Példa a Meth izomer elválasztására

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Kérem segítsen, keverés után amd hagyta egy éjszakán át rózsaszínű lett.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
A rózsaszín szín általában azt jelenti, hogy túl savas, de nem 100% -ban az esetek 100% -ában is lehet szennyeződés a szabadbázisból, ellenőrizze a PH-nak 4 körül kell lennie egyébként I dont see any precipitate in your pic.
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Így lesz keverés közben, de nem lesz csapadék utána
 

Attachments

  • Ey0bI56kiP.jpg
    Ey0bI56kiP.jpg
    2.9 MB · Views: 37
  • twEuOPWVD9.jpg
    twEuOPWVD9.jpg
    2.7 MB · Views: 39

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Oké, köszönöm, megpróbálom, és visszajövök az eredményekkel.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tapasztalataim alapján úgy gondolom, hogy több időre van szüksége a keveréshez, hogy sűrűvé és végül szilárddá váljon.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Most adtam hozzá egy nagyon kis nátrium-hidroxid oldatot körülbelül 5 grammot, és a kristályokat mutatja. Nem tudom, hogy helyesen cselekedtem-e a nátrium-hidroxid hozzáadásával.
 

Attachments

  • udWYVsTINt.jpg
    udWYVsTINt.jpg
    2.9 MB · Views: 40

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Egyszerűen megnövelte a PH-t, ellenőrizze a PH-t most, hogy legyen egy elképzelése arról, hogy jó úton jár-e.
Őszintén szólva soha nem volt ez a szín ebben a folyamatban, és több százszor csináltam különböző módokon, mennyiségekben, útvonalakon... de talán igaza van, amit látni fogsz.
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
A PH értéke 5
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tudna dolgozni, frissítsen minket, ha befejezte a folyamatot, köszönöm.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Hi i manged, hogy befejezze a folyamatot. Én basifid mindkét réteg(d és l) szétválasztás után. Az általam használt összes freebase 300 gramm volt. És 90 grammot kaptam a vizes rétegből kb. 170 grammot a szilárd rétegből. Ezután hcl-el kristályosítottam. A kristályok a vizes rétegből (d inzomer) csak por volt, még akkor is, amikor megpróbáltam átkristályosítani, és a másik réteg (l inzomer) több kis üveges kristályok porral.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Hai testvér,
Meg tudod osztani, hogyan sikerült ezt megvalósítanod?
pH-érték?
Én is sikeresen elvégeztem ezt a folyamatot, de a hozamom nagyon alacsony volt,
100ml szabad bázisból 20ml d. Nem tudtam többet kapni.
Mit csináltál jól?
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Nem hiszem, hogy jól csináltam, tesó. Mivel a kristályaim még mindig racémak. Megpróbálom még egyszer.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
jó testvér
Várom, hogy megossza a megfelelő dolgokat!

A 300ml szabad bázis elvesztése valóban szomorú történet!

Én is csináltam valami hülyeséget tegnap. Gőzzel desztilláltam a P2P-t, majd DCM-et használtam a P2P kivonásához. Aztán elaludtam, miközben a DCM elpárolgott. A fűtőköpeny hőmérséklete pedig 200° fölött van.
Miután felébredtem, a p2p elpárolgott!
Elveszett körülbelül 500ml
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Megkérdezhetem, mi az oka annak, hogy ha borkősavat adok hozzá, az nem oldódik és nem kristályosodik? Talán a metamfetaminmentes bázis nem megfelelő? Vagy a pH-érték nem megfelelő?
Már 24 órán át tároltam

Mi a helyes pH-ja a metamfetamin szabad bázisnak?
 

Attachments

  • voQ58HIUJ7.jpeg
    voQ58HIUJ7.jpeg
    5.1 MB · Views: 189

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Mi a jelenlegi PH-értéke? És mennyi volt a szabadbázis Ph-ja a borkősav hozzáadása előtt?
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Ilyennek kell lennie.

FkJsC5vV1D
FkJsC5vV1D
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Szép, ugyanazt a módszert használta?
 
View previous replies…

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Igen, a freebase ph-értékének 11 körül kell lennie.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
A kezdeti szabad bázis pH értéke 11?
Mekkora a pH-érték a keverés után?

