerin siit edasi. (NaOH lisamisel ei tekkinud ühtegi kihti, seega tundub, et olen kogu ipa lahusest lahti saanud.)

kas tolueen võiks olla hea kandidaat vees mittelahustuvaks mittepolaarseks lahustiks?

Mis puutub reaktsiooni aluspuhastamisse, siis kas te ütlete, et 20% NaOH on liigne ja 10% piisab?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Igasugune NaOH kontsentratsioon sobib, kui jõuate ph 12-ni. Rohkem lahjendatud nagu 10% ja külmkapist külma on parem ja lisades seda reaktsioonile, mis on jahtunud liiga, kuna see kergesti võimalik põletada, ütleme hävitada osa teie tootest, lisades tugevat leelist kuuma A-lahuse. Sama kehtib ka happe lisamise kohta, lahjendatud ja külma. Kui teie HCl oli lahjendatud ja kõik vähemalt külmalt, siis on kõik korras.
No jah, kala see on, see on A lõhn.
Sa tahad, et lahus, mida aurudistilleerid, oleks ph 12, kuid mitte täis NaOH-dega, sest muidu, kui vesi muutub vähemaks, puhub üks kergesti üle mingi NaOH ja seda sa ei taha oma A-s. Filtreerimine on tehtud, sest see sems mõned boorikraami meeldib aurudistilleerida üle - seda sa samuti ei taha.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ok. Ma aurudestilleerin (või üritan seda teha), kui ma seda kirjutan. Probleem, mis mul on, on auru temperatuuri tohutu kõikumine. 1 kraadi muutus mantlile võib suurendada või vähendada 15+ kraadi võrra auru.

Ma arvan, et kalalõhn on naoh, (see on sama, kui ma üritasin dmt ekstraheerimist).
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Aurutemperatuur peaks olema 94-98 °C, mida vaevalt saab üle 100 °C, nii et kui see keeb, siis tekib aur ja aur on 94 °C+ koos A ja 99-100 °C tavalise veega.

NaOH-l ei ole lõhna, NaOH aurud on äärmiselt söövitavad, sa tunned seda, kui see sulle näkku sööb.
Aminid on need, millel on mädanenud kala hais.
 

ethanaaa

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Tere,
Kas naatriumborohüdriidi võib selles katses asendada cas25895-60-7 naatriumtsüanoborohüdriidiga?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Tsüanoborohüdriid sobib väga hästi reduktiivseteks aminatsioonideks, kuna see ei redutseeri ketone, ütleme, et see on vähem võimas kui NaBH4. Samuti kipub see happega kokkupuutel tsüaniidi eraldama ja on üsna kallis. See võib olla lihtsalt võimeline tegema tööd siin, kui see on kombinatsioonis nikkelkloriidiga, Cu(II) puhul ma kahtlen ja arvan, et pigem mitte. Selle reaktsiooni jaoks on vähe või üldse mitte mõtet seda kasutada.
 

Cctim

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Milline PH see peaks olema ?
Kas PH ütleb midagi kvaliteedi kohta ?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Kas ma võin asendada CuCl2 CuSO4-ga. Ma lugesin seda redditist ja idk, kas see on võimalik, kuid ma arvan, et jah bc Cu(II) ma olen õige?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Jah, te peaksite suutma. Kuigi mul endal on selle sünteesiga raskusi, nii et võib-olla peaksin hoopis CuCl2 proovima. See on küll palju kallim ja palju vähem kättesaadav.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
CuSO4 töötab sama hästi või paremini kui CuCl2, te peate siiski kasutama veidi rohkem, kuna kaubanduse pentahüdraat on raskem (ühe vase aatomi kohta) kui CuCl2 dihüdraat. Täpsemalt öeldes tuleb CuCl2.2H2O arvu korrutada 1,5ga, et saada õige kogus CuSO4.5H2O.

