Fenilacetono (P2P) sintezė iš benzaldehido su butanonu

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Visi sako, kad šis metodas turi trūkumų. Ar kas nors, naudodamasis šiuo metodu, kada nors iš tikrųjų gavo didelį derlių?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Šį metodą taikiau daugybę kartų. Šiek tiek pakeistas. Geriausius rezultatus gavau 30 ml P2P iš 100 ml benzaldehido. Taip pat pažįstu keletą žmonių, kurie daug tyrinėjo šią reakciją; jų geriausi rezultatai buvo apie 35 ml P2P.

Darbo metodas:

1. Metilfenil-butenonas paruošiamas taip: 500 ml benzaldehido sumaišoma su 1000 ml MEK. Mišinys atšaldomas ledu pripildytame kibire iki maždaug +5 laipsnių.
2. Į jį įpilama 35-37 % vandeninio HCL (reikia įpilti 100 g gryno HCL, kuris atitinka maždaug 286 ml 37 % HCL).
3. Sumaišoma ir laikoma kibire su ledu per naktį, kad ledas ištirptų.
4. Palaukite dar 24 val.
5. Supilkite į skiriamąjį piltuvą, apatinį sluoksnį išmeskite.
6. Tamsiai rudai raudoną mišinį nuplaukite 500 ml vandens, vandenį išmeskite.
7. Distiliuokite viską, kas verda žemesnėje nei 150 laipsnių temperatūroje esant atmosferiniam slėgiui, ir išmeskite
8. Likusią dalį distiliuokite vakuume, kad gautumėte geltoną aliejų

Šis aliejus stovėdamas patamsės per savaitę.


Bayer-Villiger:
1. 100 ml pirmiau paruošto aliejaus įpilkite į 300 ml ledinės acto rūgšties ir 100 ml 50 % vandenilio peroksido mišinio.
2. Kaitinkite ir maišykite 55 laipsnių temperatūroje.
3. Kai reakcija prasidės, temperatūra pakils virš 55..60 (apie 1..2 val.): tai yra rodiklis, rodantis, kad reikia išjungti kaitinimą. Jei temperatūra pakyla iki 70, tuomet šiek tiek atvėsinkite kolbą po tekančiu vandeniu.
4. Maišykite, kol temperatūra nukris iki 50-55 laipsnių, tada vėl įjunkite kaitinimą
5. Maišykite ir kaitinkite 6 valandas
7. Mišinį supilkite į 1 l vandens, ekstrahuokite 3 kartus su 100+100+100 ml DCM
8. Išdistiliuokite DCM


Saponifikacija:
1. Į kolbą maišant supilkite Bayer-Villigerio produktą, gautą ankstesniame etape. Lėtai įpilkite
NaOH tirpalą (30 g NaOH, 250 ml vandens, 250 ml etanolio). Lėtai, t. y. po lašelį, maždaug po 3..5 lašus per sekundę. Mišinys tampa rausvai oranžinis

2. Baigiant pilti pH turi būti didesnis nei 12
3. Į mišinį įpilkite acto rūgšties (bet kokiu procentu) iki neutralaus pH. Mišinys taps geltonas
4. Supilkite jį į 1 l vandens ir ekstrahuokite 3 kartus su 100+100+100 ml DCM
5. DCM ir etanolio pėdsakus distiliuokite esant atmosferos slėgiui
6. P2P distiliuokite vakuume.
7. Kolboje liks daug deguto
 
