Egyedülálló amfetamin szintézis P2NP-ből NaBH4/CuCl2-vel (1 kg-os skála)

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
A víz önmagában nem csökkenti a pH-t, csak a sav.
Nem, nem lehet csak úgy újra megemelni a pH-t, hogy szabadbázist kapjunk, először le kell szűrni a sót, meg kell szárítani, majd vízben feloldani, és csak ezután lehet újra megemelni a pH-t, hogy szabadbázist kapjunk.
Alapvetően nagyon száraz folyadékkal kell dolgozni, ha ki akarsz sózni valamit, mert mint tudjuk a só mindig vízben oldódik, így minden víztartalom rosszat tesz a hozamnak. Ha a savad 15% vizet tartalmaz, akkor 0,75ml víz 5ml savban kevesebb hozamot adhat, plusz az acetonban még mindig lévő víz. Az oldatok hűtésének azért van értelme, mert a hőmérséklettel csökken az oldhatóság, és így nő a hozam. A legjobb, ha az oldatot MgSO4-gyel szárítjuk a fagyasztóban.
Ha a freebase/IPA-hoz acetont adsz, akkor a túl sok oldószer hatását ellensúlyozhatod, megint több só csapódik ki, legalábbis a szulfát esetében ez a helyzet.
Az oldószert is hagyhatod elpárologni, de ehhez nem szabad túl sok hőt használni.
~200°C, de a freebase már előtte elbomlana. Nekem azt mondták, hogy 60°C-nál melegebbre ne tegyem a freebase-t, különben a hozam elveszik.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Köszönöm, hogy. igen én úgy értettem, a víz a sav és az oldószerek, nem pedig a víz önmagában, én nem száraz semmit. Most ellenőriztem a fagyasztót, és van egy vastag csapadékréteg az alján, ami jó látni. A jövőben ill célja a nagyobb hozamot követve szárítási módszerek stb, és valószínűleg használni kénsav. Ez a futás csak pénzre volt szükségem, amint a NaBH4-em átjött.
Szerencsére nem haladta meg a 60C-ot, amikor elpárologtattam az oldószert, de jó, hogy ezt most már tudom.
Visszajövök hozzátok a hozamommal, és talán dokumentálom a következő futásomat.
Mindent összevetve ez a szintézis szórakoztató volt, nagyon egyszerű és hatékony. 70g P2NP-t tudok csinálni egy 2L lombikban, ami sokkal jobb, mint az Al / Hg módszer @ 10g. Adok az Al / Hg módszer egy időre megy, bár , csak a móka kedvéért.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Én 40%-os fehér (mindig enyhe szürke árnyalatú), csontszáraz foszfát-sót kaptam.
Ez az én barna P2NP-ből származott, és én def elvesztettem némi freebase-t, hogy nem tudtam, hogy a fő extrakció a felső rétegben volt.
Nagyon boldog vagyok az első szintézishez, annak ellenére, hogy a hozam alacsony.
A P2NP további tisztításával, és ha végrehajtom a szárítási protokollokat, akkor magasabb hozamra kell jutnom.
Köszönöm mindenkinek, aki segített nekem az út mentén, továbbra is játszani fogok vele, és amikor elégedett leszek a hozamokkal, megírom a módszert más amatőrök számára.
Egészségünkre!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
ha ez a csapadék sav hozzáadása előtt kihullik, szűrje le sav hozzáadása előtt.
A sav hozzáadása előtt a folyamatban lévő összes oldószert MgSO4 (vagy más szárítószerrel) MgSO4 (vagy más szárítószerrel) a fagyasztóban megszáríthatja, és újra leszűrheti.
A kénsav és a sósav sói a legstabilabb vegyületek közé tartoznak, szerintem a szulfátnak van a legnagyobb hozama, ezért vált népszerűvé.
Emiatt a szabadbázis tisztítására csak a vákuumgőz-desztilláció ajánlott, ha azt akarjuk elvégezni.
Nálam pont fordítva van, én csak az Al/Hg változatot ismerem, de felismerem ennek a módszernek az előnyeit és ezt is ki fogom próbálni. Az eredményeket itt is be fogom mutatni, de ez még eltart egy darabig, először az Al/Hg módszert kell tökéletesítenem, de azt hiszem jó úton haladok.
Át kell kristályosítani forró IPA-ban, vagy vízben P2NP kell csak sárga legyen. Ha a P2NP barna lett, akkor oxidálódott és már nem használható, tárolja légmentesen záródó edényben hűvös (<8°C) és sötét helyen, pl. hűtőszekrényben.
Nem csak akkor, ha jó eredményt értél el, ez hasznos lehet a kezdőknek, a rossz eredményeket is meg lehet itt beszélni, én megtettem, és sok tanácsot kapsz, ami segíthet a továbbiakban. Ez az egésznek a lényege, tökéletes szintézisek vagyunk a kézikönyvben. A jó eredményeket természetesen be is lehet mutatni, hogy felvegye a vállveregetést ;)
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
A csapadékot a bázisosítás után szűrtem.
Ive volt sokkal több csapadék , aceton használt mosás került az orginal alkohol aceton keverékbe és visszahelyeztük a fagyasztóba.
Az élesztőim jelenleg 50+% -osnak tűnnek, és remélhetőleg több jön egy fagyasztóban töltött éjszaka után.
Kipróbáltam 25mg-ot és nagyon erős, a cucc im használt valószínűleg körülbelül 75% -os vágás.
Néha csak magadnak kell csinálnod :)
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Holnap megírom, hogy mit csináltam másképp.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
A P2NP sötétbarna volt , csináltam 2 ipa átkristályosítást és tiszta ish kristályokat kaptam barna árnyalattal, azt hiszem, olyan jó volt, amennyire csak tudtam anélkül, hogy túl sok időt vesztegettem volna, de most van egy kis termékem, amit addig fogok mosni, amíg az IPA tiszta nem lesz. Azt hiszem, legközelebb magam fogom elkészíteni és megfelelően tárolni.
Köszönöm a tanácsokat!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Mostanra elértem a 60%-ot
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Itt volt, amit kisebb léptékben csináltam;
1. Oldat IPA / H2O 2:1 ((IPA 800ml,H2O 400ml)(1200ml)) hozzáadtam egy 2000ml-es lombikot.
2. NaBH4-et (116 g) adtunk hozzá egyszerre és elkezdtük keverni.
3. A P2NP-t (67 g) kis adagokban adtuk hozzá, úgy, hogy az elegy hőmérséklete ne haladja meg a 60 *С értéket.
4. CuCl2-t (7 g) vízben (13 ml) lassan, cseppenként adtunk hozzá, úgy, hogy az elegy hőmérséklete ne haladja meg a 80 *С-t.
5. Ezt követően a reakciót külső fűtéssel 30 percig 80 °C-on refluxáltuk.
6. Az oldatot dekantáltuk és leszűrtük a reakcióhulladékot, és szeparáló tölcsérbe tettük.
7. A reakcióelegyhez 25%-os NaOH vizes oldatát (533 ml) adtuk, majd a fázisokat elválasztottuk.
8. Az alsó réteget egy nagy főzőpohárba szűrjük le, és a felső szerves réteget összegyűjtjük.
9. A vizes fázist ezután az elválasztó tölcsérbe tettük, és 500 ml IPA-val extraháltuk.
10. Az IPA-t 3/4 részben bepároltuk, fele-fele arányban a tejes freebase-t és fele-fele arányban az IPA-t.
11.Az IPA-t és a freebase-t 130ml acetonban oldottuk fel.
12.ortofoszforsavat csepegtettünk pH - 6-ig (folyamatos keverés mellett).
13.Az elegyet 12 órára a fagyasztóba tettük.
14.A kristályosodás után a szuszpenziót leszűrtük és száraz hideg acetonnal mostuk, amíg az aceton tiszta nem lett.
15.A mosásból származó acetont és az ipa/aceton keveréket visszatettük a fagyasztóba a további kicsapáshoz.
16.A folyamatot addig ismételtük, amíg nincs több csapadék, hogy 60-70% jó minőségű amfetamint kapjunk, ahogy a keverékben több aceton lesz, lehet, hogy még egy kis savat kell csepegtetni, hogy lecsökkenjen, de nem túl sokat, mivel az aceton ph7-es.

