Efedrīna ekstrakcijas no tabletēm metodes

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Sveiki, Patton, paldies par precizējumu. Manas neskaidrības radās no Erowid rakstītā, kur viņi iesaka atbrīvoties no PEG, mērcējot sākotnējo maisījumu toluolā, tāpēc es sāku domāt, vai daļa PEG nepaliks toluolā.

Manā izpratnē šis ir pareizais process, lūdzu, dodiet man zināt, ja vēlaties kaut ko mainīt.

1. sārma šķīduma pievienošana līdz pH 13
2. ekstrakcija ar toluoluolu/ citu nepolāru šķīdumu.
3. izmetiet veco ūdens slāni, pēc tam, iespējams, veiciet vairākas mazgāšanas ar ūdeni?
4. nepolārajam šķīdinātājam pievienot nedaudz tīra ūdens.
5. Skābināt līdz pH 3 ar atšķaidītu HCl
6. Pseidosāls migrēs uz ūdens fāzi kā pseido-HCl sāls.
7. Ibuprofēns (tagad skābais) nogulsnēsies ūdens fāzē, tāpēc teorētiski ūdenī ir diezgan tīrs pseido.
(8.) Iespējams, ka pēdējā attīrīšana būtu AB ekstrakcija ar ēteri, lai gan tas varētu samazināt iznākumu.
 

Fedbaby074

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
A/b ekstrakcija, iespējams, ir labākais risinājums, kas joprojām nav garantēts
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
?tātad jūs domājat, ka man būtu jāizmanto A/B ekstrakcija visai šai procedūrai ?

mans jaunais plāns ir vispirms izšķīdināt tabletes etanolā uz 5-8 stundām. (pēdējo reizi šis teqniqe izšķīdināja IBU un PSE, bet Modafen kastītes svars ir 24 gab. un viena tablete satur 200 mg Ibuprofēna un 30 mg PSE. tāpēc sākumā es sāku ar 5500 mg.
Pēc etanola souk es vienkārši ļāvu tiem iztvaikot rdry in chill.....it bija okayn un visvairāk insteresting domāju, ka es devos no 5500a līdz piemēram 1500-1700 mg, bet im reallz pārliecināts, ka tas ir tikai pse, ibu un daži daži daži pildvielas.
un no šī punkta im jautājums.
SOOOO Vai jūs domājat, ka tas darbosies?


1. visu masu mērcēt etanolā 5-8 stundas.
2. šķīduma filtrēšana un šķidruma paturēšana, un atlikumu izmešana.
3. tagad ir laiks karsēt uz ļoti zemas temperatūras un lēnām iztvaikot, līdz iegūst vēlamo PSE un IBU pulvera maisījumu.
4.pievienojot sārmainu ūdeni, līdz mans šķīdums sasniedz pH 13.........pievienojot sārmainu šķīdumu kam? kā soke tabletes sārmainā ūdenī ? jo manas tabletes satur sūdus, kas aktivizējas ūdenī.
5. ekstrakts ar toluolu
6. tagad izmetu veco ūdens slāni, pēc tam varbūt veicu dažas ūdens mazgāšanas?
7. Pievienojiet nepolārajam šķīdinātājam nedaudz tīra destilēta ūdens.
8. Skābināt līdz pH 3 ar atšķaidītu HCl (vai man tas ir jāsakrata, vai arī pietiek ar lēnu virpināšanu?).
9. Pseido migrēs uz ūdens fāzi kā pseido-HCl sāls.
10. Ibuprofēns (tagad skābais) nogulsnēsies ūdens fāzē, tāpēc teorētiski ūdenī ir diezgan tīrs pseido.
11. Visbeidzot, es varu veikt A/B ekstrakciju, lai vēl vairāk attīrītu PSE.

Paldies par atbildēm :D
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Spēcīgākais tīrākais veids un zaļš ir šāds de hidrogenizācijas gredzens jeb atbrīvošanās no alkohola, izmantojot pārkristālu ciklizāciju, pievienojot mazākus daudzumus vairākos gredzenos, vienlaikus izvadot alkoholu un piemaisījumus . Aka mikrokristālu tek
 

luci007

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, draugi
Man ir vajadzīga jūsu palīdzība!!
Kā es varu noņemt pseidoefedrīnu no antihistamīna tabletēm?!
Vai par to ir kāds izglītojošs video?!
Paldies.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Kas par bronkaida sulfātu 25mg
 

bananabebop

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sulfātu sāļi darbojas atšķirīgi no hidrohlorīdu sāļiem.

Var būt nepareizi - efedrīna sulfātam jābūt izšķīdinātam h2o. Nav viegli šķīdināms alkoholā (etanolā/metanolā).
Pēc tam jāveic A/B ekstrakcija.
 

