Efedrīna ekstrakcijas no tabletēm metodes

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ibuprofēna nošķiršanai no pseidoefedrīna vajadzētu būt diezgan vienkāršai, jo ibuprofēns ir karboksilskābe, savukārt pseidoefedrīns ir amīns. Pseidoefedrīns šķīst skābā ūdenī, bet ibuprofēns ne. Ja ibuprofēna pka ir 4-5, jums būs nepieciešams diezgan skābs šķīdums, lai lielāko daļu tā pārvērstu brīvajā skābes formā; pH 3 būtu piemērots. Šādu zemu pH var viegli sasniegt ar sālsskābi (sērskābi). Polietilēnglikols ir ūdenī šķīstošs polimērs, pseidoglikolu var ekstrahēt no ūdens ar ētera vai petrolētera palīdzību.
 
Last edited by a moderator:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Vai tas pats attiecas uz paracetamolu vai ASS?
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Mans mīļākais Actifet netiek ražots, un es nopirku citas tabletes ar pagarinātas darbības tabletēm, kad tās uzpildīju ar spirtu, sanāca tāds haoss,

ciete... Es domāju un vārīju šo biezputru 5% sērskābē, domājot, ka tā var pārvērst cieti glikozē, un, ak, dievi, biezputra pārvērtās šķidrumā( 2. foto).

Kad es visu filtrēju un pievienoju nātrija hidroksīdu, izkristalizējās dīvaina plastmasa, ko es savāku (3. foto), tā garšo rūgti kā efedrīns. kas tas varētu būt? plastifikatori?
 

Attachments

  • RvIX6gz5Pu.jpg
    RvIX6gz5Pu.jpg
    57.7 KB · Views: 332
  • IdqCPx9cmL.jpg
    IdqCPx9cmL.jpg
    159 KB · Views: 328
  • Fxuza17cBI.jpg
    Fxuza17cBI.jpg
    195 KB · Views: 329

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, vai esat pārbaudījis kušanas temperatūru?
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Jums ir dūņas. Jums nav zupas! (Zupa=psuedo)
Lielākajai daļai tablešu jūs nevarat lietot nekāda veida spirtu. 1 ml spirta aktivizē kaut ko, kas psuedo pārvērš par nātrija hlorīdu un rada bezgalīgu gāzu daudzumu.
Arī ūdens aktivizē šo gakk, tāpēc aizmirstiet izmantot ūdeni kā šķīdinātāju vai atbrīvot psuedo. Esmu atradis tikai vienu metodi, un es vilcināšos to publicēt, jo gak ražotāji un tablešu formulatori lasa arī šos forumus un mainīs savu formulu, lai cīnītos pret slepeno ķīmiķu panākumiem.
Tomēr noslēpums ir mazgāšana ar nehlorētu bremžu detaļu tīrīšanas līdzekli. Pieejams Walmart vai jebkurā auto rezerves daļu veikalā jebkurā valstī.
Uzsmidziniet uz tablešu masas un ļaujiet tai iesūkties 15-20 minūtes vai ilgāk, ja vēlaties. Filtrējiet tablešu masu un izmetiet šķidrumu. Atkārtojiet šo darbību, līdz mazgāšanas šķidrumā vairs nav gakka vai eļļu.
Tagad tablešu masu var izšķīdināt ksilolā, ēterī vai heksānā, ja to var dabūt. QD elektronikas tīrīšanas līdzeklis pārsvarā ir heksāns, bet es to nekad neesmu izmantojis gāzēšanai. Filtrējiet un iztvaicējiet šķīdinātāju vai pievienojiet nātrija hidroksīda šķīdumu, ja jums nepieciešama brīvo bāzi bērza samazināšanai. Ieguvums ir pastāvīgi 90 % un vairāk no ļoti tīra psuedo.

Bremžu detaļu tīrīšanas līdzeklis izšķīdina visus gakk un piedevas. Patiesībā izšķīdina jebko un visu, izņemot psuedo. Vispirms izmēģiniet to uz dažām tabletēm, jo neesmu to izmēģinājis uz visiem zīmoliem un preparātiem, bet vēl neesmu bijis vīlies. Man ir noteikta zīmola tabletes, ko es saņemu, un es varu divreiz mazgāt ar bremžu detaļu tīrīšanas līdzekli un izmantot tablešu masu kā ir hidrioda skābes reduktorā, jo viss, ko tas atstāj aiz sevis, ir tīrs psuedo. Nav vārošu šķīdinātāju!!

