Izomerek és borkősav

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Azt hiszem, valami baj van a grafikonnal.
Ha L+-borkősavat használ(olcsóbb és könnyebben megtalálható)a D enantiomer(amph,Meth) az oldatban lesz, nem pedig a szilárd anyagban, ahogy ott megjelenik.
Ha D-borkősavat használsz(drágább és nehezebb megtalálni) a D enantiomer(amph,Meth) a szilárd anyagban lesz.
Köszönöm.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
A sémája helyes. A só szilárd halmazállapotba csapódik ki. Nincs különbség, d-amfetamin l-borkősav só vagy l-amfetamin d-borkősav só. A következő eljárásokkal megváltoztathatja a savat, és a szilárd halmazállapotban különbség izomereket kaphat.

P.S. ugyanez vonatkozik a metamfetaminra is.
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Mit ért a 18. kép alatt.
"A d-amfetamint további mennyiségű d-borkősavval kicsapjuk". Azt hittem, hogy az Ön által használt d-borkősav az l-amfetamin d-borkősóját törte ki. Hogyan fogja kicsapni az oldatban maradt d-amfetamint?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
A D-borkősav a kívánt enantiomert hagyja oldatban, a szilárd anyagod ebben az esetben most a hulladékod, szemben az L-borkősavval (a közös), majd kicsapod a kívánt savval. Mindkét folyamat során a szulfáthoz vagy a foszfáthoz jutsz, mivel a tartrátok nem tárolhatók
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Megértem, hogy. De ha elolvassa az eljárást, hogy a kiküldött , itt van.
"Extraktáljuk 5 ml petróleuméterrel és melegítsük fel az oldatot, majd adjunk hozzá 2,45 g d-borkősav alkoholos oldatban oldatot. Ezután addig adjuk hozzá az alkoholt, amíg teljesen feloldódik, majd keverés mellett hűtsük le. Az l-amfetamin d-borkősó kicsapódik. A d-amfetamin az oldatban marad. Megismételheti az eljárást az l-amfetamin d-borkősó csapadékának metanollal történő tisztítására a hozam növelése érdekében."
Ez a következő bit én beszélek .
"A d-amfetamint további mennyiségű d-borkősavval kicsapjuk. A csapadékot leszűrjük, megkapjuk a d-amfetamin bázisát, lúg hozzáadásával a pH = 11"
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Úgy értem, hogy a felesleges d-borkősav kicsapja a d-amfetamint is. Ez egyfajta a/b extrakció. Szerintem ezt a lépést kihagyhatja, és az éteroldatot az első d-borkősav hozzáadása után savanyíthatja.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Oké. De hogyan lehet kicsapni d amfetamin d borkősavval, Amikor elválasztottad
az amfetamin d-tartátot ugyanezzel a borkősavval az előző lépésben...
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Rengeteg zavar van e téma körül. Remélhetőleg a videója némi fényt vet rá .
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Egyenlőpólusú arányban végeztem. A d-amph esetében d-tartrane felesleget használunk.
 

smallworker

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Így hangzik jól

Nekem van egy másik módszerem. Én L++ borkősavat használtam. Az alapolajat és az l++ borkősavat együtt készítem.
Készítek 1,4L h2o-t és 700gr borkővel együtt teszem. Ezt a keveréket teszem 1L freebase olajra.

Pár perc múlva szilárd lett. Hagyom kihűlni a masszát és néhány óra múlva centrifugával szétválasztom.
Mi olaj, aki kijön, én, hogy a ph11/12, hogy megkapja az alapolaj
És a por, hogyan marad a centrifugában én makr ez a forró vízzel, és szintén hozza naoh a ph 11/12, hogy vegye az alapolaj

D és L elválasztva...


Néhány javaslat, hogy jobbá tegye?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Centrifugálás előtt elszaprózza a vizes réteget az oldószeres rétegből? Nekem úgy hangzik, mintha a vizes rétegben lévő terméket pazarolná, ha igen, de lehet, hogy nem értem;nem értem.
 
View previous replies…

smallworker

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Igen leveszem a szilárd darabból az összes vizet szűrőpapírba, majd összeállítom a vizet és a vizet a centrifugált szilárdtömegből.

Ezt együtt csinálom Noé ph 12-vel.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
igen, valószínűleg az L-tartarát útvonalat írja le. centrifugál, hogy eltávolítsa a lehető legtöbb oldószert és l-amph-t, majd bazifikálja a szilárd termékét( d-amph l-tartarát) és újra kicsapja, amennyire értem, ami jó.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm! Az Ön d-amfetamin L-borkősója nem fog kicsapódni vízben, mert vízben oldódik. Ahogy a kézikönyvemben írtam, a borkősavhoz alkoholt kell használnia.
 
Top