Fenüülatsetooni (P2P) süntees bensaldehüüdist koos butanooniga

a_king

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
kas kloroformi on võimalik asendada?
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
yh ma tean 2 aastat hilja, aga yh, nii et kloroformi on tõesti lihtne sünteesida, vaadake mõned ytb näete
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ma arvan, et mind huvitab tegelikult selle reaktsiooni stöhhiomeetria. Teistes bayer-willigeri kirjutistes ma ei leia seda tohutut kogust GAA-d. Kas keegi oskab mind aidata põhjendusega? Olen tõesti lähedal sellele, et seda proovida, kuid GAA kogus on problemaatiline.
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Olen selle sünteesi kallal töötanud pikka aega. Töötan naatriumperboraadiga ja sünteesin ise naatriumperboraati. Ja purustan selle tükkideks, jaotades oksüdatsiooni 12 tunni peale.
1 GR MPT= 3,5 ML GAA +2,5 GR PSB+2 ML ACETONE Ma loodan, et head päevad on lähedal.
 

billythekid

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
see kogus gaa on palju ja minu parim oletus, miks, on see, et peräädikhappe valmistamine kohapeal (reaktsiooni ajal) ja ilma katalüsaatorita on ebaefektiivne, nii et keemik kompenseerib seda üle, et aidata seda, samuti kasutatakse siin lahustina GAA-d.
valmistades peräädikhapet päevi enne ja katsetades olemasoleva hapniku sisaldust, saate tõenäoliselt paremaid tulemusi. Seda öeldes olen näinud, et professionaalid kasutavad seda meetodit ja saavad parimal juhul vaid 35-65% valmistoodangust. nii et kogenematu keemik saab tõenäoliselt veelgi halvema tulemuse ja uustulnuk tõenäoliselt ebaõnnestub või veel hullemini vigastab ennast. Soovitan lugeda ja õppida ning alustada väikselt
veenduge, et puhastate oma valmis reaktsioonisegu iga sammu lõpus põhjalikult, ärge ületage aldol-kondensaatoris -5c laske mek/bensaldehüüdi segada üleöö külmkapis pärast gaasitamist.
ärge ületage 60c Bayeri küllap. ja uurige teisi oksüdeerijaid, sest ma saan paremaid tulemusi teistsuguse oksüdeerijaga.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Kuid mul on küsimus. Jällegi. Sest ma õpin ka, ja see on vist 23. kuni 24. katse! :)
Niisiis, küsimus on järgmine: Nüüd teen ma atsetoksüfenüülpropaani alushüdrolüüsi P2P-ks.
Lahus tuleb neutraliseerida, kui hüdrolüüs on lõppenud. Mul on GAA otsas. Kas ma võin kasutada lahuse neutraliseerimiseks sipelghapet või isegi soolhapet?
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Sünteesin oksooni, neutraliseerides Caro happe. Kuid lahustina tuleb kasutada DMF-i, mis on minu riigis väga kallis. Võib-olla võin ma järgida teie mainitud perahappe meetodit.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Te ei pea kasutama jäääädikhapet. Võite kasutada supermarketist ostetud valget äädikat.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
See töötas, ma neutraliseerisin selle sipelghappega. Nüüd destilleerin etüülatsetaati etüülatsetaat/P2P-segust.
Seejärel puhastan selle ja ekstraheerin selle uuesti etüülatsetaadiga, sest ma saan atmosf-rõhuga destilleerida etüülatsetaadi uuesti ära, jättes oma P2P kolbi.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Minu atsetoksüfenüülpropeen oli täiesti puhas, isegi kui ma püüdsin seda veega pesta, ei tulnud mustust maha. Ka saagis oli seni parim. Päris kindlasti tasub peräädikhapet eraldi teha ja lasta enne kasutamist 3 päeva tõmmata.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Kas te arvate, et P2P on siis piisavalt puhas Leuckarti reaktsiooni läbiviimiseks?
