Fenüülatsetooni (P2P) süntees bensaldehüüdist koos butanooniga

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Kõik ütlevad, et sellel meetodil on puudusi. Kas keegi on selle meetodiga tõesti kunagi saanud märkimisväärset saagist?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Ma kasutasin seda meetodit mitu korda. Mõnevõrra modifitseeritud. Parimad tulemused, mida ma sain, olid 30ml P2P 100ml bensaldehüüdist. Samuti tean paari inimest, kes uurisid seda reaktsiooni palju; nende parimad tulemused olid umbes 35ml P2P.

Töömeetod:

1. Metüülfenüülbutenoon valmistatakse järgmiselt: 500ml bensaldehüüdi segatakse 1000ml MEKiga. Segu jahutatakse jääga täidetud pukis umbes +5 kraadini.
2. Sellele lisatakse 35-37%-line vesilahus HCL (tuleb lisada 100g puhast HCL-i, mis vastab umbes 286ml 37%-lisele HCL-le).
3. Segage ja hoidke seda ämbris koos jääga üleöö, laske jää sulada.
4. Oodake veel 24 tundi
5. Pange see eraldussahtrisse, visake alumine kiht ära.
6. Peske tumepruun-punane segu 500 ml veega, visake vesi ära.
7. Destilleerige kõik, mis keeb alla 150 kraadi atmosfäärirõhu juures, ja visake ära
8. Destilleerige ülejäänud õli vaakumis, et saada kollast õli.

See õli tumeneb seismisel nädala jooksul.


Bayer-Villiger:
1. 100 ml eespool valmistatud õli lisatakse 300 ml jäääädikhappe ja 100 ml 50% vesinikperoksiidi segule.
2. Kuumutage ja segage seda 55 kraadi juures.
3. Kui reaktsioon algab, tõuseb temperatuur üle 55..60 (umbes 1..2 tundi): see on märk kuumutamise väljalülitamisest. Kui temperatuur tõuseb 70-ni, siis jahutage kolbi jooksva vee all veidi.
4. Segage, kuni temperatuur langeb tagasi 50..55 kraadini, seejärel lülitage küte uuesti sisse.
5. Segage ja kuumutage 6 tundi.
7. Valage segu 1 l vette, ekstraheerige 3 korda 100+100+100 ml DCMiga.
8. Destilleerige DCM ära


Seebistamine:
1. Pange Bayer-Villigeri toode eelnevast etapist kolbi, segades. Lisatakse aeglaselt
NaOH lahus (30 g NaOH, 250 ml vett, 250 ml etanooli). Aeglaselt, st tilkhaaval, umbes 3..5 tilka sekundis. Segu muutub punakas-oranžiks.

2. Lisamise lõpus peaks pH olema üle 12.
3. Segu juurde lisatakse äädikhapet (mis tahes protsentides), kuni pH on neutraalne. Segu muutub kollaseks
4. Vala see 1L vette ja ekstraheeri 3 korda 100+100+100ml DCM-iga.
5. Destilleerige DCM ja etanooli jäljed atmosfäärirõhul ära.
6. Destilleerige oma P2P vaakumis.
7. Kolbi jääb palju tõrva
 
