Amfetamin szintézis P2NP-ből Al/Hg segítségével (videó)

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Üdvözlöm!
Lenne egy kérdésem a laboratóriumi berendezésekkel kapcsolatban,

A boroszilikát üvegen kívül milyen más típusú anyagok használhatók reaktorként?
Ez befolyásolná a szintézis minőségét?

Milyen berendezés ajánlott 500 P2NP g. szintéziséhez?

Köszönöm.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
PP. HDPE vagy akár fém, ha a teljes belső felületet PTFE védőbevonattal látja el.
Hordó a hordóban, így hűteni és melegíteni lehet. Nagy kondenzátor csőből a csőben. lyuk a kondenzátorhoz, lyuk a teflon felső keverő adapterhez (Vagy egy nagy cementkeverő fúrógép, amely egy szabályozóra van akasztva). az alumíniumodnak vastagabbnak kell lennie, mint a sub 50-100g reakciók, sokkal vastagabb, különben kimegy a kondenzátor.A határ 100g mondják, de eléggé meg vagyok győződve arról, hogy sokkal többet is lehet skálázni. 1 ember van itt, akiről tudom, hogy 1kg-os reakciókat csinál ezzel a módszerrel, és amit ő mond, hogy "órákig" tart az amalgámozás és az alumíniumlemez használata.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nem, ez nem befolyásolhatja a minőséget, de vigyázzon, szobahőmérsékleten mind a hdpe, mind a pp szinte bármiben rendben van, de 110 * C-on elkezdenek deformálódni, különösen oldószerek, savak stb. alatt.
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Oké.
A jó szintézishez ideális hőmérséklet-tartomány 50 és 70°C között van, igaz?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Bármilyen ajánlást az alumínium vastagságára vonatkozóan, amelyet használnom kellene, és hogyan készítsem el az amalgámot ezzel a
alumíniummal?
Le kellene vágnom valamilyen méretre?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jól dolgoztam 0,25 mm-3 mm-es "lemezzel" ,azért mondom idézőjelben, mert kézzel könnyen hajlítható. Kis méretre vágom és 1-2 sec blitzet csinálok a kávé grinde/blenderben, csak egy kis felületért.
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
3 mm alumínium, milyen mennyiségű p2np-hez ajánlott?
Kávéőrlővel jól őrölhető?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Oook
Én ussing 0,04 mm Al szintetizálásához 50 P2NP
Használhatom-e ugyanazt az Al-t 100?? 200??? 300???

És még egy kérdés, ha nem bánja,
Milyen teflonspray-t lehet használni a dob lefedésére??

Keresem, és csak kenő spray-t találok.....
 

Pavel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Kérjük, kezdje kis mennyiséggel. amikor látja a problémát a hűtéssel kapcsolatban gondolja át, hogyan oldja meg. Könnyen lehet 1/2 cucc a padlón - (jobb megoldás). A legrosszabb az Ön számára. azt jelenti, hogy az összes hely piszkos a higany ;( véleményem szerint a hordó festése zsákutca.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Honnan tudom, hogy a légzőkészülékem véd-e a higanygőzök ellen vagy sem? (Magam higany(II)-nitrátot szintetizálok higany és salétromsav segítségével, így némi higanygőz keletkezik).
Számít-e, hogy jégecetet vagy csak ecetsavat használok? Nehezen találok beszállítót a jégecetsavhoz.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Esetleg egy tesztcsík mérgező anyagokra? A laborboltokban árulnak ilyet. Nedvesítsd be a használt szűrőt, és fújd le a csíkot, gondolom.
De azt hiszem, túlságosan aggódsz. a higany nagyon magas forráspontja 360 fok C, a kondenzátorod gondoskodik róla, és még ha némi higanygőz is kerül más gázok által a kondenzátoron kívülre, ez olyan kis mennyiségben van, hogy valószínűleg többet veszel magadhoz, ha lazacot eszel.
Használhatsz akár csak vizet is, tehát természetesen 80% vagy bármi, amit találsz, az oké.
 

dirktem

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Miért játszik mdma zenét az amfetamin készítésekor. nem lehet törölni
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Az amfetamin-szulfát szűrésére szolgáló ruhadarab helyett használhatok szűrőpapírt? Továbbá, mivel elemi higanyból és salétromsavból fogok oldatot készíteni, hogyan kell tárolnom, mivel nem lesz szükségem az egész oldatra egy tétel amfetaminhoz?
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
A néhány hónappal ezelőtti legelső sikeres szintézisem óta számos különböző kombinációt próbáltam ki a szintézis optimalizálásával, főként a könnyebb/olcsóbb tisztítással kapcsolatban. Ezért van számotokra néhány konyhai tippem és trükköm:

1. A dekantált Rm első savanyításához használjunk gáznemű HCl-t folyékony oldatok helyett. Miért? ha úgyis AB extrakciót fogsz csinálni, akkor a köztes ion nem igazán számít, de emellett szinte lehetetlen véletlenül túlsavasítani az Rm-et, a freebase oldat vízmentes környezete miatt a túlzott HCl csak megy egyenesen a füstelvezetőbe. Úgy vettem észre, hogy ez a folyamat érezhetően több, idő- és költséghatékonyabbnak tűnt, ha buborékos vályú diffúzorral, nem csak egyenes gumitömlővel (imho a legjobb és legkönnyebben beszerezhető szilárdan porózus levegőztető kő az akváriumba, de nem lehet természetes bazaltból vagy más HCl-érzékeny kőzetből) és keskeny, magas főzőpoharat használsz.
2. Ez a tipp nagyon hasznos lehet a ppl számára, akik viszonylag nagy mennyiségű freibázissal dolgoznak egyszerre. Tényleg nem olyan bonyolult, mint ahogyan azt írni lehet. Ha az első sóelőkészítés olyan egyszerűnek és stresszmentesnek tűnt, de a következő savanyítást úgy tudod megcsinálni, hogy majdnem ugyanolyan legyen, mint az előző. Fogadok, hogy van valami precíz mérleg és valamilyen szárítókamra (sütőkemence), így kb. néhány kb. 200mg mintát tudsz venni a szűrt sóból, és egyszerűen csak gravimetrikusan elvégezni a nedvességtartalom kijelölését, ez az ISO szabványos eljárás elolvasható néhány mindent-szabad internet könyvtárban. Hogy mennyi az a "kevés", az az Ön megítélésén múlik. Az utolsó száraz súlyozás után ezek a minták mehetnek vissza a tételükbe. Miért kellett volna egyáltalán lelkesnek lenniük néhány szokványosan opcionális eljárás elvégzéséhez? Nos, először is, a még nedves tétel maradék részének szárazanyag-tartalmát alkalmazva tisztességesen pontosan ki tudná számítani a nyers Rm hozamot. Tehát ez minden hasznos? Nem, nem igazán. Néhány mesésen egyszerű sztöchiometriai egyenletet végezhet, és nagyon pontosan kiszámíthatja a teljes oldatmennyiséget, hogy pH.6-ot kapjon. Egyszerűen ellenőrizze a számítást kétszer, és nyugodtan dobja ki a teljes sav 80-90%-át. A többit cseppenként adagoljuk, mint mindig.
3. Ha volt esélye elkapni egy lehetőséget, hogy megvásároljon egy "rövid lejárati idejű" palack HPLC minőségű izooktánt az árának egy kis töredékéért; Jobb, ha figyelmesen elolvassa: nem penészes, csak a stabilitás és a tisztasági tanúsítvány nem lesz garantált. De ez minket amúgy sem zavar. Az utolsó AB kicsapást mindig izooctánban lévő báziskivonattal, oldattal és aceton/élelmiszer minőségű foszfor(V)savval végzem. Miért olyan csodálatos ez? Nincs nehézfémtartalom, mint elég gyakori volt pl. a petróleuméter, továbbá polaritási index 0,1, ami ezt az oldószert a 2. legoldhatatlanabb folyadékká teszi a vízben, és egy csomó tulajdonság. De 5 perc alatt teljesen szétválasztható a tölcsérben, miközben fagypont alatt van, és valahogy varázslatos módon a világ legpontosabb pH-érték-csökkenési indikátorként működik. Gyorsan, akkor kaptál véletlenül tej, zabkása, és nagyon gyakran használja a pH papírok,. de az izooktán / aceton oldat keverve magstir max rpm, mindig "Az utolsó csepp" teszi a ködös oldat kötődik össze a jellegzetes poros felhők, így a tetején az oldat teljesen tiszta másodpercek alatt is ad ideális pH abban az időben . (van bármilyen PhD kémia, hogy megpróbálja megmagyarázni az egész közösség?) Is, ha ABExtrakció megfelelően történt, akkor többször újra felhasználhatja, mint a legjobb a rendelkezésre álló reakció puffer.
Nyugodtan kérdezzen ezekről.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ön amfetamin*HCl-t állít elő saját használatra?
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Ez csak egy köztes forma az összes tisztítási lépés között. A végső ion általában szulfát a választás szerint. Mivel egyik ismert titrálási indikátor sem alkalmazható erre a konkrét esetre, Rengeteg indikatív papírt kell használnia az ismeretlen koncentrációjú oldat végpontjának elkapásához, nem tudok csak olcsó és gyorsan értékes minőségi látványt kapni a legfontosabb lépésről. Mint általában gyanítható, a szabadbázis gázosítása valami komolyan csúnya mérgező gáz buborékolásával, amelyet az antik Kipp-parátus modern adaptációjában készítettek, amikor kritikusan fontos, valószínűleg a legnagyobb veszély és a legkevésbé költséghatékony módja a sózásnak. De egyszerűen lehetetlen túlsavasítani a vízmentes freebase oldatot, különösen, ha a tényleges hozam lottó. A túlzott HCl csak buborékos, hogy boldogan elkapja a levegőből származó nedvességet, és idővel bármilyen fémfelületet rág. Azzal, hogy jobban megismerkedtem az al/hg redukcióval, úgy döntöttem, hogy az A-B extrakciót a recept kissé frissített változatában léptetem életbe. Azóta kötelező szintézislépésként teljes A-B-t csinálok, még akkor is, ha az első freebase réteg szinte színtelennek tűnik. Csak a saját egészségem érdekében. Nagyjából 15-20 adagot csináltam már, mindig 10-20 grammot, és szinte minden alkalommal más és más lett a végeredmény. Nem csak a kinézet különbözik, hanem az is, hogy milyen hatással lesz a viselkedésre, ha berúgsz.
Nekem; mint régóta analitikus laboratóriumi dolgozónak, az átlagos reprodukálhatósági tényezőm komoly ok az önszégyenkezésre. Szó szerint minden alkalommal más lesz, nem számít, hogy ugyanabból a szubból készültek, mint tegnap, beleértve a deionizált vizet is. Most a "minden részletet leírni" módszerrel próbálok elkapni egy mintát, hogy melyik folyamat részlete befolyásolhatja a végterméket, ha elhanyagolják. Néha erőfeszítéseket, hogy Mr. Hyde, mint a szakmai, mint Dr. Jekyll olyan egyenetlen, hogy komolyan kételkedik magamban, mint szakmai. Különösen akkor, amikor a végeredményem és az elvárt cél összehasonlítása történik, ahogyan azt ebben a témavideóban bemutatták. @G.Patton akkor DM nekem, hogy megosszák egymással a tudásukat.
 
Top