Teie probleemid on põhjustatud millestki muust.
Siin väidab keegi >90% saagist:
iPRrOH on IPA
Pange tähele, et ta lisab NaOH - seda tuleks teha alati, kui kasutatakse reaktsioonis vett, metanooli või etanooli, sest kõik need reageerivad boorhüdriidiga, see reaktsioon on tugeva alusega osaliselt pärsitud. See on põhjus, miks NaBH4 reaktsioonid metanooliga tehakse tavaliselt 0° kuni 5°C juures.
Ma arvan ka, et ta lisab vett ainult koos teise boorhüdriidiga enne vasesoola. Sellisel juhul tuleks siis lisada NaOH. Kui vasksool muutub helesiniseks - see on ka ok, see on vaskhüdroksiid ja karbonaat, mõlemad toimivad samamoodi.

See ei ole minu protseduur, aga ma olen kindel, et see töötab, 91% saagis küll? Pigem mitte.
....
 

alf405

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 26, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
" Täpsemalt öeldes tuleb CuCl2.2H2O arvu korrutada 1,5ga, et saada õige kogus CuSO4.5H2O."

Kas see 1,5x korrutamine on igal skaalal õige? Alates pisikesest kuni tööstuslikuni?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
@G.Patton
Tere. Kas ma võin kasutada 15% väävelhapet vababaasist amprisulfaadi valmistamiseks? Tšehhi Vabariigis on väävelhape väga piiratud.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, võite proovida. Võtke arvesse, et teie amfetamiinsulfaat lahustatakse selle lahuse vees.
 
View previous replies…

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Tänan teid kiire vastuse eest. Veel üks küsimus @G.Patton Kas ma võin kasutada CuSO4 * 5H2O asemel CuCl2 veevaba? (nagu on algses sünteesis). Ma arvan, et jah, kuid olen väga huvitatud teie arvamusest. Kui vastus on jaatav, siis kuidas ma saan teha arvutusi?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Tere. Kas ma võin kasutada tavalist ipa aurustamist 8. etapis ilma vaakumita? Ma mõtlen, et ma kuumutan seda ja IPA keedetakse ilma vaakumita.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, jah, saate. Ärge kuumutage lahust üle. Vastupidisel juhul kaotate saagise.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Kui lahuses, millest amfetamiini sadestatakse, on juba vesi (nagu videos), kas see happes olev lisavesi oleks oluline?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Jah. Kasutada võib mis tahes Cu(II)-soola. Vajalik CuSO4.6H2O kogus oleks umbes kaks korda suurem kui veevaba CuCl2.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, tasub vabaneda veest cuz amfetamiini sulfaat (saadud sool) on vees lahustuv ja teil on palju lihtsam teostada sadestamist ilma veeta. Juhul, kui seda ei saa teha, tuleks pärast sadestamist vesi aurustada, et saada vees lahustunud amfetamiinsulfaat.

Edit: vabandust, ma arvasin, et me räägime amfetamiinist. %)
 
Last edited:

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Seega oleks enne sadestamist vajalik ekstraheerimine, et nii veest vabaneda kui ka amfetamiini säilitada?

Mida soovitate mulle puhta väävel- või fosforhappe hankimiseks? sest ma ei leia vist ühtegi hapete müüjat ja kodumaine ostmine ei ole hetkel võimalik.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Nii et ohutuse tagamiseks on parem kasutada elektrikütet kui propaan-butaani? Kui palju vesinikku valmistatakse? Vähe või palju? Probleem on see, et mul on ainult propaan-butaankütteseade, teen ainult umbes 20g P2NP. Kas selles skaalas on ohtlik kasutada propaan-butaankütteseadet?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jah, muidugi
Seda saab arvutada reaktsioonivõrrandi ja gaasi molaarse konstandi (22,4 l/mol) järgi.
Ma ei soovita tungivalt kasutada lahtist tuld, sest siis tekib vesinik ja teie labor võib plahvatada.
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Te peate seda koondama. Kuumutades seda tundide jooksul :) Ma tean probleeme :D
Kontrollige seda tiheduse järgi!
 
Top