View previous replies…

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Õpetaja, ma kukkusin teie meetodiga läbi! Kas ma pean 100 ml õli, 100 ml vesinikperoksiidi ja 300 ml jäääädikhappe kuumutamisel ja segamisel refluksima? Ma ei kasutanud refluksi ja ekstraheerisin tammega, alles jäi ainult tumedama värvusega alumine kiht vedelikku
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Ma olen oma P2P-d 2 korda pesnud ja see on ikka veel punast värvi, kui kogu see (~20 ml) see istub minu mõõtekolbi.
Kui see oli minu pyrex-anumates, oli see selge värvusega ja kui see oli kinni instrumendis, mida ma välja võtsin, oli see kollase värvusega.
Kas see on normaalne? See on õli kujul ja lõhn on väga mee moodi.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kui ma esitan vesinikkloriidi, muutub see ka punaseks
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Leuckarti vee lisamine? Ei või miks?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Olen nüüd järk-järgult kuumutatud umbes 5 tundi. Minu reaktsioonitemperatuur on nüüd umbes 3 tundi olnud 160 C (minu digimõõtja on väljaspool kolbi). Ma olen valmis 24-tunnise reaktsiooni jaoks, kuid mida te arvate, mitu tundi peaksin seda kuumutada. Mul on AlCl3 katalüsaator, formamiid, minu P2P ja sipelghape seal koos keedukividega.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Nüüd on möödas umbes 25 tundi ~ 155 C, kuid ma ei ole ikka veel valmis.
Hea mullitamine käib ikka veel.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Ma lõpetasin refluksimise 27. tunnil. See, mis mul jäi, on must väga paks õli, mis lõhnab nagu amiin. Lihtsalt ootan homme, et saada minu lahustid, et jätkata.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Õpetaja, kui minu seadmel on ainult 1000ml seade, kuidas ma peaksin edasi tegutsema?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kas u oskab oma küsimuse õigesti ümber sõnastada? See ei ole arusaadav.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Minu instrument on ainult maksimaalselt 1000ml ja mul on kõik selle sünteesimeetodi eksperdid. Ainult teie saate mulle vastata. Tänan teid. Olen äärmiselt tänulik
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
2. samm: 10 liitrit äädikhapet täidetakse kolbiga. Kuidas saab teisi lahusteid veel täita
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Miks te olete sellel foorumil või sellel veebisaidil? Ma olen lihtsalt uudishimulik.
 
View previous replies…

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Ma tahan õppida, kuidas sünteesida fenüülatsetooni amfetamiini sünteesiks
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Noh, mida ma võin öelda. Kõigepealt soovitan teile , on lugeda mõnda keemiaraamatut, näiteks Uncle Fester Secrets of Methamphetamine Manufacture vol.8. Alustage sealt. Lugege ja õppige, et te ei peaks küsima mingeid põhiküsimusi, mida paljud meist ei viitsi teile öelda, sest sellistele põhitõdedele vastamine võtaks nii palju aega, et see muutub tööks. Niisiis, te peate lugema, et isegi mõelda amfetamiinide tootmisest.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Tänan teid väga teie juhendamise eest, õpetaja
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Olen leidnud palju meetodeid fenüülatsetooni sünteesimiseks, ainult seda meetodit. Mul on ainult materjalid, kuid seade on ainult 1000ml. Kas õpetaja võib mulle õpetada
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28


Tere

Milline on p2p saadud puhtus?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vaatasin seda reaktsiooni varem, kui sain aru, et Ace'i riistvaras on metüületüülketooni laos. Teisisõnu butanoon
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Seal, kus ma elan, müüakse seda tänapäeval ainult pihustina. See oli 90-ndatel kuni 2000-ndatel aastatel riistvarapoodides juhuslik vedelik, ja ma arvan, et see kaob varsti ka netipoodidest, sest ma ei ole seda riistvarapoodide kestadest kuskilt leidnud. Sellepärast ma jätkan oma P2P tegemist niimoodi. Samuti on see üsna lihtne süntesaator, kui seda vaid paar korda teha, et õppida.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
noh, ka siin on nad peaaegu lõpetanud selle müügi. MEKi asendaja on igal riiulil, aga mul on piisavalt etüülatsetaati (see ongi see)Ace müüb sulle seda trumlisse. Ace oli VM&P leelis väävelhape müriaathape (HCL) MEK etüülatsetaat, dietüüleeter ja veel 10 muud keerulist asja. Ksüleen laos (ma arvan, et see on segatud sort) tolueen VÕIB olla (see on tõesti võetud ff riiulitele) trikloroetüleen (koriniseeritud piduripuhasti), et puhastada gak välja oma sudafed ...
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kuna mul ei ole nii suurt mahutit, kas katse oleks ikkagi edukas, kui ma muudaksin materjali viiendikuks
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kas tohib küsida, kui kaua võtab õpetaja segamine ja jahutamine 0 kraadi juures aega?
 
Top