"MY" MDMA freebase kristályosítása

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Rendben kell lennie, mert az acetonban összetört ot ki. A több sav csak több szennyeződést eredményez.
Nagy kristályokat kaptál, amikor a forró savasított freebase-t hideg acetonba öntötted?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Amikor a múltban 120C-on csináltam, igen, nagy kristályokat kaptam, most 130C-on fényes port kapok.

Köszönöm.
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Hello bro, tudnál segíteni nekem.... Ezt a freebase-t akartam kristályosítani... miután savval savasítottam a freebase-t... 110°-ra melegítem a freebase-t és beledobom a hideg acetonba És így tovább? vagy a melegítés előtt valamilyen oldószerrel kellene keverni a freebase-t?
 

Attachments

  • JasGHUeuPy.jpg
    JasGHUeuPy.jpg
    391.6 KB · Views: 285

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Hozza PH-4,5/5-re, melegítse 130C-ra, és dobja be 5-szörös szabad bázistérfogatú hideg acetonba. Szűrje le, mossa meg, szárítsa meg, oldja fel vízben 1gr:1ml és melegítse 108C-ra az átkristályosításhoz.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
savasítja a szabad bázist oldószer nélkül ? a savasított szabad bázist a hideg acetonba dobja a vége után ... amikor savasítom a szabad bázist nagyon gyorsan leesik a ph és a szabad bázis rózsaszínűvé válik ez normális ??
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
képződnek-e kristályok, miután felmelegített és savanyított freebase-t hideg acetonba cseppentettük? ezt szeretném tudni.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ebben a lépésben a Hő 130c-nél történő hőkezelés után kis kristályok(mint a fehér por) képződnek, amikor öntés és keverés után Freeze acetonban.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Normális, hogy az oldat rózsaszínűvé válik? .. ezek a kristályok megjelentek 15g pmk-t készítettem.
 

Attachments

  • XD3lJF2ZyT.mp4
    10.1 MB · Views: 0

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Most teljesen az MDMA előállítására összpontosítok, és láttam, hogy az MDMA esetében szebb szilánkokat kapsz, ha a kristályosodási folyamat során nagyon kevés víz marad, így a fűtési hőmérsékletet jobb, ha 108C-ban hagyjuk, esetleg kevesebbet fogok tesztelni és frissíteni.
Egy másik frissítendő pont az acetonban történő kristályosodás ideje, különböző teszteket végeztem, és amikor az aceton ismét -2C -5C-re érkezik, nem keletkezik több kristály, így a várakozási időt le lehetne csökkenteni addig a pillanatig.
Köszönöm.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Amint a leírásodból megkaptam, a felesleges vizet elpárologtatjuk, amíg az MDMA telített oldatát nem kapjuk vízben 108C hőmérsékleten.
A melegítés (elpárologtatás) sebessége/intenzitása jelent-e különbséget?
És még egy kérdés: mennyi kb. ennek a kristályosításra kész telített oldatnak a térfogata, ha 100 gr MDMA HCL-el dolgozunk?
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Hello bro, tudnál segíteni nekem.... Ezt a freebase-t akartam kristályosítani... miután savval savasítottam a freebase-t... 110°-ra melegítem a freebase-t és beledobom a hideg acetonba És így tovább? vagy a melegítés előtt valamilyen oldószerrel kellene keverni a freebase-t?
 

Attachments

  • 2VeKMh5vND.jpg
    2VeKMh5vND.jpg
    391.6 KB · Views: 275

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Mi lenne a helyes ph mdma freebase után extrahált xilollal? ph 6 ?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Mi lenne a helyes ph mdma freebase után extrahált xilollal? ph 6 ?
 

Attachments

  • V6jvihZ9Ju.jpg
    V6jvihZ9Ju.jpg
    380 KB · Views: 268

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
a savasított szabad bázist desztillált vízzel melegítette, és ezeket a kristályokat adta? jobban meg tudná magyarázni nekem?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
a savasított szabad bázist desztillált vízzel melegítette, és ezeket a kristályokat adta? jobban meg tudná magyarázni nekem?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Meg tudná mondani, hogyan kristályosította a freebase-t? kellett felmelegíteni a freebase-t?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
hetek után tanulmányozza ezt a kristályosítás sikerült fehér kristályokat mdma \0/ mdma \0/
 

Attachments

  • GKahMRisCP.mp4
    10.1 MB · Views: 0

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Szia pajtás! Van néhány kérdésem az eljárásodnak ezzel a részével kapcsolatban

A keveréket 112c-en hagyod, amíg a víz el nem forr, vagy csak elérjük ezt a hőmérsékletet, és egyenesen a vödörbe öntjük?

