"MY" MDMA freebase kristályosítása

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Rendben kell lennie, mert az acetonban összetört ot ki. A több sav csak több szennyeződést eredményez.
Nagy kristályokat kaptál, amikor a forró savasított freebase-t hideg acetonba öntötted?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Amikor a múltban 120C-on csináltam, igen, nagy kristályokat kaptam, most 130C-on fényes port kapok.

Köszönöm.
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Beállítottam a freebase-t ph3-ra és felmelegítettem, adtam hozzá egy kis hideg acetont és ezek a kristályok születtek... Négyszer több acetont adtam hozzá, és betettem a fagyasztóba.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
ez helyes, miután acetont tettem az oldat fehérré válik.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
I Gondolom, hogy ez nem az én módszerem akkor. ha egy másik eljárással kapcsolatos problémákról kérdezel, akkor el kell magyaráznod az előző lépéseket.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Szia pajtás! Van néhány kérdésem az eljárásodnak ezzel a részével kapcsolatban

A keveréket 112c-en hagyod, amíg a víz el nem forr, vagy csak elérjük ezt a hőmérsékletet, és egyenesen a vödörbe öntjük?

A vödörben megint hideg aceton van?

Nem veszítesz rengeteg terméket a maradék vízben?

Köszönöm
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Legutóbb, amikor száraz sót kristályosítottam át ezzel a 108C módszerrel, a száraz tömeg 5,4%-át vesztettem el.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Bocsánat, elfelejtettem megszámolni az aceton maradékát. Tehát sokkal kevesebb: 2,6% veszteség, ez egyáltalán nem rossz.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Olyan sok módszer létezik, hogy még az emberek is összezavarodnak... Ezt a módszert használtam, és nem működik... egyesek szerint kristályosítás szobahőmérsékleten hideg acetonnal... mások szerint melegítéssel...
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nem kétlem, hogy ez a módszer működik. Még most is csak most fejeztem be ezt a módszert, amelyet az éterrel tisztított freebase-ra alkalmaztam, és működik. A kristályok fehérek és tökéletesek. Tehát nem hiszem, hogy bármit is rosszul csináltam. Inkább a tőled kapott oldattal volt valami baj - a szennyeződések mennyisége hatalmas volt, és még éterrel is nehéz volt megtisztítani.

Számomra maga a folyamat egyszerű és teljesen érthető. Egy egyszerű forrólemezt használok, amely képes az oldat belsejében a hőmérsékletet 102C-ig szabályozni, ami számomra kb. 1 órát vesz igénybe, hogy 1:1 oldatot felmelegítsek erre az állapotra. Ezután megváltoztatom az üzemmódot, és 108C-ra fejezem be a lemez hőmérsékletének 160 és 170C közötti szabályozását. Ez a lépés még körülbelül 30 percet vesz igénybe. Összesen 90 perc, ennyi.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Jövök pontosan ugyanez a matt por. fogkrém és szárítás után ez...megpróbáltam újra kristályosítani vízzel, amikor figyeltem... nem kristályok... pár napja csináltam három tesztet egyszerre... nem emlékszem mit csináltam, de hirtelen az egyik üvegben volt 5gr sziklák fehér nagy kristályok.... kibaszott pokol ]nem emlékszem, hogyan csináltam....
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Azt hiszem, ez a módszer egyszerűsíthető, ha a tisztított freebase-re alkalmazzák az alábbiak szerint.



1. Adagoljuk hozzá részenként a hideg HCL37% -ot az MDMA freebase-hez (előzőleg szintén lehűtve), miközben kevergetjük, amíg a PH 3.


2. Ekkor 1 mól freebase-hez 95 ml 36%-os HCl-t használtunk (ami 65 ml vizet tartalmaz). A víz egy része elpárolog a reakcióval felszabaduló hő miatt. De valószínűleg, ha 15 perc alatt befejezzük a savanyítást (nem 30 perc alatt, mint legutóbb, amikor fehér, száraz port kaptunk a reakció végén), akkor 1 molra kb. 40 ml víz jut.


3. Az elegyet fokozatosan, kevergetés közben, némi kevergetéssel 108C-ig melegítsük, és dobjuk gyorsan a kiválasztott kristályosító vödörbe.

...


Az előzetes kristályosítást mint felesleges lépést egyszerűen kihagyjuk, mivel a freebase már tiszta.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
milyen a végeredmény, ha nem desztillált MDMA freebase-t használsz?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Sajnos nem próbáltam meg. Legutóbb a szabadbázis savanyítása közben követtem el a hibát - időben megnyúlt a folyamat. Így, amikor befejeztem, szinte száraz por volt a főzőpohárban. Aztán sikeresen feloldottam és 108C-ra melegítve újrakristályosítottam. Teljesen elégedett az eredménnyel.


De gondolom, akkor fog működni, ha a savanyítás után még maradt némi víz.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Úgy értem, határozott szándékom volt, hogy kipróbáljam ezt az "egyszerűsített" kristályosítási módszert a "desztillált" freebase-om savanyítása során a múltkor, de hibát követtem el az időzítéssel. Így kénytelen voltam a sót 1:1 arányban feloldani és 108C-ra melegítve átkristályosítani. Az eredmény a várakozásoknak megfelelően tökéletes lett.
Logikusan ez az "egyszerűsített" egylépéses kristályosítás tökéletes lesz, ha "desztillált" freebase-re alkalmazzuk. De nyilvánvalóan nem ez a módja a nem desztillált freebase-nek - hatalmas mennyiségű szennyezőanyag van benne, és nem tisztítható meg egy egyszeri kristályosítással.
 
Last edited:

bitcoinup2020

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 12, 2023
Messages
58
Reaction score
16
Points
8
Kristályosíthatom a nem desztillált MDMA Freebase-t?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
A hideg freebase-t acetonnal és hideg hcl-el kristályosítottam, ez helyes?
 

Attachments

  • J2xP6Enyip.mp4
    3.6 MB · Views: 0

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
A hideg freebase-t acetonnal és hideg hcl-el kristályosítottam, ez helyes?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
1Fotó .. hcl gáz
2 fotó savanyító hcl plusz hideg aceton a szabad bázisban

Normális, hogy hcl gáz után az oldat zavaros lesz? Mi a következő teendőm?
 

Attachments

  • 1FuwLvtDd8.mp4
    4 MB · Views: 0
  • Lgv476YRVF.mp4
    3.6 MB · Views: 0
  • iQbx38RjnH.mp4
    6.2 MB · Views: 0

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
a magasabb hőmérsékleten való főzés 130c vs 110c hosszabb ideig biztosítja, hogy több víz veszik el.
Minél szárazabb az oldat, annál gyorsabban fog kicsapódni a termék (a gyorsabb kicsapódás kisebb kristályméretet is jelent).
A nagyobb kristályok növekedéséhez segít, ha van némi víztartalom. Ez lehetővé teszi, hogy a termék feloldódjon, majd a fagyasztási technikával lassan kicsapódjon.
 
Top