Uurimiskeemide testimisrühm

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Olen väga kogenud enamiku stimulantide ja psühhedeelikumidega ja mul on loomulikult kõrge tolerantsus uute kemikaalide suhtes, nii et kui see on mulle hea, kipub see olema super hea enamikule teistele
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Palun saatke mulle isiklik sõnum.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Tere glitchy, ma olen ülihuvitatud dissos mida parem turvalisem ja uuem seda rohkem käivitati ma olen suunas mõista halvem kui üks; kes ikka vaatab tv regulaarselt. Anna mulle pm ma ei ole kindel, mida teil on juurdepääs ma olen väga kaldub hxe või oxo pce combos. Ja ma olen ka meile. Ma olen õppinud keemiat, taimi seeni alates 12. eluaastast, ya ma tean peaaegu igat fn taime <~ minu nimi I cnt sõita oma auto ilma teise käega identifitseerida iga puu põõsas mõeldes minu apoc kollektsioonid, mis meenutab mulle, et ma pean minema 10 miili jalutama hunniku sittu. (Minu silmad liiguvad sõna otseses mõttes läbi taimede ridade) ja nii saate mind välja õngitseda, kui u kunagi minuga kokku puutub. Ma kõnnin vaadates alla ja järgmise taimede rea poole. Nii et minu huvi on loomulik ja väga agressiivne. Thx ja goodluck loodan, et saada sõnum varsti.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Palun saatke mulle isiklik sõnum.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
i meeldib proovida NEP, A-PiHP ja MDPHP, asukoht Saksamaal! Lööge mind üles :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV on hirmutav?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
MDPV ON ÜKS PARIMAID VAHENDEID AMFETAMIINISÕLTUVUSE VASTU, MIS ON OLEMAS ENNE VÕI KUNAGI UUESTI
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
nii et miks te ei küsi raskekahurväe asemel kahvatu pihp
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Seal on pikk vastus, mis tuleneb sellest, kuidas see toimib Sim rakenduste ja kuidas teised vabastused / blokaatorid kuidas Ruby stuff ma mõtlen siis blokeerida uuesti üles võtta mdpv ainult plokid, kuid need oluliselt väiksemad ja teoreetiliselt palju vähem kahjulikud nero saatjatele vt väga pikk tulla enamiku inimeste põhjendused on äärmiselt vähem sõltuvust ja toimib omamoodi blokeerija teiste ütleme vähem õrnade osalejate nende retseptorite see on äärmiselt see on äärmiselt lihtsustatud versioon, kuid ma ei suuda elu eest mäletan numbreid paberid, mis peavad tegema uuringu on
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Huvitav, pean selle kohta järele lugema. Kunagi ei olnud MDPV vastu huvi, kuni seda kuulsin,
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: APHP APVP MDPV hirmutab teid?
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Katseüksus

  • Millist ainet soovite proovida?
Amfetamiinid, psühhedeelikud, dissotsiatiivsed ained, kannabinoidid, tegelikult kõik, mis iganes.

  • Kas teil on juba ettekujutus ainest, mida soovite katsetada?
Jah, olen viimase kahe aastakümne jooksul kasutanud igasuguseid aineid, mõnesid ilmselt rohkem kui teisi. Olen kulutanud palju aega, lugedes kõiki tüüpe ja ka teiste inimeste kogemusi, lugedes reisikirjeldusi, foorumeid nagu bluelight ja nüüd BB.
  • Millisesse riiki see saadetakse
    EL / Island.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Palun saatke mulle isiklik sõnum.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Pack ei ole ikka veel maandunud ma saan. Et seal on aeg PIKAAJAL, kui kasutati ekspressposti või isegi DHL USAs, kuid 30% edukuse määr oli normiks ma ei oodanud, et . No nad on saatnud kaubalaevaga meile laod ja erakulleriga nii mõnigi kord alates. 3 päeva kuni kuud .. Ma saan aru, kõik, mida ma palun dm ütleb mulle kasutatud meetod ja ühendite nimed ainult kasutada number ja veel hullem kummaline värvid st. sinine met ment otsida. Nagu vasesoolad. Palun DM mulle mõned üksikasjad nii saame ruutu see ära tänu ja armastust
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ikka veel kannatlik ja ootab nad saatsid selle aeglaselt boaat
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
feel free o_O hippie
 

AnonUser1312

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Katseüksus

Millist ainet soovite proovida?

vastata:

Mulle meeldivad stimulandid ja opioidid. Aga ma ütleksin, et ma tegelikult katsetan kõike, mida leian huvitavaks

Kas sul on ettekujutus ainest, mida sa tahad testida?