A vödörben megint hideg aceton van?

Nem veszítesz rengeteg terméket a maradék vízben?

Köszönöm
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Olyan sok módszer létezik, hogy még az emberek is összezavarodnak... Ezt a módszert használtam, és nem működik... egyesek szerint kristályosítás szobahőmérsékleten hideg acetonnal... mások szerint melegítéssel...
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ezt a TS által kínált módszert használtam a TS által a 108C oldalon értékesített termékkel. Ez a módszer működik, és a kristályok nőnek, de sem nagyok, sem tiszták. A szennyezőanyagok százalékos aránya olyan hatalmas volt, hogy az összes oldatom a párolgás végén teljesen fekete volt. Maguk a kristályok a szürkétől a feketéig terjedtek. Nem vagyok biztos benne, hogy ez a termék előzetes tisztításon esett át. Nyilvánvaló, hogy az ilyen termék fogyasztásra nem elfogadható.
Aztán ilyen szennyeződés-terhelés mellett a kristályok elkezdenek növekedni mindezen szennyeződések körül, mint nukleációs központok.
Ezért sav-bázis extrakcióval kellett befejeznem, és az eredmény jó lett.
Tehát a módszer működik, de nem kétségtelenül. És egy vicces véletlen folytán ez nem vonatkozik a szerző által forgalmazott termékre.
A kristályok legtisztább részének fotói, a kristályok alapra fordult és legpiszkosabb része, miután összetörték és acetonnal mosták őket.
Még mindig hezitálok, próbáljak meg nagy kristályokat növeszteni, vagy hagyjam úgy, ahogy van, tiszta fehér por formájában.

Uo6KxeVSfi ZbN4YApQ5S
 
Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Úgy gondolom, hogy nincs más módja annak, hogy pontosan bemutassam a folyamatomat, hogy egy videót készítsek, amint újra munkába állok, nem lesz profi videó, és még nem tudom, mikor fogom megtenni. De sok kétségek sok ember és mások nem csinálja a lépéseket helyesen.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
őszintén szólva, nagyon tetszik a btcboss által leírt, a túltelített oldatok MDMA HCl + víz kristályosításának módszere.
Kipróbáltam, és bizonyos feltételek alkalmazása esetén tökéletesen működik. Ennek igazán nyugodt helyen kell lennie, légáramlatok és rezgések nélkül.
Egyszer elkövettem a hülyeséget - bekapcsoltam a mosógépet, miközben a kristályosítás folyt. Ennek eredményeként a kristályok nem olyan szépen nőttek és egyfajta "kis"
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
nézze meg ezt a képet, pls, elég jól elmagyarázza a helyes hőmérséklet fontosságát.
ha az oldat hőmérséklete nő, akkor a telítettség is nő.
olvashatsz Raoult törvényeiről is. röviden azt mondja: az oldat forráspontja a telített só moláris mennyiségétől függ. így ez a @btcboss2022 által javasolt 108C hőmérséklet valószínűleg a "méret" grafikon legmagasabb pontjára vonatkozik.
a másik oldalon a szennyeződések is kristályosodási központokká válnak, tehát a "piszkos" oldat nem fog nagy kristályokat hordozni.
SMGXYkfisz
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Most megváltoztattam az utolsó rész az újrakristályosítás vízzel 108C-ra, ennél a temp-nél nem marad annyi víz, és a kristályosítás után megmaradt folyadékot fel kell használni a következő tételben, vagy újra kell melegíteni. A víz átkristályosítás rész nem aceton a vödörben, hogy az előző lépés a 130C.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Legutóbb, amikor száraz sót kristályosítottam át ezzel a 108C módszerrel, a száraz tömeg 5,4%-át vesztettem el.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Bocsánat, elfelejtettem megszámolni az aceton maradékát. Tehát sokkal kevesebb: 2,6% veszteség, ez egyáltalán nem rossz.
 
Top