Uurimiskeemide testimisrühm

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Katseüksus
  • Millist ainet soovite proovida?
2c-x,DOx, metamfetamiin
  • Kas teil on ettekujutus ainest, mida soovite testida?
Jah, ma olen vaadanud läbi müüjad professionaalsuse, meetodi ja sündmuskoha mõistmise osas. Kõige enam usaldusväärne ja aus

Mul on põhjalikud teadmised loetletud ühenditest . Ma annan fakte isegi NMR ect. Kui nõutakse. Dokumenteerida kogu protsessi alates postkastist kuni tarbimiseni, paljastamata tundlikku infot
  • Millisesse riiki see saadetakse
  • USA-SSE
palun küsige, kui teil on küsimusi
Tänan teid
 
View previous replies…

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Ma olen USAs sooviksin testida metamfetamiini mul on selles tohutud teadmised ja suudan eristada halva,hea ja suurepärase toote,ma ei ole kindel,mis on teised 2 aga kui nad annavad sarnase tunde nagu mõni opioid palun ma sooviksin ka testida. Kuhu me siit edasi läheme
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Ma elan Austraalias 4 linnast eemal. Ma usun, et kõik suitsetavad katinooni või madalatasemelist amfetamiini. Iv otsustas lõpetada ostmise ja tahaks proovida 2c-x.
Ma oleksin rõõmus, kui ma saaksin õppida sünteesi, kuid ma ei tea, kust alustada ja millise suurusega seadmeid hankida. ma maksan MENTORI eest isiklikult või krüptitud e-kirjaga. ma olen huvitatud võib-olla sünteesist, mis õpetab mulle abit keemia kohta ja siis proovida met / amf sünteesi.
Kas raputada ja küpsetada kõige lihtsam, kuid kõige riskantsem.
Mul on vaja allikat eelsõna jaoks, kuid plaanin ühel päeval teha oma enda jaoks lahtiselt.
Just nagu õhtusöögi valmistamine oma maitse järgi on minu nägemus sünteesi kohta. Ma keedan käiku oma maitse järgi, lisan lil vürtsi ja kõik asjad on kenad.
TÄHELEPANU KOKKID MAKSAN BTC, et olla teie õpilane kas isiklikult või krüptiliselt EMAIL.fuck ostes tänavanooteid, ma teen oma.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hey mate ma olen Austraaliast ka, kui sa ikka veel abi vajate oma teekonnal andke mulle teada, et mul on know how ja lihtsalt kõik, mis sellega kaasneb rahu
 
View previous replies…

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Liveil on seal ära, kus me saame rassi üks välja, kui õli ma distlee aktooni õli ja nüüd selle sidunud
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Hei, ka mina olen Austraaliast, Põhja-Quinslandist. Ma otsin siin usaldusväärset Meth tarnijat. Ma tahan teha äri Dead Drops, Escrow ja Crypto. PM mulle palun.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Katseüksus

  • Millist ainet soovite proovida?
Amfetamiin, CMCd , MMCd.

  • Kas teil on ettekujutus ainest, mida soovite katsetada?
Jah, meil on professionaalsed ninad. Ma olen tüdinenud nendest paskadest, mis on nii kaua tänavatel loetletud.

Ma annan täieliku ja ausa ülevaate - alates postitamisest kuni tarbimiseni.
  • Millisesse riiki saadetakse
    EL / Rumeenia.

    Tervitused!
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Armastus Rumeenia ❤️❤️❤️❤️
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
i meeldib proovida NEP, A-PiHP ja MDPHP, asukoht Saksamaal! Lööge mind üles :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV on hirmutav?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Seal on pikk vastus, mis tuleneb sellest, kuidas see toimib Sim rakenduste ja kuidas teised vabastused / blokaatorid kuidas Ruby stuff ma mõtlen siis blokeerida uuesti üles võtta mdpv ainult plokid, kuid need oluliselt väiksemad ja teoreetiliselt palju vähem kahjulikud nero saatjatele vt väga pikk tulla enamiku inimeste põhjendused on äärmiselt vähem sõltuvust ja toimib omamoodi blokeerija teiste ütleme vähem õrnade osalejate nende retseptorite see on äärmiselt see on äärmiselt lihtsustatud versioon, kuid ma ei suuda elu eest mäletan numbreid paberid, mis peavad tegema uuringu on
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Huvitav, pean selle kohta järele lugema. Kunagi ei olnud MDPV vastu huvi, kuni seda kuulsin,
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Kuidas saadetis on tehtud? Kas pakiga oli mingeid probleeme?