Itt van egy fotó néhány szárított paszta kőzetről , a többi száraz por, amit össze kell keverni, mivel túl erős nekem és a barátaimnak.
Lehet, hogy frissítem a receptet és írok egy írást a kis házi vegyészeknek, sokféleképpen lehetne ez jobb.
 

Attachments

  • yrIiJuK8x7.PNG
    yrIiJuK8x7.PNG
    901.1 KB · Views: 512

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
ez nem met , tudsz írni innen, hogyan lehet kristály met
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Milyen módszerrel alakítja át ezt a fehér pasztát kristállyá?
d-metamfetaminná?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Fogyasztás előtt még megtisztítanám, a fotón elég sötétnek tűnik a sárgától a barnáig.
De gratulálok a sikeres szintézishez.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Hol vásárolta a kristályrektort?

Közvetlenül Kínából? Voltak problémái?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kínából, de egy olyan céget használva, amely az ilyen típusú berendezések megrendeléséhez szokott, egyébként a berendezések esetében általában nem lehet probléma, a termékek esetében más.
A berendezések szállítója készíthet dokumentumokat és számlát bármely más berendezés nevével, ha biztosan alkalmazza.
 

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Hé, srácok!
Milyen sebességgel kevered a szintézis során és állandó keverésről van szó?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Üdvözlök mindenkit, kérem a segítséget, lehet probléma a pH leolvasással 25%-os NaOh oldat hozzáadása és az IPA vizes fázisának extrahálása után?IPA helyett extrahálhatok dxm vizes oldatot?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Nem vagyok biztos benne, hogy mire gondol, de a vízfázist néhányszor ki kell vonnia egy nem poláros oldószerrel, például toluolnal, petróleuméterrel.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
és mit gondolsz az AcoH hozzáadásáról a reakció befejezése után? egyes receptekben azt írják, hogy hozzáadják ...
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Oké értem . végső megoldásként ez is lehet dcm mint kézzelfogható? 😂🤪
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Lenne egy kérdésem. ha dcm extrakciót végzek, hogy ne játsszak a desztillációval, tudok-e sav-bázis extrakciót végezni? két fázisnak kell kialakulnia, amikor a dcm-ben a szabadbázishoz savat adunk. felül a termék, alul a trágya. szétválasztani, lúgot adni a termékhez, hogy ph12-t kapjunk. tiszta olaj (szabadbázis) kell legyen, az alsó rétegtől elválasztani és nátrium-szulfáttal szárítani. fej jól vagy rosszul? kérem segítsenek!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
A petróleuméterrel nem vonja ki a vizes fázist, a petróleuméter és a víz nem keveredik.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Számtalanszor extraháltam petróleuméterrel, de lehet, hogy buta vagyok...
 
Top