MDMA szintézis piperonil-metilketonból (PMK/MDP2P) hangyasavval történő előállítása

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
fantasztikus köszönöm!
Ez a módszer biztonságosan skálázható lenne? pl. 10x vagy 20x?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Mennyi éterre lenne szükség ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Sőt, még többet is. De inkább az arányokat szerkesztem, attól függően, hogy mennyi PMK-t csinálsz. Nagy és kis léptékben az arányok eltérhetnek, ráadásul van még néhány jellemző, például az oldószerek víztartalma. Ha megvan az összes reagens, PM-ben kész vagyok segíteni, az eredményeket itt közzéteheted, ha akarod
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u is megpróbálhatja megtalálni a metilammónium-formiátot (száraz), de nem biztos, hogy most elérhető.
 

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Jó napot kívánok elsősorban Önnek
hangyasav + ammónium-karbonát ( ammónium-formiát )
Lehet-e ezt metanollal reagáltatni a kívánt metil-ammónium-formiáthoz?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mennyi végül a szintézis hozama?
Köszönöm.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
De egy nem vízmentes hangyasav is működne?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
félelmetes köszönet. Én 90-100g pmk-t szeretnék csinálni. Nekem még nincsenek meg a reagensek , várok a többi amfetamin-szulfátra, aztán rátérek az ehhez szükséges reagensekre. Tudatom veled, és dokumentálni fogom mindkét szintetizálót, és itt fogom közzétenni mindenkinek.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Első alkalommal fogom csinálni a szintetikus méret, mint fent, hogy jobban megértsék / tapasztalat , de aztán szeretnék csinálni 10x .
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ha 1 g olajra 1 g sóhozamot kapunk, az jó eredmény, de inkább kevesebb.
Igen, katalizálja a folyamatot.
Írjon nekem PM-ben, ha készen áll
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Melyek az egyes térfogatméretek?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
kérlek tesó... szíveskedj itt az eredményeket és a proccedure... szeretném kipróbálni ezt a módszert is, de mivel nincs sok világos info lenne freat, ha tudsz segíteni nekünk.
 

ADATA

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Használható-e a 28281-49-4 PMK-ként?
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Reakcióséma:
Mit jelent az NMF?
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Kipróbálta ezt?
Meg tudsz osztani néhány eredményt? Épp most döntök, hogy melyik utat válasszam, de túl kevés az információ...
Köszönöm!
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Elmagyarázná nekem valaki az 5. és 6. utasítást? Somenone meg tudja magyarázni részletesebben?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
5. Miután a szerves oldószer térfogatát csökkentettük, a maradék maradékot hidrogén-klorid gázzal kezeltük, hogy a tisztátalan MDMA-hidroklorid zselatinos barna csapadékát kapjuk.

A szerves oldószerek többnyire alacsony hőfokon párologtathatók el. Ez azt jelenti, hogy kíméletes melegítéssel csökkenti a maradék oldat térfogatát. Amikor az eredeti térfogat kb. fele marad, felállít egy HCl-gázgenerátort. Ez úgy történik, hogy tömény kénsavat csepegtetünk asztali sóra, és a keletkező gőzöket (száraz HCl-gáz) egy csövön keresztül az oldatba vezetjük, hogy buborékosodjon. A HCl-gázgenerátor építésének részletes leírását ezen a fórumon a "laboratóriumi technikák" menüpont alatt találod.
Miután a HCl-gáz buborékosodik az oldatba, barna gél keletkezik: ez a termék. Ha már nem képződik több góc, amikor gázt buborékolsz az oldatba, a reakció befejeződött, és kiszűrheted a barna gócot.

6. A forrásban lévő metanolban feloldott nyers sót hideg acetonhoz adtuk, hogy kristályos termék keletkezzen.

A "nyers só" a barna ragacs. Öntsd kevés forró metanolba kevergetés mellett. Amikor minden feloldódott, hagyjuk egy kicsit hűlni, majd öntsük a keveréket jéghideg acetonba. MOST megkapod a szép MDMA kristályokat.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Továbbá, mielőtt mindent a jéghideg acetonba öntene, győződjön meg róla, hogy az jóval 50 C fok alatt van. 56 fokon forr az aceton, és ha forró, forró oldatot önt bele ......
NW6SuXIVH3
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
meg tudnád nekem magyarázni a cilled acetonról? nem lenne elég a gócot telített oldószeres oldatba tenni, a várakozás krisztalizálni?
tnx!
 
Top