Izomerai ir vyno rūgštis

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Manau, kad kažkas negerai su grafiku.
Jei naudosite L+ vyno rūgštį (pigesnę ir lengviau randamą), D enantiomeras (amph, Meth) bus tirpale, o ne kietoje medžiagoje, kaip ten atrodo.
Jei naudosite D-vyno rūgštį (brangesnę ir sunkiau randamą), D enantiomeras (amph, Meth) bus kietoje medžiagoje.
Ačiū.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jo schema yra teisinga. Druska nusodinama į kietąją būseną. Jokio skirtumo, d-amfetamino l-vyno rūgšties druska ar l-amfetamino d-vyno druska. Galite pakeisti rūgštį ir gauti skirtingą izomerą kietoje būsenoje atlikdami šias procedūras.

P.S. tas pats galioja ir metamfetaminui.
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ką turite omenyje pagal 18 pav.
"Nusodiname d-amfetaminą su papildomu kiekiu d-vino rūgšties". Maniau, kad jūsų naudota d vyno rūgštis išstūmė l amfetamino d vyno druską. Kaip ji nusodins tirpale likusį d amfetaminą?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
D-tartric tirpale lieka norimas enantiomeras, šiuo atveju jūsų kietoji medžiaga dabar yra jūsų atliekos, priešingai L-tartric (įprasta), tada nusodinate norimą rūgštį. Abiejų šių procesų metu gausite sulfatą arba fosfatą, nes tartratų negalima laikyti
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Aš suprantu, kad. Bet jei perskaitysite paskelbtą procedūrą , štai ji.
"Ekstrahuokite 5 ml petroleterio ir tirpalą pašildykite, į mišinį įpilkite 2,45 g d-vino rūgšties alkoholiniame tirpale. Tada pilkite alkoholį, kol visiškai ištirps, ir maišydami atvėsinkite. Susidaro l-amfetamino d-vino druskos nuosėdos. D-amfetaminas lieka tirpale. Galite pakartoti l-amfetamino d-vyno druskos nuosėdų valymo metanoliu procedūrą, kad padidintumėte išeigą."
Apie šią kitą dalį aš kalbu.
"D-amfetaminą nusodiname papildomu d-vino rūgšties kiekiu. Filtruojame nuosėdas, gauname d-amfetamino bazę, pridėdami šarmo, kad pH = 11"
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Turiu omenyje, kad d-vino rūgšties perteklius nusodina ir d-amfetaminą. Tai tarsi a/b ekstrakcija. Manau, kad galite praleisti šį etapą ir parūgštinti eterio tirpalą po pirmojo d-vino rūgšties pridėjimo.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Gerai. Bet kaip galima nusodinti d amfetaminą su d vyno rūgštimi, Kai atsiskyrėte
l amfetamino d tartratą su ta pačia vyno rūgštimi prieš tai buvusiame etape
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Šia tema yra daug painiavos. Tikimės, kad jūsų vaizdo įrašas ją šiek tiek nušvies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Aš tai padariau lygiaverčiu santykiu. Dėl d-amf d-tartrano pertekliaus naudojamas d-tartranas.
 

smallworker

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Taip skamba gerai

Aš turiu kitą būdą. Naudojau L++ tartį. Bazinį aliejų ir l++ vyno rūgštį gaminu kartu.
Pasigaminu 1,4 l h2o ir sudedu 700 g vyno vyno kartu. Šį mišinį supilu į 1 l laisvosios bazės aliejaus.

Po kelių minučių jis tapo kietas. Leidžiu masei atvėsti ir po kelių valandų atskiriu centrifuga.
Išsiskyrusį aliejų išpilstysiu į ph11/12, kad gautume bazinę alyvą.
o miltelius, kurie lieka centrifugoje, užpilau karštu vandeniu ir taip pat išpilstau į ph 11/12, kad galėčiau gauti bazinę alyvą.

D ir L atskirti..


Kokie nors pasiūlymai, kaip tai padaryti geriau?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ar prieš centrifuguojant iš tirpiklio sluoksnio išsiurbiamas vandeningas sluoksnis? Man atrodo, kad jei taip, tai vandens sluoksnyje švaistote produktą, bet gal aš;nesuprantu.
 
View previous replies…

smallworker

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Taip, aš nuimu nuo kietojo gabalo visą vandenį į filtravimo popierių, o paskui sudedu vandenį ir vandenį iš centrifuguotos kietosios masės.

Tai kartu aš padarysiu su Noah ph 12
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
taip, tikriausiai jis aprašo L-tartrato kelią. jis centrifuguoja, kad pašalintų kuo daugiau tirpiklio ir l-amf, tada bazifikuoja savo kietąjį produktą( d-amf l-tartratą) ir reprecipituoja, kiek suprantu, o tai yra gerai
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki. Jūsų d-amfetamino L-tartarino druska vandenyje nenusėda, nes ji vandenyje yra tirpi. Kaip rašiau savo žinyne, vyno rūgščiai turite naudoti alkoholį.
 
Top