Példa a Meth izomer elválasztására

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
btcboss2022 Újrahasznosítja az L-Meth újra a kap egy nagyobb hozamot, mint ezen az ábrán? :

ULfYPV72vc
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Van részletes leírás a folyamatról? Ugyanez vonatkozik az MDMA-ra is?
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ez az ábra volt az egyetlen információ, amit erről a folyamatról találtam. Egy európai bűnüldözési jelentésből származik, amely a különböző, többnyire az EU-ban alkalmazott módszereket magyarázza. Nem ment bele sok részletbe.

Miért kellene szétválasztani az MDMA izomerjeit?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Szeretem a nehéz kérdések megoldását. És úgy néz ki, az MDMA izomerjei különböznek a meth-től.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Elnézést, folyékony metamfetamin, nem végzi el a desztillációt és nem osztja fel közvetlenül? Ez befolyásolja a hozam tisztaságát? Például 10 gramm ugyanolyan 15g desztilláció után vagy 15 gramm desztilláció nélkül, melyik lesz egy kicsit több nettó súlyú? Tudsz erre válaszolni?
Elnézést, folyékony metamfetamin, nem desztillálnak és közvetlenül osztják fel? Ez befolyásolja a hozam tisztaságát? Például 10 gramm ugyanolyan 15g desztilláció után vagy 15 gramm desztilláció nélkül, melyiknek lesz kicsit több a nettó tömege? Tudsz erre válaszolni?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nem én nem desztillálom, hanem savas bázisú mosást készítek 2 különböző oldószerrel a savas szakaszban.
Esetleg ez befolyásolhatja a hozamot, de tapasztalatom szerint ez nagyon kis mennyiség, és a végső anyag ugyanolyan tisztaságú és tisztaságú.
Személy szerint a vízgőzdesztilláció fáradtsága nem kifizetődő feladat.
Köszönöm.
P6lJVDhgCY
AXqfR5K9mM
 
View previous replies…

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Hadd tegyem fel az utolsó kérdést. Milyen pácot használ? Hasítás előtt? Úgy érti, hogy a borkősav hozzáadása a pácolás után a ph2-re történő hasításhoz? Sav és savas reakció kristályosítása?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ön minden adatot összekever 🤦‍♂️
Én vizet használok, de használhat metanolt is.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Megvan még a mester? Befejeztem az L-izomer vízben történő felbontását a maga módján. A porban, ezt a port még mindig vízzel kell hozzáadni a további hasadáshoz? Úgy tűnik, hogy a hasadás nem teljes. Hogyan kezeled ezt? Mit kell tennem, ha továbbra is hasad?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Újra be kell fordítania az FB-t, és később kell döntenie.
Ha teljes útmutatásra van szüksége, ezt a szolgáltatást a fórumban kínálom.
Köszönöm
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 egy kérdés, amikor acetonban kristályosítod a d-met-et, nem vetted észre, hogy a kapott por sokkal sokkal finomabb, mint a racémból származó?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nem emlékszem, mikor kristályosítottam utoljára racémot bocsánat, esetleg egyszer régen csináltam, mindig kristályosítottam D-met és L-met is néha.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Melyik L-borkősav (d-borkősav, d-borkősav) használatos? Vagy a D-t használjuk? Vagy mindkettőt?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Miért kérdezik sokan a posztban részletezett dolgokat?Könnyebb megkérdezni őket, mint elolvasni?
Ha érdekel rajta dont lusta, hogy olvassa el az összes post alaposan.
Semmi személyes nem egy általános reflexió sajnálom és köszönöm.
 

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Jó napot uram, a végső szűrt oldatot nátrium-hidroxid-oldat hozzáadásával PH-13-ra kell állítani, hogy metilmentes bázist kapjunk?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Igen ph12-13
 
View previous replies…

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Köszönjük szépen a válaszát. A metilmentes bázis kinyerése után további szárítás szükséges a kristályosítás előtt?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Igen elsősorban a FB pontos mennyiségének ismerete a kristályosodási arányok kiszámításához.
 

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Elnézést uram, utolsó kérdés, mit használsz a metilmentes bázis szárításához itt, borkősav/700g. Bázis/1000g. Víz/1400ml. Mennyi szárazanyagot kell hozzáadni?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Tisztelt Mr.
L borkősavval válassza le a szabad bázist az Ön módszere szerint.
Keverés közben rágógumiszerű anyagot kaptam, és amint abbahagytam a keverést, minden egy nagyon kemény fehér szilárd anyaggá változott. Egy egész darab.
Ez így helyes?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Igen
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Bocsánat uram!
Kezdő vagyok. Követtem a fórumon az Ön útmutatását és szintetizáltam.
Az 5449~p2p-ről az Ön által megosztott foszforsavas módszert használom. Első alkalommal működött. Szép narancssárga színű p2p-t kaptam.
A p2p ~ metamfetaminmentes bázisból a nátrium-borohidrid szintézis módszerét használtam, amit megosztottál. Korábban 2 alkalommal nem sikerült. Később világos sárga olajat kaptam. Nem tudom, hogy metamfetamin freebase volt-e.
Pontosan az általad megosztott módszert követtem.
Tegnap használtam ezt az olajat. Kövesse az L borkősav elválasztást, amit megosztottál.

Most már több mint tíz óra telt el. Nagyon nehéz. Mint a fagylalt a fagyasztóban. Nincs benne folyadék.

Most nagyon össze vagyok zavarodva és aggódom.

Folyékony lesz 24 óra múlva?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
A p2p~ből származó szabad bázis hozama nagyon alacsony volt, 100 gramm p2p-ből 60 gramm olajat nyertünk. Nem tudom, hogy ez azért van-e, mert a p2p tisztátalan vagy miért.
Nincsenek alapvető kémiai ismereteim. Több mint 2 hónapja nem tanultam szintézist.
Eddig semmit nem találtam.
Nagyon össze vagyok zavarodva.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nem válik folyékonnyá a folyadék keveredik a kemény szilárd anyaggal, amit össze kell zúznia a vákuumszűréshez és a folyadékhoz kell jutnia.
A p2p-ból származó freebase hozamról rendben van, ha nem gőzzel desztillált p2p-t használnak.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Tisztelt Mr.

L borkősavat használtam a szabad bázis leválasztásához. A vákuum folyadékot ad. Lúgos PH-13. Szabad bázist kapunk.

Keverjük meg a szabad bázist. Csatlakozzon a HCI-hez. PH-érték -2. A pH-t -3-ra akartam beállítani. De a pH hirtelen leesett. Vigyázok, hogy nagyon kevés HCI-t adjak hozzá. A pH érték kezdetben mindig 7 körül volt. Aztán hirtelen leesik -2-re.

Felmelegítem 130°-ra. Öntsd egy edénybe 10 térfogatnyi hűtött izopropil-alkohollal. A tartályban azonnal sok por jelent meg. Nem kellene kristályokat kapnunk?

Mit csináltam rosszul?

Uram, kérem, segítsen nekem.
 
Top