View previous replies…

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Mokytojau, man nepavyko su jūsų metodu! Ar reikia refliuksuoti kaitinant ir maišant 100 ml aliejaus, 100 ml vandenilio peroksido ir 300 ml ledinės acto rūgšties? Aš nenaudojau refliukso ir ištraukiau su dambomis, liko tik tamsesnės spalvos apatinio sluoksnio skystis
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Savo P2P ploviau 2 kartus, ir jis vis dar yra raudonos spalvos, kai visas (~20 ml) atsiduria matavimo kolboje.
Kai jis buvo mano pirekso indelyje, jis buvo skaidrios spalvos, o kai buvo įkištas į prietaisą, iš kurio jį išimdavau, jis buvo geltonos spalvos.
Ar tai normalu? Jis yra aliejaus pavidalo, o kvapas labai panašus į medaus.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kai įvedu vandenilio chloridą, jis taip pat nusidažo raudonai
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Leiskite įvesti vandens? Ne. arba kodėl?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Dabar pamažu kaitalioju apie 5 valandas. Mano reakcijos temperatūra jau apie 3 valandas yra 160 C (mano digi matuoklis yra už kolbos ribų). Esu pasiruošęs 24 valandų reakcijai, bet kaip manote, kiek valandų turėčiau tai kaitinti. Ten turiu AlCl3 katalizatorių, formamidą, savo P2P ir skruzdžių rūgštį su verdančiais akmenimis.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Dabar jau praėjo maždaug 25 valandos ~ 155 C, bet vis dar nebaigiau.
Vis dar vyksta geras burbuliavimas.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Refliuksavimą baigiau 27:th valandą. Tai, kas man liko, yra juodas labai tirštas aliejus, kuris kvepia aminu. Tiesiog laukiu rytojaus, kad galėčiau gauti tirpiklių ir tęsti darbą.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Mokytojau, jei mano prietaisas turi tik 1000 ml talpos prietaisą, kaip turėčiau elgtis?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ar galite u teisingai performuluoti savo klausimą? Jis nesuprantamas.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Mano prietaisas turi tik ne daugiau kaip 1000 ml, o aš turiu visus šio sintezės metodo ekspertus. Tik jūs galite man atsakyti. Ačiū. Esu nepaprastai dėkingas
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
2 veiksmas: 10 litrų acto rūgšties pripildysite kolbą. Kaip dar galima užpildyti kitais tirpikliais
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Kodėl lankotės šiame forume arba šioje svetainėje? Man tiesiog smalsu.
 
View previous replies…

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Noriu sužinoti, kaip sintetinti fenilacetoną amfetamino sintezėje
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Na, ką galiu pasakyti. Pirmiausia rekomenduoju jums , tai perskaityti keletą chemijos knygų, pavyzdžiui, "Uncle Fester Secrets of Methamphetamine Manufacture" t. 8. Pradėkite nuo to. Skaitykite ir mokykitės, kad nereikėtų užduoti jokių pagrindinių klausimų, kurių daugelis iš mūsų nesivargins jums atsakyti, nes atsakymai į tokius pagrindinius klausimus užimtų tiek daug laiko, kad taptų darbu. Taigi, turite skaityti, kad net pagalvotumėte apie amfetaminų gamybą.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Labai ačiū už patarimus, mokytoja
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Radau daug fenilacetono sintezės metodų, tik šį metodą. Turiu tik medžiagų, bet priemonė yra tik 1000 ml. Ar mokytojas gali mane išmokyti
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28


Sveiki

Koks gaunamas p2p grynumas?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Šią reakciją apžiūrėjau anksčiau, kai supratau, kad "Ace" aparatūra turi metilo etilo ketono atsargų. Dar žinomas kaip butanonas
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Ten, kur gyvenu, dabar jį parduoda tik purškiamuoju pavidalu. Jis buvo atsitiktinis skystis 90-aisiais - 2000-aisiais ūkinių prekių parduotuvėse, ir manau, kad netrukus išnyks ir iš tinklo parduotuvių, nes niekur jo neradau ūkinių prekių parduotuvių kriauklėse. Štai kodėl aš ir toliau taip darau savo P2P. Be to, tai gana lengvas sintezatorius, kai tai darai vos porą kartų, kad išmoktum.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
gerai, kad ir čia jie jau beveik nustojo juo prekiauti. MEK pakaitalas yra kiekvienoje lentynoje, bet aš turiu pakankamai etilo acetato, kad man užtektų (štai kas tai yra)Ace parduos jums jo būgną. Ace turėjo VM&P šarmo sieros rūgšties mūrinės rūgšties (HCL) MEK etilo acetato, dietilo eterio ir dar 10 kitų sunkiai randamų dalykų. Ksileno atsargų (manau, kad tai mišri veislė) tolueno GALI būti (jis tikrai buvo paimtas iš lentynų) trichloretileno (chorinto stabdžių valiklio), skirto valyti gak iš jūsų sudafed ...
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kadangi neturiu tokio didelio indo, ar eksperimentas vis tiek būtų sėkmingas, jei medžiagą paverčiau penktadaliu
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Ar galiu paklausti, kiek laiko reikia, kad mokytojas maišytų ir atvėsintų 0 laipsnių temperatūroje?
 
Top