Példa a Meth izomer elválasztására

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Tisztelt Mr.
L borkősavval válassza le a szabad bázist az Ön módszere szerint.
Keverés közben rágógumiszerű anyagot kaptam, és amint abbahagytam a keverést, minden egy nagyon kemény fehér szilárd anyaggá változott. Egy egész darab.
Ez így helyes?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Igen
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nem válik folyékonnyá a folyadék keveredik a kemény szilárd anyaggal, amit össze kell zúznia a vákuumszűréshez és a folyadékhoz kell jutnia.
A p2p-ból származó freebase hozamról rendben van, ha nem gőzzel desztillált p2p-t használnak.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Tisztelt Mr.

L borkősavat használtam a szabad bázis leválasztásához. A vákuum folyadékot ad. Lúgos PH-13. Szabad bázist kapunk.

Keverjük meg a szabad bázist. Csatlakozzon a HCI-hez. PH-érték -2. A pH-t -3-ra akartam beállítani. De a pH hirtelen leesett. Vigyázok, hogy nagyon kevés HCI-t adjak hozzá. A pH érték kezdetben mindig 7 körül volt. Aztán hirtelen leesik -2-re.

Felmelegítem 130°-ra. Öntsd egy edénybe 10 térfogatnyi hűtött izopropil-alkohollal. A tartályban azonnal sok por jelent meg. Nem kellene kristályokat kapnunk?

Mit csináltam rosszul?

Uram, kérem, segítsen nekem.
 

novato

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
A következő lépés az izomerek elválasztása után az lenne, hogy vízben oldott nátrium-hidroxidot adjunk a maradék borkősavhoz, a hidroxidot addig adjuk hozzá, amíg el nem érjük a ph13-at, és olajat készítünk, ezt az olajat tiollal és perkadoxszal főzzük, a következő módon vagy eljárással.
Minden 30 liter olajhoz adjunk 2 liter tiolt vagy tiolt, forraljuk addig, amíg el nem éri a 160 fokot, ha elérte ezt a hőmérsékletet, apránként adjunk hozzá 2 kiló perkadoxot, mert ez reakciót fog kiváltani, keverjük meg, hogy az összes perkadox feloldódjon és homogén legyen, és tartsuk a hőmérsékletet még 10 percig.
Ezután hagyjuk szobahőmérsékleten kihűlni, és másnap vagy miután lehűlt, ismét borkősavat adunk hozzá, mint az első folyamatban, hogy szétválasszuk az izomereket, majd a képen látható ciklust megismételjük.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Üdvözlöm!

Mi a forrása ennek az információnak, kérem?
Köszönöm.
 

novato

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ez már megtörtént, ezért is olyan részletes a magyarázat.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nem ismerem az eljárás forrását, de a perkadox hozzáadása magas hőmérsékleten nagy robbanásveszélyt jelent, valójában a szállítás csak speciális tartályokban történhetett, hogy a hőmérséklet 20C alatt legyen, és nem is beszélve a termék megszerzésének nehézségéről, ami miatt nagyon biztosnak kell lenni a folyamatban, hogy megpróbáljuk megszerezni.
 

novato

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ha egy reakciót ezen a hőmérsékleten végzünk, és ez az, ami az l izomer d-é válásának kedvez.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
És mi a forrása ennek a folyamatnak?Köszönöm.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
És egy másik fontos probléma itt az, hogy a Perkadox egy márkanév, és sok különböző termék van az iniciátorok számára (Di(4-tert-butil-ciklohexil) peroxid-karbonát, AIBN, AMBN, ...)mindegyik különböző mennyiségben és hőmérsékleten működik, azt hiszem, hogy ehhez a folyamathoz a Di(4-tert-butil-ciklohexil) peroxid-karbonátot használják, de az AIBN is használható a megfelelő arányban.
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Igaz, hogy a levo sók elkezdenek pp, ha l-borkősavat adunk hozzá feleslegben ?
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Ezt nevezzük Hollandia hajó módszerének újrahasznosítása. Csak jót hallottam róla,még nem próbáltam ki. Köszönöm a hozzászólást.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Kérem segítsen, keverés után amd hagyta egy éjszakán át rózsaszínű lett.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
A rózsaszín szín általában azt jelenti, hogy túl savas, de nem 100% -ban az esetek 100% -ában is lehet szennyeződés a szabadbázisból, ellenőrizze a PH-nak 4 körül kell lennie egyébként I dont see any precipitate in your pic.
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Tiszta desztillált metamfetamin freebase-t használtam. A PH értéke 4,5-5. Nincs csapadék. És csak erőteljes keverés közben melegszik fel 30 fok körüli hőmérsékletre. Nem volt csapadék, amely még a keverés során is megmutatkozott volna.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mondja el az összes részletet, ha nem nem tudja, hol van a lehetséges probléma.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
160 ml vizet és 70 gramm tatársavat összekevertem, majd 100 gramm desztillált freebase-t adtam hozzá erős keverés mellett (mágneses keverővel). Vizes felhős lett, de csapadék nélkül, majd egy éjszakán át állni hagytam, és reggel rózsaszínűnek találtam.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
L-borkősavat (cas 87-69-4) használtam.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Keverés közben vastag anyag jelenik meg a főzőpohár falán?
Ha igen. Egy üvegpálcával karcolja meg a főzőpohár oldalát. Segíteni fogja a kristályosodást.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Próbálja ki 150ml h2O+80gr borkősav egyszer feloldva hozzáadjuk a szabadbázist erős keverés mellett, amíg szilárd massza nem képződik, eltarthat néhány percig.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Oké, köszönöm, megpróbálom, és visszajövök az eredményekkel.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tapasztalataim alapján úgy gondolom, hogy több időre van szüksége a keveréshez, hogy sűrűvé és végül szilárddá váljon.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Így van ez
 

Attachments

  • veQtKRZfEY.jpg
    veQtKRZfEY.jpg
    2.9 MB · Views: 25
Top