Fenilacetono (P2P) sintezė iš benzaldehido su butanonu

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Labai ačiū už paprastą ir išsamų sintezatoriaus aprašymą!
O kaip dėl vandenilio peroksido, ar jį būtų galima pakeisti? Šiais laikais tai tikrai kontroliuojama cheminė medžiaga, o ją susintetinti pačiam yra bergždžia. Jis daugiausia naudojamas kaip katalizatorius reakcijoje tarp ledinės acto rūgšties ir 3-metil-4-fenil-3-buten-2-ono, ar ne? Koks galėtų būti geras pakaitalas?
 
Last edited:

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Peracidai veiks (mažesnė išeiga) Baeyer-Villigerio oksidacija. perskaitykite pirmiau pateiktą tyrimo dokumentą.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Praėjusį kartą iš 52,77 g MPB gavau 37,28 g acetoksifenilpropeno su peracto rūgštimi, kurią pasigaminau iš 30 % H2O2 ir ledinės acto rūgšties, ir 0,1 molio H2SO4. Ši peracto rūgštis 3 dienas stovėjo mano spintoje, kol buvo panaudota.
Tačiau iš tų 37,28 g acetoksi rūgšties bazinio hidrinimo būdu (be kaitinimo, tik maišant ir nuleidžiant per 2,5 valandos) gavau tik 13,04 g P2P.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Ar naudojote 50/50 vandens ir alkoholio, ar tik vandenį ir bazę?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Alkoholis ir vanduo su baze.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Kodėl norėtumėte pakeisti chloroformą? Jį nesunku susintetinti patiems naudojant acetoną ir baliklį. Peržiūrėkite youtube.
Bet jei dėl kokių nors priežasčių jums tikrai reikia, dichlormetanas ir chloroformas paprastai yra pakeičiami.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Spėju, kad man iš tikrųjų įdomi šios reakcijos stochiometrija. Kituose Bajerio-Villigerio aprašymuose, regis, nerandu šio didžiulio kiekio GAA. Ar kas nors gali man padėti su pagrindimu? Esu labai arti to, kad išbandyčiau šią reakciją, tačiau GAA kiekis kelia problemų.
 

billythekid

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
šis gaa kiekis yra didelis, ir mano geriausias spėjimas, kodėl taip yra, yra tas, kad paruošti peracto rūgštį in situ (reakcijos metu) ir be katalizatoriaus yra neefektyvu, todėl chemikas perkompensuoja, kad padėtų tai padaryti, taip pat GAA čia naudojama kaip tirpiklis
jei peracto rūgštį gaminsite prieš kelias dienas ir tikrinsite deguonies kiekį, tikėtina, kad gausite geresnius rezultatus. Taigi nepatyręs chemikas greičiausiai gaus dar blogesnį rezultatą, o naujokas gali patirti nesėkmę arba dar blogiau - susižaloti. Rekomenduoju skaityti, mokytis ir pradėti nuo mažų dalykų
įsitikinkite, kad kiekvieno etapo pabaigoje kruopščiai išvalote gatavą reakcijos mišinį, aldolio kondensacijos metu neviršykite -5c, po dujinimo leiskite mek/benzaldehidui maišytis per naktį šaldytuve.
neviršykite 60c Bayer villager. ir ištirkite kitus oksidatorius, nes aš gaunu geresnius rezultatus naudodamas kitą oksidatorių.
 
View previous replies…

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Kodėl tais laikais neturėjote P2P? Kas nepavyko, ko pasigedote?
 