Izmēģiniet to un redzēt, un vislabāko veiksmi draugi.
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Jā, jums taisnība, tas ir gakk + ciete, es apstrādāju tabletes ar bezūdens metanolu un ciete palika uz filtra, bet kopā ar pseido tas pagāja gakk, es mēģināšu apstrādāt ar heksānu
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kāds zīmols? Tās tik ļoti atšķiras pēc sastāvdaļām. @Nacho
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Tas, izskatās, ka pseidoefedrīna brīvā bāze kristalizējas istabas temperatūrā
 

Attachments

  • fd2AtkgxiX.jpg
    fd2AtkgxiX.jpg
    711.9 KB · Views: 317
  • OIlAwTi4r9.jpg
    OIlAwTi4r9.jpg
    793.4 KB · Views: 318

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Labdien, es būšu īss un atvainojos par neizpratni, bet 2. metodes 10. solī, kas tiek novests līdz vārīšanās temperatūrai? ksilols vai izopropilspirta un ligroīna maisījums?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, @The chef. Pēc 8. soļa spirta un ligroīna ekstrakta maisījumam jāpievieno 50 ml ksilēna un jāveic 10. solis. Vai jūs tagad saprotat?
 

Alper192535

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
47
Reaction score
6
Points
8
@G.Patton tīrs pseidoefedrīna hidrohlorīds kā es varu iegūt šo narkotiku

IBUCOLD-C 200 mg/30 mg/300 mg apvalkotās tabletes
Iekšķīgai lietošanai.
- Aktīvā viela: Katra apvalkotā tablete satur 200 mg ibuprofēna, 30 mg pseidoefedrīna hidrohlorīda un 300 mg askorbīnskābes (C vitamīna).
- Palīgvielas: Sastāvdaļas: kalcija hidrogēnfosfāts (bezūdens), kroskarmelozes nātrijs, mikrokristāliskā celuloze (PH101), koloidālais silīcija dioksīds, povidons K30, talks, hidrogenēta rīcineļļa, mikrokristāliskā celuloze (PH 112), Opadry AMB II 88A 230032 Orange [polivinilspirts, titāna dioksīds (E171), talks, saulrieta dzeltenais FCF alumīnija ezers (E110), glicerilmonokaprilkaprāts, nātrija laurilsulfāts].
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Vai esat lasījis šo tēmu?
 

Alper192535

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
47
Reaction score
6
Points
8
jā, es jautāju vēlreiz, jo ir zāļu nosaukuma atšķirība, paldies
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Vai es varu to izmantot Ibuprofēns + pseidoefedrīns? un vai es varu naftas vietā izmantot petroleju?
 

luci007

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, draugi
Man ir vajadzīga jūsu palīdzība!!
Kā es varu noņemt pseidoefedrīnu no antihistamīna tabletēm?!
Vai par to ir kāds izglītojošs video?!
Paldies.
 

broken_sharded

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Ko jūs domājat par to, ka, lai atbrīvotos no visa nevēlamā materiāla, izmantojot tikai nehlorētu bremžu tīrīšanas līdzekli, paliekot tikai Pseido HCL. Vienā no šiem ziņojumiem teikts, ka tas darbojas, bet es esmu skeptiski noskaņots. Ja tas darbojas, es daudz labprātāk izmantotu šo metodi.
 

Gofaster72

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Es varētu kļūdīties, bet, manuprāt, nehlorēts bremžu tīrīšanas līdzeklis nedara squat Vienmēr domāju, ka tā bija sarkanā bundža, ko jūs gribējāt, jo tajā bija trihloretilēns. Nedomāju, ka mūsdienās tas pat nedarbojas, neskatoties uz to, ko jūs varētu būt lasījuši šeit. Tomēr es varētu kļūdīties????
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Sveiki, tas ir lieliski, bet otrajā metodē es nesapratu mazgāšanu ar mek, 12. daļa, vai pēc filtrēšanas šķīdums jāsavieno ar mek un jāsilda?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Nē, tikai tīru MEK caur piltuvi ar efedrīna hidrohlorīda nogulsnēm, lai to izskalotu.
 

Gawer

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai na2co3 vietā varu lietot nahco3?
 

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Man nav MEK, lai izskalotu pseidohlorhlorhlorīdu. (12. procedūra)Ko man vajadzētu izmantot MEK vietā?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Izmēģiniet butanonu. Iupac nosaukums MEK
 
Top