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Vai kāds var man palīdzēt atrisināt šo problēmu? Mājās ir acetons. Skābeņskābe. Sārmu. Ir arī japāņu narkotika efedrīna hidrohlorīds. Šīs zāles nosaukums ir-エスエスブロン錠 Tās sastāvdaļas ir 50ml metilefedrīna hidrohlorīda vienā tabletē.Vai ir kāds šefpavārs, kas var man palīdzēt to ekstrahēt un kristalizēt?
Dhidrogēnfosfāta kodeīns・・30mg

Metformīna hidrohlorīds・・50mg

Hlorfeniramīna maleāts ・・8mg

Bezūdens kofeīns・・90mg
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vienkārši... Vajag. šis pavediens ir lielākais sūds visā vietnē. Tas ir pārliecinājis mani, ka
T šajā pasaulē vairs nav palicis nekāda lepnuma. Tā vietā ir stājusies "es arī" ideoloģija, kur ikviens ir upuris visam, ko vien var atrast, lai kļūtu par upuri. Šī paaudze ir slinkākā cilvēces vēsturē. Kad esi izsalcis, tu izturi bļodu un lūdz, lai tev iedod našķus.
Kad tev ir auksti, tu stiep roku un lūdz segu. Komunisms. Tāpēc tas nekad nedarbojas. Tāpēc, ka ir atņemts stimuls censties. Neatkarīgi no tā, vai jūs smagi strādājat vai vispār nestrādājat, tie, kas smagi strādā, būs spiesti atbalstīt nestrādājošos un dalīties sava darba augļos ar cilvēkiem, kuri atsakās dalīties darba slodzē.
Es tev nepavīstu @G.Patton, tu esi vienīgā strādīgā bite pin šo pavedienu un esi atbildējis droši vien uz vairāk nekā 100 jautājumiem. Uz dažiem esi atbildējis 3 vai vairāk reižu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Es atradu šo līdzekli, bet man nav ne jausmas, kā to atdalīt bez zibens hromatogrāfijas.
DS43OCQgwm


 
View previous replies…

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Jā! Tās ir šīs zāles. Bet es nezinu, kā to iegūt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Metilefedrīns, šķiet, ir velns, pamatojoties uz manām 10 minūšu ilgajām izpētes darbībām. Amerikāņu ķīmijas uzņēmumi nevēlas par to runāt. Viņi pat neuzskaita aprēķinātās īpašības. Pamatojoties uz to, ko es redzēju, ir grūti uzlabot metilefedrīna un dihidrokodīna kokteili. 🍸
 

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Tātad šīs zāles nevar izvilkt? No šīm zālēm nevar izgatavot labu metamfetamīnu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Esmu pārliecināts, ka tas kaut kā var, tikai neko nevarēju uzzināt. Tā ir sena zinātniska kļūda - uzskatīt, ka pierādījumu trūkums ir pierādījums tam, ka
Teoriju
 

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, Patton, vai otrajā metodē metiletilketona vietā var izmantot acetonu? Vai ksilolu var aizstāt ar toluolu? Vai varat parādīt no tabletēm ekstrahētā pseidoefedrīna hidrohlorīda attēlu? Vienubrīd man bija ekstrakts, kas bija kā stikla šķiedra, bet es neesmu pārliecināts, ka tas bija tas.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien, es domāju, ka tā

Jūs varat pārbaudīt tā kušanas temperatūru, lai apstiprinātu, ka tas ir efedrīns, ja Jums ir šaubas.
 

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Liels paldies Pattonam. Vakar es pētīju kādu tableti un vispirms izšķīdināju to ar etanolu. Saskaņā ar informāciju es atklāju, ka var izšķīdināt tikai pseidoefedrīna hidrohlorīdu, cetirizīna hidrohlorīdu un hipromelozi. Man veidojas kristāli. Mana pašreizējā doma ir izšķīdināt tos ar acetonu, noņemt cetirizīna hidrohlorīdu un visbeidzot ar karstu ūdeni noņemt hipromelozi. Vai mana pieeja ir iespējama? Vai pseidoefedrīna hidrohlorīds šķīst acetonā? Vai hipromeluloze nešķīst karstā ūdenī? Ja tas ir iespējams, šāda tablešu ekstrakcija būtu ļoti ērta.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Ko man darīt, ja daļa aktīvās ogles ir nokļuvusi filtrā? Vai atkārtoti izšķīdināt un filtrēt vēlreiz?
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Pirmajā metodē ir teikts, ka atlikušajā napatā būs pseidoefedrīna brīvā bāze, tāpēc jāpievieno ūdens un "titrē "kā titrēt?
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Vai es varu iegūt efedrīnu no efedrīna sīrupa ?🤔🤔
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien. Tas ir atkarīgs no sīrupa sastāva.
 
View previous replies…

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
hi 👋
60ml sīrups 1%etanols
katrā mērvienībā (5ml)ir:
efedrīns 30mg
nātrija saharīns 1,25 mg
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Es domāju, ka tas ir iespējams
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
paldies par jūsu laiku brālītis es tagad atgriežos no aptiekas. Viņi teica, ka, lai to iegādātos, ir vajadzīga ārsta speciālista recepte. Var iegādāties tikai divas brilles😐😐😑😑
man jāatrod cits veids.

Uz tikšanos nākamreiz
 
Top