MDMA szintézis NaBH4 segítségével az MDP2P-ből

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Megváltoztathatja a metilamin hci-t oldatra?
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
helló, nem tudom, hogy valamit rosszul csináltam-e, de csak 700ml mdma szabad bázist tudtam kapni, és amikor a desztillációt végeztem, az olaj 275 c-nél desztillált,így nem vagyok biztos benne, hogy amit desztilláltam mdma olaj vagy egy másik szubsztán. ph 6
 

JustBrowsing223

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Lehet, hogy egyszerű desztillációt végzett? A wikipedia szerint a BP úgy tűnik, hogy közel áll ehhez.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Szia, kaptam 700ml mdma freebase-t. de 275c-nél desztilláltam, így nem vagyok biztos benne, hogy amit desztilláltam, az mdma olaj volt. a ph 6, így a kristályosításhoz emelnem kell a ph-t, és szeretném tudni, hogyan?? ha tudsz segíteni, akkor köszönöm.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Lehet, hogy az mdp2p nem reagált, vagy az mdp2p+NaBH4 reakció után -ol változásokat kapunk... Az alkilamin-változatok bázikus pH-val rendelkeznek.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
a nem reagált mdp2p újra felhasználható egy másik reakcióhoz?
 

JustBrowsing223

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm! Néhány álkérdés.
Mit jelent a metanollal való lemosás? Csak metanollal mossa le az üvegedényekhez tapadt port ?
Ha 48 órán keresztül keverik , a hőmérsékletet 8-9 fokon kell tartani, vagy mehet szobahőmérsékletre?
Mi a tisztességes vákuumszivattyú? Bocsi, még nincs tapasztalatom a vákuumos desztillációval kapcsolatban.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm! Elnézést a hosszú válaszért.
Igen, ez egy NaBH4 öblítést jelent az üvegedények oldaláról.
A NaBH4 hozzáadásához 8-9 fokot kell tartani. 48 óra szobahőmérsékleten, ez így van.
Egy vákuumszivattyú, amely képes 0,2-0,4 torr nyomást létrehozni a desztilláló készülékben. Ha nincs tapasztalata, akkor javaslom, hogy tanuljon a desztillációról. A vákuumdesztilláló készülék nem megfelelő kezelés esetén felrobbanhat. Desztilláció és desztillációs rendszerek
Forráspont105 ºC (0,4 torr)
 

spiritveg

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Használhatok 39%-os dimetilamin vizes oldatot metilamin gáz helyett? Ha igen, akkor mi legyen az arány?
 

Dokodox

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Valaki tudja, ha a hőmérséklet nagyon fontos, vagy egy módja annak, hogy mindent acélban, így nem kell importálni üvegedényeket
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Amíg nem viszi túlzásba olyan részeket, ahol a reakciót savassá teszik, mint a PMK-ból MDP2P-be, és teljesen tartózkodik a szerves savak hozzáadásától, addig az SS 316 rendben van. Kezelje az alkatrészeket forró 75% H3PO4-gyel néhány órán át a passziváláshoz az első használat előtt, és ez az.

A reakció során a hőmérséklet alacsonyan tartása alapvető fontosságú, nagy edények esetén erősen ajánlom, hogy a hűtőköpeny mellett néhány belső tekercset is telepítsenek a hűtéshez, és szerezzenek be egy nagy teljesítményű ipari hűtőt. De a hőmérséklet szabályozása sokkal könnyebb fémben, mint üvegben, a hőátadás nagyságrendekkel jobb a fémben.
 

clandestinec

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Videó ebben a szintézisben szép lenne , csak valaha csináltam PSE redukciót desztillátoron keresztül és néhány oldószeren keresztül , egy kérdés a pmk az mdp2p-hez HCl por vagy a polcon lévő vizes oldat ???? ????
 

clandestinec

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Bocsánat a hiányom a kémiai szakzsargon csak tanultam Joe az út felfelé
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Ha nem DCM-mel extrahálok (az én országomban a DCM, a TOLUENE és a XYLENE szigorúan szabályozott), mekkora lenne a hozamveszteség hozzávetőlegesen? Köszönöm a választ.

Használható-e hexán, benzol, aceton vagy etanol extrakcióra?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Ha nem DCM-mel extrahálok (az én országomban a DCM, a TOLUENE és a XYLENE szigorúan szabályozott), mekkora lenne a hozamveszteség hozzávetőlegesen? Köszönöm a választ.
 
Top