Jamroz

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2022
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Iš sieros rūgšties ir druskos rūgšties ruošiu hcl dujas, ar kas nors gali pasakyti, kokio kiekio hcl ir h2so4 man reikia, kada žinau, kad įdėjau pakankamai dujų?
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Galiu pasakyti, kad toje pačioje reakcijoje Sumažinti Jie naudojo 200 g benzaldehido 300 G MEK. Nežinau, kuriuo iš jų grindžiate dujų pridėjimą, bet jie pridėjo, kol mišinys buvo 40 G sunkesnis. Taigi vėlgi nesu tikras, ar galite tai interpoliuoti su benzaldehidu ar MEK, priklausomai nuo to, kokias svarstykles naudojate, bet žinau, kad svoris paimtas iš gero šaltinio. Šioje svetainėje jie naudoja 50/50 benzaldehido ir MEK. Galiu pabandyti pasidomėti ir jei rasiu ką nors konkretaus, pranešiu jums.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Sakyčiau, kad DCM, bet galiu klysti
Chloroformą taip pat lengvai pasigaminsite reaguodami šaltą 0* C baliklį su acetonu stoechiometriniais kiekiais su nedideliu 10 % ish moliniu baliklio pertekliumi. nilered turi vaizdo įrašą.
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Įsivaizduokite, kiek butelių baliklio tektų sunaudoti, kad pagamintumėte chloroformą, reikalingą bet kokiai didelei reakcijai. Žinau, kad tulenas puikiai tinka, o kadangi jį galima lengvai įsigyti, tai jį ir naudočiau
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Man reikia pagalbos!

100 g benzaldehido ir MEK buvo įpilta į 500 ml RBF ir atšaldyta iki nulio. Mišinys buvo uždėtas ant mag Stir ir per tirpalą buvo leidžiami HCL burbuliukai, iš pradžių greitai, o paskui lėtai ir tolygiai, kai HCl generatorius buvo tiksliai sureguliuotas. (HCl virš koncentruotos sieros rūgšties). Tirpalas pasidarė geltonas, paskui raudonas, o vėliau labai tamsiai raudonas. Po 1,5 val. dujos buvo pašalintos ir leista maišyti kambario temperatūroje 1,5 val. Įpilta 200 ml distiliuoto vandens, iš karto susidarė du sluoksniai. Tamsus sluoksnis (organinis dugnas) ir vandeninis sluoksnis skaidrus geltonas. Į tirpalą įpilta 40 ml DCM.

Štai mano problema. Atrodo, kad DCM susiliejo su organiniu sluoksniu. Tai gražiai kvepiantis kamparo tirpalas, tiesą sakant, tai gražus kvapas. Tačiau separacijos piltuvėlyje nematau DCM sluoksnio. Velnias, kaip, po velnių, tai išspręsti?
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
@jokerr Nemanau, kad gpattonui tai įdomu. Aš prašiau tiek daug pagalbos, o jie, atrodo, tiesiog laukė, kol nusivilsiu, o tada nuginklavo kalbą kaltindami mane nesilaikant procedūros. Aš turiu DM op ir jokio atsakymo.

Aš turiu originalų teismo ekspertizės rašinį. Galbūt atskleis šiek tiek šviesos. Šis rašinys yra sąžiningai šuo šūdas čia.
 

Attachments

  • to165YgHa0.pdf
    283.6 KB · Views: 973

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Atrodo, kad benzaldehido ir butanono santykis yra 1:4,44
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Visa ši sintetinimo procedūra verčia mane manyti, kad ją paskelbęs vaikinas iš tikrųjų niekada jos nebandė.

1. Geriau naudoti 1:2 PhCHO ir MEK molinį santykį.
2. Kiekvieniems 100 g PhCHO reikia maždaug 20 g HCL, o ne tik "burbuliuoti 1,5 val.".
Galite naudoti vandeninį 35 %...37 % HCL
3. Reakcijos mišinys turi būti aušinamas mažiausiai 6 valandas po to, kai įmaišoma visa HCL
4. Reakcijos mišinys TURI išbūti kambario temperatūroje mažiausiai 24 valandas
5. RM turi būti vieną kartą plaunamas vandeniu, vieną kartą - natrio bikarbonatu.
6. MEK perteklių distiliuokite esant atmosferos slėgiui
7. Distiliuokite produktą vakuume.
8. Iš 1000 g PhCHO geriausiu atveju gausite 900 g ketono.

Bayer-Villager:
1. Jūsų acto rūgšties kiekis yra beprotiškas
2. Peracto rūgštį reikia pasigaminti iš anksto, o ne tiesiog "viską sudėti".