Vastus: Kui ma ei ole nõus, et ma ei saa seda teha, siis ma ei saa seda teha:


Ma tahaksin proovida mõningaid uurimiskemikaale nagu Hexedrone, Pentedrone. Dipyanoon ja teised RC opioidid on samuti väga huvitavad.

Ma annaksin mõlemad oma neerud mõne tõelise jama eest nagu karfentanüül.


Millisesse riiki seda tarnitakse?

Saksamaale
 

Elron

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Im USAs ja on huvitatud testida palju RC samuti rohkem kui paar sõbrad, im rohkem otsin RC võrreldav opioidide ja xanax ,,rohkem RC opioidide ma soovin, et ma saaksin sirge fentanüüli või auto fent, et see, mida ma pigem siis midagi nitaseeni klassi või midagi muud per öelda - broaz flualp ,u-47700,u-8 ja sarnased, samuti psühhedeelne 4-aco-dmt 5meodmt 4acodipt amfetamiini & psühhedeelne amp rc, dissotsiatiivsed ühendid sünteetiline kannabinoid meil kõigil on oma sügavad ja pikad kogemused out DOC.
Loodan, et ma saan saada osa meeskonnast!!!!
Tervitused
 
Last edited:

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Kuidas saadetis on tehtud? Kas pakiga oli mingeid probleeme?

- Mul oli väike viga saatmisaadressiga, kuid õnneks oli @Madre väga abivalmis ja aitas mind nii palju kui võimalik. Esimese pakiga tehtud vea tõttu kulus umbes 2-3 nädalat, kuni see kohale jõudis. Muidu ei mingeid probleeme.

* Fotod ainest kaalus (pakendis, pakendis, ilma pakendita, ainult aine, suvalise riigi nimiväärtusega münt).

- Kahjuks avasin paki enne kui ma mäletasin pilte, ma vabandan selle eest, kuid võin öelda, et see oli väga professionaalselt pakitud see oli kirjas ja toode oli halli pakendis. Ja pulber oli väikeses zip lock kotikeses ja see oli märgistatud nagu peaks olema. Heres üks pilt, mille ma tegin koos mündiga.


Üksikasjalik reisiaruanne sinust.

- Väga puhas, olles kunagi proovinud seda ainet, kuid ive lugenud mõned aruanded selle kohta, et see on väga tugev ja tõesti lihtne üle teha, nii et ma võtsin väga väikese annuse intranasaalselt umbes 10mg. Kõrge üllatas mind, sest väike kogus, mida ma võtsin, tõesti pehme ja opioidilaadne kõrge, kuid mitte nii palju eufooriat. Muidu väga hea kvaliteediga uurimiskemikaal minu arvates, kuid sametime Id soovitan teha mõned uuringud enne proovimist kraami nagu see. See on üllatavalt tugev.OPNkQc3gm1
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
⭐Teenuse turvalisus: 10/10
⭐️ Kohaletoimetamise kiirus: 8/10
⭐️ Toote kvaliteet: 10/10 - Väga puhas
⭐️ Kui hästi teie ootusi täideti? 10/10 - Ootasin lihtsat opioidset uimastust, mida sain ja veidi rohkem.
Im tänulik võimaluse eest olla testgrupis ja ma loodan, et see arvustus on kasulik.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Tänan teid teie töö eest.
Ootan teie pm-i edasiseks koostööks ;)
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nüüd ma tean, miks ma sain sarnase koti...
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
See teema on loodud ainult ülevaadete ja reisiaruannete jaoks. Muud vastused kustutatakse. Tänan teid, poisid.

Kui soovite saada testijaks, ootab teid <<<<PM>>>>.


 
Top