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Kui te ei saa seda destilleerida, kuid P2P näeb välja sama selge kui päevalilleõli, ei näe ma põhjust mitte proovida.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Märkasin, et minu P2P ei lahustu etüülatsetaadis, vaid ksüleenis. Nii et see on esimene kord, kui ma tõesti tegin atsetoksü ja P2P. Nüüd on minu P2P ksüleenis. Ksüleenide keemistemperatuur on umbes: 138-140 C. Seega, kui ma destilleerin need ksüleenid minu P2P lahusest atmosfäärirõhul. Ma proovin Leuckarti-reaktsiooni. Ma mõtlesin, miks minu Leuckart ei tööta, nii et seal on vastus. Mul ei olnud isegi P2P neid viimaseid kordi.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Õpetaja, kuidas ma saan saavutada sellise vaakumkraadi
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Õpetaja, kui te ei taha nii palju teha ja soovite seda lühendada viiendikuni, kas teil õnnestub see ikkagi? See tähendab, et kõik materjalid on lühendatud ühe viiendikuni
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Ma olen oma P2P-d 2 korda pesnud ja see on ikka veel punast värvi, kui kogu see (~20 ml) see istub minu mõõtekolbi.
Kui see oli minu pyrex-anumates, oli see selge värvusega ja kui see oli kinni instrumendis, mida ma välja võtsin, oli see kollase värvusega.
Kas see on normaalne? See on õli kujul ja lõhn on väga mee moodi.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kui ma esitan vesinikkloriidi, muutub see ka punaseks
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Kui ma vaatasin uuesti P2P aurudestillatsiooni videot siin. Märkasin, et ebapuhas P2P näeb välja täpselt nagu minu oma. Nii et ma pean seda lihtsalt destilleerima, sest ma ei taha ebaõnnestuda Leuckart-reaktsioonis, sest see MEK + bensaldehüüd P2P-ks on palju tööd. PALJU. Ma kavatsen seda destilleerida normaalse õhurõhu juures. Olen ühes populaarses foorumis märganud, et paljud keemikud räägivad, et nad on P2P-destilleerinud normaalsel rõhul, ilma probleemideta. Onu Fester, kelle raamatuid ma loen, ütleb, et see laguneb, aga on aeg proovida.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Ma ei destilleerinud oma P2P-d, sest viimase pesuga (3 pesu) jäi mulle 3,6 g P2P-d.
See oli nii selge, et kolvi põhja oli kindlasti näha, nagu oleks kolvis olnud punast värvi vesi. Aga see oli muidugi ilma igasuguse veeta ja lahustunud aineteta.
See oli väga paks õli, aga ma tilgutasin seda formamiidi ja katalüsaatoritega oma pipetiga oma keeva kolvi sees umbes tunni aja jooksul. Reaktsioon näeb nüüd hea välja.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Edaspidi arutan ma oma Leuckartit edasi asjakohases foorumis. Kui mul ei õnnestu, või sain midagi uut jagada teile selle sünteesi, minu kallis kogukond siin, ma tulen tagasi.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Mõelge enne protsessi alustamist vee lisamisele.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Destilleerimiseks P2P ilma vaakumita, peate kasutama auru
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
See on normaalne, et see muutub punaseks. Etanooliga ümberkristalliseerimisega saab seda puhastada
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Leuckarti vee lisamine? Ei või miks?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Olen nüüd järk-järgult kuumutatud umbes 5 tundi. Minu reaktsioonitemperatuur on nüüd umbes 3 tundi olnud 160 C (minu digimõõtja on väljaspool kolbi). Ma olen valmis 24-tunnise reaktsiooni jaoks, kuid mida te arvate, mitu tundi peaksin seda kuumutada. Mul on AlCl3 katalüsaator, formamiid, minu P2P ja sipelghape seal koos keedukividega.
 
Top