- Mul oli väike viga saatmisaadressiga, kuid õnneks oli @Madre väga abivalmis ja aitas mind nii palju kui võimalik. Esimese pakiga tehtud vea tõttu kulus umbes 2-3 nädalat, kuni see kohale jõudis. Muidu ei mingeid probleeme.

* Fotod ainest kaalus (pakendis, pakendis, ilma pakendita, ainult aine, suvalise riigi nimiväärtusega münt).

- Kahjuks avasin paki enne kui ma mäletasin pilte, ma vabandan selle eest, kuid võin öelda, et see oli väga professionaalselt pakitud see oli kirjas ja toode oli halli pakendis. Ja pulber oli väikeses zip lock kotikeses ja see oli märgistatud nagu peaks olema. Heres üks pilt, mille ma tegin koos mündiga.


Üksikasjalik reisiaruanne sinust.

- Väga puhas, olles kunagi proovinud seda ainet, kuid ive lugenud mõned aruanded selle kohta, et see on väga tugev ja tõesti lihtne üle teha, nii et ma võtsin väga väikese annuse intranasaalselt umbes 10mg. Kõrge üllatas mind, sest väike kogus, mida ma võtsin, tõesti pehme ja opioidilaadne kõrge, kuid mitte nii palju eufooriat. Muidu väga hea kvaliteediga uurimiskemikaal minu arvates, kuid sametime Id soovitan teha mõned uuringud enne proovimist kraami nagu see. See on üllatavalt tugev.OPNkQc3gm1
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nüüd ma tean, miks ma sain sarnase koti...
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Tere kõigile, lõpuks on oodatud päev saabunud, saadetis saabus välkkiirusega, tänu Glitchile, kes jagas õnnelikult 0'250 mg nii praegusest: 5meo -DMT, mis sobib minu kui neurobioloogi professionaalsete tähelepanekute kohaselt psühhootiliste episoodide kustutamiseks rasketest stimulantidest . Reisiraport ise postitatakse reiside rubriigis.
Tarne kiirus:
10:10
Stealth:
10:10
Puhtus:
10:10

Kindlasti soovitan!!!
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
- Millist ainet soovite proovida?

mis tahes stimulant, nagu amfetamiin, CMM ja CMC

- Kas teil on ettekujutus ainest, mida soovite katsetada?
jah, mul on aastatepikkune kogemus stimulantidega ja ma oskan eristada toote kvaliteeti

-Misesse riiki seda saadetakse

Rumeenia/EL
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Im ootab teid PM poisid, see teema on AINULT aruannete jaoks.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ja paljud aruanded, mis lööb MD PV nad andsid tahtmatult uusi uurimisvõimalusi ja retseptori blokeerimise teooriat, ilma et see põhjustaks täielikku ja täielikku äravõtmist stimulantide maailmas Mul on need aruannete numbrid teie jaoks, kui soovite tutvuda
 
  • Like
Reactions: vis

axios187

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere glitchy
im USAs ja mul on suur kogemustepagas peaaegu kõigi uimastitega peamiselt psühhide, mitte-opioode rcs, kõik stimulid
id tahaks proovida kõike, mis ei ole opiaat või sünteetiline kannabinoid
 

kukulelia

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Üldiselt oli pakend väga tagasihoidlik, ei saanud tegelikult öelda, mis on sees. Suur tänu tarnijale väikeste kingituste eest sees - tulemasin ja kleebis.

1. LSZ 150 MCG Blotters
⭐️ Service security 10
⭐️ Tarne kiirus 10+ (vähem kui 4 päeva!)
⭐️ Toote kvaliteet 6
⭐️ Kui hästi teie ootusi täideti? 6
⭐️ Üldine mulje tarnijast 9

Nüüd üksikasjalikumalt. Suhtlemise ja kohaletoimetamise osas - täiuslik.
Kuigi efektide osas ei olnud ma nii väga rahul. Oli 2 katset - üks täis kõhuga, teine tühja kõhuga. Ma arvasin, et see teeb vahet toime alguse kiiruse ja intensiivsuse osas, kuid mõlemal juhul hakkas toime arenema väga aeglaselt, mitte varem kui 1,5-2 tundi pärast manustamist. Mõtlesin, et võib-olla on see individuaalne tolerantsus või midagi - kuid minu partneril, kelle narkootikumide ajalugu on täiesti puhas, oli sama aeglane algus.

Pärast algust hakkasin tundma kerget rahustavat ja lõõgastavat toimet, nagu pärast pint õlut. See tunne oli üsna tuttav. Tunnil 2-3 muutusid sellised tunded nagu lõhn ja maitse veidi elavamaks, sama kehtib ka värvide kohta. Neoontuled seinal olid päris nauditavad, kuid mitte erutavad. Peale selle ei mingeid täiendavaid nägemisefekte ega midagi. Millegipärast tundus see pigem kerge mdma meeldivate puutetundlikkusega kui psühhedeelsete mõjudega hape. Üldiselt olin natuke pettunud.