Muilinimo etapas:
Absoliučiai nerealus yeldas. Geriausiu atveju galite gauti 35 % w/w, bet dažniausiai mažiau.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Maždaug 45,4 ml 37 % HCl tirpalo, kad gautumėte 20 g HCl.
Maždaug 53,9 ml 32 % HCl tirpalo, kad gautumėte 20 gramų HCl.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kas JAV yra geras benzaldehido šaltinis? Žinau, kad jo yra karčiųjų migdolų ekstrakte ir vyšnių bei vanilės kvapiųjų medžiagų imitacijoje, bet gal kas nors turi kokių nors rekomendacijų dėl prekės ženklo ar produkto arba patirties, kaip jo gauti? Jei pavyktų gauti jo po radaru, tai būtų be recepto JAV
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Graži lengva sintezė: Tomo laboratorija you tube. Gerai veikia 83 % išeiga.
QdRGzCp6Vg
 
View previous replies…

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
1L Rbf pridėkite eilės tvarka toliau nurodytus dalykus.
400 ml distiliuoto vandens,
52,4 ml azoto rūgšties,
4 g natrio nitrito,
125ml fenilo alkoholio.
Stipriai maišoma. Išeiga 105 g
Refliuksas 4 valandas <70c >90c
Atvėsinkite.
Perpilkite į Sep piltuvą.
Išpilkite panaudotą HNO3.
Nuplaukite nedideliu kiekiu vandens.
Tada bikarbonatas.
Tada plaukite NaCl tirpalu.
105 g neapdorotos žaliavos.
Vakuuminis benzaldehido distiliavimas, džiovinimas MgSO4.
Laikyti gintaro butelyje, vėsioje, sausoje vietoje.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
kas yra praleistas hno3 iškrovimas
Jei tai darysiu su natrio karbonatu, kiek gr ir kiek ml turėčiau naudoti plovimui
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Visi šie reagentai, skirti 3metil-4-fenil-3-buten-2-onui gaminti, yra be recepto.
Nesiruošiu įvardyti jokio prekės ženklo, skirto tam benzaldehidui gauti, nes "jie" tuoj pat juos išims iš tų lentynų. Arba, net jei ir klystu, geriau būti šiek tiek atsargesniems dėl tų brangių reagentų.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
BET, žiūrėk, benzhidas iš dirbtinių kvapiųjų medžiagų lentynų parduotuvėse.
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Eh3YM0zIPF
RjQlvu3DaR

Ya!ψ(`∇´)ψRM po reakcijos benzaldehidas + MEK + HCI nusidažo juodai ir meta iššūkį distiliuojant 3metil-4-fenil-3-buten-2-oną, kurio virimo temperatūra 269! Pirmą kartą nusipirkau -60 kpa vakuuminį siurblį vakuuminei dekompresijai ir sėkmingai gavau aukso geltonumo skystį 3-Methyl-4-phenyl-3-buten-2-one! Tačiau atrodo, kad aparatas perkaitęs. Dabar galiu tik pristabdyti distiliavimą... Norite, kad likusi rm būtų visiškai distiliuota, tiesa? Nenoriu distiliuoti priemaišų su aukštesnėmis virimo temperatūromis ir sugadinti savo sunkaus darbo⋯
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Ar galite parodyti savo vakuuminį siurblį? 😆 žinote, ką turiu omenyje. 😆
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Wow! Jei tai yra benzildienemetiletilketonas (kitoks pavadinimas nei MPB), tai atrodo labai grynas!
Ir taip, teisingai atlikus reakcijos kontūrus susidarys juoda organinė fazė.
Jis taip pat atrodo kaip benzaldehidas, tokios pat spalvos (virimo temperatūra: 178,1 °C), ir turiu informacijos, kad produktas, MPB, yra geltonas, kai jis paverčiamas aliejumi, bet noriu tikėti, kad tai yra tinkamas produktas, ir nenoriu būti kvailys. Ar jį galima distiliuoti be vakuumo? Nes dabar turiu tiek daug žalio ir neišdžiovinto MPB (daugiau nei 100 gramų) ir jei jį galima distiliuoti paprasta distiliacija, noriu iš jo pasigaminti tokį gryną aliejų! Oho! Geras darbas, mano drauge.
 
Top