"MY" MDMA freebase kristályosítása

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Természetesen keverheti a freebase oldószerrel, mielőtt hozzáadná a HCL-t, de később több időre lesz szüksége, hogy a keveréket 130C-ra tegye, mivel ez az oldószer elpárolog, a HCL a fagyasztóból, a freebase hideg is, és a magas hőmérséklet elkerülése az adalékolás során nem lesz probléma ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Tudta, hogy az MDMA-t nem lehet savakkal magas hőmérsékletre hevíteni? A termék lebomlik, és már nem tiszta MDMA.
 
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Nézd valaki elmagyarázza egy nagyon érdekes módszer l, amely megváltoztathatja az életed annyi pozitív módon, és lesz helyette egy otthon élő függő függő wanking irodalom kémikus, aki csak bitch csak a bitching és remélem, hogy kap imaginaire hitel vagy ilyen nem tudom.
Még bosszantóbb, hogy az összes ilyen bitchy kommentek kibaszott az egész szerkezetet a módszer magyarázó és érdekes megjegyzések, így a végén, hogy minden zavaros, mint az első, amit meg kell tölteni őket, és távolítsa el a zaj a sorban.

Ez a személy kínál tiszta terméket ad világos receptet Sokan nem hajlandóak ingyen adni, vagy nem is tudják magukat. Vannak emberek.... Tudom...

By the way im nem beszél személyesen valaki, de általában véve

🥸✅
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Rendben kell lennie, mert az acetonban összetört ot ki. A több sav csak több szennyeződést eredményez.
Nagy kristályokat kaptál, amikor a forró savasított freebase-t hideg acetonba öntötted?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Amikor a múltban 120C-on csináltam, igen, nagy kristályokat kaptam, most 130C-on fényes port kapok.

Köszönöm.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ezt "túltelített oldatok kristályosításának" nevezik. A túltelítettségi sebességgel kapcsolatban 3 fő paraméter van:
- A kristályok mérete
- a kristályok növekedési sebessége
- a kristályszemcsék magképződése

Ahogy a túltelítettség bizonyos pontját elérte, a magképződés gyorsan növekszik, és a kristályoknak egyszerűen "nincs lehetőségük" nagyra nőni. Tehát ez egy por.

Láthatjuk a szokásos grafikont, amely ezt az összefüggést írja le.
RrDltyi3jz
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
A "piszkos" acetonból visszanyertem a freebase-t és az aceton visszanyerését is.
Kaptam 1L freebase körülbelül 40L piszkos acetonból egy csomó termék, így fontos megtenni, hogy növelje a hozamot.

Az én módszerem erre:

Párologtassa el az acetont vákuumban egy rotavapban, amíg a kondenzátorból nem megy le több aceton.

Az így kapott keveréket a gömbben kivesszük és megmérjük a térfogatot.

Adjunk hozzá ugyanannyi térfogat vizet, keverjük össze, majd adjunk hozzá ugyanannyi térfogat oldószert és keverjük össze az egészet.

Adagolva adjunk hozzá 37%-os HCL-t pH 2-ig.

Válasszuk szét a rétegeket, az oldószeres réteget el lehet dobni vagy megtartani, hogy visszanyerjük az oldószert.

Adjunk a szerves fázishoz adagolva NaOH+víz oldatot PH 12-ig.

Válasszuk szét a rétegeket, az alsó réteget kivesszük és megtartjuk, a felső réteget pedig oldószerrel extraháljuk.

Adjuk ezt az oldószeres réteget a korábban megtartott alsó réteghez, szárítsuk meg, szűrjük le és párologtassuk el az oldószert, hogy a mosóacetonban maradt összes szabad bázist megkapjuk.

;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Egy másik fontos pont egy jól ismert alapvető technika, amely csökkenti a hőmérsékletet a lehető leglassabban az elméletileg legjobb időzítés 1C minden 30min őszintén soha nem csináltam ezt az időzítést, és nem hiszem, hogy soha nem fogom csinálni hahah lehetne egy rémálom ;-) Kis léptékben lehetne csinálni egy programozható főzőlappal.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tegnap olvastam néhányat a túltelített oldatok kristályosodásának elméletéből. Találtam még egy módszert is a lassú melegítésről a kiindulási hőmérsékletről a kívánatosra, amikor a hőmérsékletet fokozatosan, 1 óránként 3C-kal emeljük. Ez tényleg egy rémálom lehet.
Próbáltatok már ilyet?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Megpróbáltam megismételni ezt az eljárást lassú tempócsökkentéssel. És 100%-ig biztos vagyok benne - a forrólemez nem működik.
Nézze, a lemez alján van a forró felület, a tetején pedig a hideg levegő. Ez azt jelenti, hogy a magképződés nem alul kezdődik - alul sokkal forróbb, így nincs esélye.
Ennek eredményeként a tetején gyorsan vékony kristályréteg képződik, és ez zárja be a vizet az oldatba. A víz már nem párolog el.
A főzőlap T-jét csökkentheti RT-re, ez nem segít... A gél a belsejében zárva van. A kristályosodás leállt.
Ha végül a tetején lévő kristályréteg megszakad, akkor leesik, és a kristályosodás gyorsan és azonnal lezajlik. Ez azt jelenti, hogy nem fogsz nagy kristályokat kapni.
Próbáltam a kristályosítót egyfajta kupakkal letakarni, hogy a levegő bejutását csökkentsem és a felső réteget melegebben tartsam, de nem segít.