Tunnil 4-5 tekkis kerge derealisatsiooni ja depersonalisatsiooni tunne, mida ootasin palju varem. Meeldiv, mis sellega kaasnes - et ma olen veidi väljaspool oma keha, minu probleemid ei ole minu omad, inimesed ümberringi ei häiri mu olemist. Kõige tähtsam selle annuse juures oli see, et see oli piisavalt kerge, et sellest välja tulla ja igal soovitud hetkel reaalsusega kontakti saada. Nii et sa justkui vastutad kogu protsessi eest.

Nüüd panin 6 kvaliteedile ja ootustele, sest ma ei olnud varem eriti lsz-i võtnud, ma olen lsd-ga rohkem tuttav ja selle lsd-doosi puhul on efektid, eriti visuaalsed, palju vapustavamad. Nii et ma olin omamoodi pettunud. Kuigi ma olin rahul füüsiliste aistingute teravnemisega ja ei oodanud seda. Ma ei ole kindel, kas mõju leebus oli tingitud kehvadest transporditingimustest või selle uimasti puhul on vaja suuremat annust, et midagi rohkem tunda, kuid üldiselt ma ei telliks seda toodet, kuid tõenäoliselt võiks soovitada algajatele, kes kardavad kaotada kontrolli ainete all ja ei otsi tugevaid mõjusid.

2. Ma absoluutselt ei oodanud seda, kuid lisaks sain Metocin 4-HO-MET, 1 pill.

Nüüd oli see midagi!

⭐️ Toote kvaliteet 10+
⭐️ Kui hästi teie ootusi täideti? 10+

Kuigi ka minul kulus rohkem kui poolteist tundi, et midagi tunda, oli mõju hämmastav. Toredad visuaalid, mõnusad kehatunnetused, lõõgastav meel, mis lendas kaugele mu kehast välja.

Keha. Tundsin kergeid sooje õhuvoolusid, nagu id ma lamasin rannas soojale liivale. Mind ümbritsevate asjade tekstuur oli lõbus, tahtsin iga objekti puudutada ja katsuda.

Visuaalsed kujutised. Seinad liikusid, hingasid, käisid ringi, nägin õhus vikerkaarevärvilisi laineid. Kui ma lamasin diivanil, muutus hoone laevaks ja hakkas aeglaselt mööda tänavat hõljuma, möödudes puudest ja teistest hoonetest. See oli imeline.

Mõistus. Probleeme ei olnud olemas, olin nii rahulik ja kindel. Samal ajal, kui keegi siseneks tuppa, võisin ma oma tahtmise abil hõlpsasti efektid välja lülitada ning olla ja käituda "normaalselt". Ma võisin vajadusel muuta efekti intensiivsust.

Enamasti kestis see umbes 4-5 tundi ja siis langes. See oli hämmastav! Ma kindlasti ostaksin seda ja soovitaksin teistele.

Üldiselt. tänan teid väga, see oli en huvitav kogemus mõlema toote jaoks!
 

Attachments

  • KnyZrQGh2v.jpg
    KnyZrQGh2v.jpg
    470.8 KB · Views: 75
  • mn7ic0KyYG.jpg
    mn7ic0KyYG.jpg
    580.2 KB · Views: 72
  • TQW7H0dqGz.jpg
    TQW7H0dqGz.jpg
    619.1 KB · Views: 75
  • qGVChwEZLA.jpg
    qGVChwEZLA.jpg
    417.8 KB · Views: 82
  • X1TMD3gqin.jpg
    X1TMD3gqin.jpg
    415.6 KB · Views: 73
  • ptHvUSIV4A.jpg
    ptHvUSIV4A.jpg
    309.1 KB · Views: 69

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Sup!
Jep, selline huvitav üksikasjalik ülevaade! Respekt <3

DM mulle tagasi, kui teie tool on valmis veel üheks kosmosereisiks ;)
 
  • Like
Reactions: vis

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Huvitatud stiimulid. PV peamiselt, MMC või CMC. NEP võib-olla
Laevandus USAsse.
Tänu
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Millist ainet soovite proovida?
5-meo-dmt

- Kas teil on ettekujutus ainest, mida soovite katsetada?
Olen seda varemgi proovinud, kuid nad petavad alati ja te ei saa kunagi kindel olla.

Mis riiki see saadetakse: Francia
 
Top