Hány D metilcsoportot kapunk az elválasztás után?
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Nem, én centrifugát használok
 

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kérem, milyen centrifugát használ? Próbáltam szűrni csökkentett nyomással és Buchner-tölcsérrel, de a tartarát a végén még mindig nedves volt, és visszatartotta a folyadékot. Egy kis D-izomer maradt a végén.
 

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlök mindenkit. Szeretném megosztani veletek az izomerek L-borral történő elválasztásával kapcsolatos tapasztalataimat. Három kísérletet végeztem. 2x metanol használatával, amikor mindkét tesztben változtattam a szabad bázis metanol és borkősav arányát. Mindkét teszt lényegében ugyanúgy alakult, az összetevők egyesítése és keverése után egy szilárd massza csapódott ki, amit 24 óra után leszűrtem. Ami a termék megjelenését és az összességében kettévált izomereket illeti, talán az egyik tesztben egy kicsit több termék volt, mint a másik tesztben. A 30ml szabad bázisból kb. 9 gramm d-met-et kaptam. A párolgás során, amikor a kristályok elkezdtek megjelenni, először jól nézett ki, itt-ott kis tűk képződtek, de minél szárazabb lett, annál inkább hasonlított egy racemátra (csúnya amorf anyag). Amikor teljesen megszáradt, a kinézetét tekintve nem tudtam különbséget tenni a racemát és ez a szétválasztott termék között. Amikor fóliára tettem és kicsit felmelegítettem, akkor látszott, hogy a kristályok kicsit gyorsabban kristályosodnak ki az oldódás után, mint a racemát esetében. Ebből arra következtettem, hogy történt némi osztódás, de nem eléggé. Megjegyzem, hogy a szűrés során nem mostam át a tartarátport. Nem volt leírva az eljárásban, ezért inkább nem tettem meg. Nos, akkor most jöjjön a harmadik teszt, amit a btcboss eljárás szerint vízzel végeztem el. Miután az összes hozzávalót összekevertem és erőteljesen kevertem, egy idő után egy sűrű, nagyon sűrű masszát kaptam, ami valamilyen krémre hasonlított. Alapvetően olyan állaga volt, mint a Sjeik felhasználó által pár hozzászólással az enyém fölött hozzáadott képen. A tartályt lezártam és 24 órán át állni hagytam, majd ezt az anyagot beletettem a szűrőbe és eloszlattam a vákuumszűrőn és bekapcsoltam a szívást. Ezt a sűrű krémszerű anyagot nagyon nehéz volt leszűrni, az eljárásban sem volt semmi leírva a szűrőben lévő tartarát kimosásáról, ezért nem tettem meg. A 60ml szabad alapból csak 11 gramm terméket kaptam. Viszont a kristályok, amik megérkeztek, átlátszóak és szépek voltak. Próbáltam őket alufólián megolvasztani, hogy lássam, milyen gyorsan szilárdulnak meg, és tényleg olyan gyorsan, mint a pszeudoefedrin met. Tehát úgy gondolom, hogy a Split izomer sikeres volt, kivéve a csak 11 grammos tömegtragédiát. A probléma valószínűleg főleg az volt, hogy a szűrés során egy kicsit problémám volt azzal, hogy a szívó lombik tölcsére nem jól záródott, és talán az is segíthet, hogy a szűrés során lemosom a tartarát sót, de kérem tanácsot, hogy mennyi vizet használhatok ehhez, hogy ne zavarja a tartarát oldhatóságát vízben, és így nem kerültek L izomerek a termékbe. Köszönöm szépen
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Ismételje meg az izomer elválasztást a nagyobb hozam érdekében.

Szabadítsa fel a sikertelen sót, és ismételje meg a folyamatot

- Mossa ki hideg vízmentes metanollal, az L-met/borkősav keverék nem oldódik metanolban.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Uram, a metanolos tisztítás után a metanolt a D-metil és a víz keverékéhez keverjük.
A D-metil oldódik metanolban?

Ha a D és a metanol keveredik, akkor csak nátrium-hidroxid-oldatot kell hozzáadni, hogy szétválasszuk őket?
 

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Köszönöm, megpróbálom és tájékoztatni fogom. Kérem, milyen hőmérsékletű legyen a metanol, csak a hűtőszekrénybe tegyem, vagy inkább a fagyasztót használjam?
 
Top