Gondolom, ahhoz, hogy nagy kristályokat érjünk el, valamilyen módon irányítani kell a kristályosodás folyamatát, hogy a magképződés alulról induljon el. Ehhez pedig egyfajta szárító dobozra van szükséged, aminek a T-je állítható és a fűtőforrásnak a FELSŐN KELL lennie!!!

Ebben az esetben van esély arra, hogy a nukleáció alulról induljon el.

Gondolom, egy konyhai sütő is jó lehet, ha a hőmérséklet pontosan állítható. De nekem nincs ilyenem.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ez a folyamat köztes része. Később az alján lévő összes vizes réteg egyfajta "kásává" válik. Időpocsékolás. Szintén ilyen hosszú expozíció magas T-nél elpárologtat néhány dolgot. A 250 gramm tiszta porból kb. 20 grammot vesztettem.

Van néhány más ötletem. Kipróbálom, amint kapok ihletet.

YPNtbTkrZ3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Holnap válaszolok a részletekkel, hogy mit kell tennie, de a módszer működik properlt egyébként, ha szeretné megtalálni az inspirációt, rendben van biztos, hogy érdekes lesz javítani.
A fáradt ma sajnálom.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ez a tipp a 108C-ra való megérkezés után keverés közben.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Most teljesen az MDMA előállítására összpontosítok, és láttam, hogy az MDMA esetében szebb szilánkokat kapsz, ha a kristályosodási folyamat során nagyon kevés víz marad, így a fűtési hőmérsékletet jobb, ha 108C-ban hagyjuk, esetleg kevesebbet fogok tesztelni és frissíteni.
Egy másik frissítendő pont az acetonban történő kristályosodás ideje, különböző teszteket végeztem, és amikor az aceton ismét -2C -5C-re érkezik, nem keletkezik több kristály, így a várakozási időt le lehetne csökkenteni addig a pillanatig.
Köszönöm.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Amint a leírásodból megkaptam, a felesleges vizet elpárologtatjuk, amíg az MDMA telített oldatát nem kapjuk vízben 108C hőmérsékleten.
A melegítés (elpárologtatás) sebessége/intenzitása jelent-e különbséget?
És még egy kérdés: mennyi kb. ennek a kristályosításra kész telített oldatnak a térfogata, ha 100 gr MDMA HCL-el dolgozunk?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
A 100gr-os megoldás ebben az esetben 750ML.
A hevítés intenzitása befolyásolhatja a terméket Javaslom a közepes hevítést.
Köszönöm.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Valójában a végső kötetre kérdeztem rá.
Kezdetben van 100 gr MDMA HCL (ami kb. 120 ml) + 630 ml víz.
Akkor mi a végső térfogat, amikor elérjük a 108C pontot?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Az én megoldásomból?Nem hiszem, hogy nem rendeltél tőlem semmit 100% -ban. És a képen látható anyagot úgy tűnik, hogy csak az acetonból jött ki, még át kell kristályosítani.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nem tudom pontosan, hogy soha nem ellenőrzöm a térfogatot ezen a ponton csak a hőmérsékletet, de körülbelül 120/150ml körül gondolom.
A 108-109-es hőmérséklet rendben van.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Kristály készült az utat vízzel 1g 0,7 ml-re és hővel kell csak mosni kell, hogy acetonnal és száraz és befejezni
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Az én módszerem nem csak melegíteni vízzel van korábbi fontos lépések és az összegek nem ugyanazok, amit használt.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Most fejeztem be a fűtést. A teljes térfogat 108C-on körülbelül 140-150 ml, ami megfelel a Raoult-törvénynek.
Víz térfogata - V
K = 0,52 (a víz esetében)
dT = 8 (a hőmérséklet növekedése)
M = 193,25 MDMA HCL moláris tömege
m = 100 tömegű HDMA HCL

V = m x K x 1000 / ( M x dT ) = 100 x 0,52 x 1000 / 193,25 x 8 = 33,6
akkor maga az MDMA HCL térfogata körülbelül 110-120 ml.

Nekem kb. 2,5 órába telt, amíg az összes felesleges víz elpárolgott (a 750 ml induló oldatból) közepes fűtési intenzitás mellett. Ez nem túl lassú?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
a savasított szabad bázist desztillált vízzel melegítette, és ezeket a kristályokat adta? jobban meg tudná magyarázni nekem?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Meg tudná mondani, hogyan kristályosította a freebase-t? kellett felmelegíteni a freebase-t?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Az Ön útja formája víz
 

Attachments

  • fnab1CdJsu.jpeg
    fnab1CdJsu.jpeg
    5.9 MB · Views: 681

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Milyen mennyiségű terméket használ? Úgy tűnik, kis kristályok.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
800g
 

Attachments

  • S2rc1QMtqE.jpeg
    S2rc1QMtqE.jpeg
    6.5 MB · Views: 615

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
1g 0,7ml vízhez használtál?
Mennyi terméked volt még feloldva a vízben a fagyasztóban töltött 48 óra és 30 perc után?
És mennyi idő alatt szárítottad meg a kristályokat és hogyan szárítottad meg ?
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
ezt a módszert nem említették ebben a szálban, így hozzáadom itt, mert sokan keresik, hogy azok a nagy "pezsgő sziklák", így csak tegye az mdma hcl por pot és hő, amíg megolvad (140-150), majd félre, hogy hűljön és megszilárduljon, és hogy ez törik kisebb sziklákra, ha akarsz
 
Top