Izomēru atdalīšanas piemērs Meth

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
btcboss2022 Vai jūs vēlreiz pārstrādājat L-metu, lai iegūtu lielāku iznākumu, kā šajā diagrammā? :

ULfYPV72vc
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vai ir kāds detalizēts šī procesa apraksts? Vai tas pats attiecas arī uz MDMA?
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Šī shēma bija vienīgais informācijas gabaliņš, ko atradu par šo procesu. Tā ir no Eiropas tiesībaizsardzības iestāžu ziņojuma, kurā skaidrotas dažādas metodes, kas galvenokārt sastopamas ES. Tajā nav iedziļinājies daudz sīkumos.

Kāpēc būtu nepieciešams nošķirt MDMA izomērus?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Man patīk risināt sarežģītus jautājumus. Un izskatās, ka MDMA izomēri atšķiras no metamfetamīna.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Piedodiet, šķidrais metamfetamīns, vai jūs neveicat destilāciju un nesadalāt to tieši? Vai tas ietekmēs iegūtā produkta tīrību? Piemēram, 10 grami pēc tās pašas 15 g destilācijas vai 15 grami bez destilācijas, kurā būs nedaudz lielāks tīrsvars? Vai varat uz to atbildēt?
Atvainojiet, šķidrais metamfetamīns, vai jūs neveicat destilāciju un sadalāt to tieši? Vai tas ietekmēs iegūtā daudzuma tīrību? Piemēram, 10 grami pēc tās pašas 15 g destilācijas vai 15 grami bez destilācijas, kuram būs nedaudz lielāks tīrsvars? Vai varat uz to atbildēt?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nē, es to nedestilēju, es veicu skābes bāzes mazgāšanu, izmantojot 2 dažādus šķīdinātājus skābes stadijā.
Iespējams, tas varētu ietekmēt iznākumu, bet, pēc manas pieredzes, tas ir ļoti neliels daudzums, un galaproduktam ir tāda pati tīrība un tāds pats attīrīšanas līmenis.
Man personīgi tvaika destilācija nav izdevīgs uzdevums.
Paldies.
P6lJVDhgCY
AXqfR5K9mM
 
View previous replies…

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Ļaujiet man uzdot jums pēdējo jautājumu. Kādu kodināšanas veidu jūs izmantojat? Pirms sadalīšanas? Vai jūs domājat par vīnskābes pievienošanu skaldīšanai pēc kodināšanas līdz ph2? Skābes un skābes reakcijas kristalizācija?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jūs sajaucat visus datus 🤦‍♂️
Es izmantoju ūdeni, bet jūs varat izmantot metanolu.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Vai meistars joprojām ir klāt? Esmu pabeidzis L-izomēra skaldīšanu ūdenī tavā veidā. Vai pulverī šim pulverim vēl ir jāpievieno ūdens, lai turpinātu sadalīšanos? Šķiet, ka sadalīšana nav pabeigta. Kā jūs ar to rīkojaties? Ko darīt, ja sadalīšanās turpinās?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jums tas atkal ir jānodod FB, un vēlāk jūs izlemjat.
Ja jums ir nepieciešama pilnīga vadlīniju sniegšana, es šo pakalpojumu piedāvāju forumā.
Paldies
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 jautājums, vai, kristalizējot d-metu acetonā, jūs nepamanījāt, ka iegūtais pulveris ir daudz daudz smalkāks nekā racēmiskais?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es neatceros, kad pēdējo reizi kristalizēju racēmisko atvainojiet, iespējams, es to darīju vienreiz sen atpakaļ es vienmēr kristalizēju D-metu un reizēm arī L-metu.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Kura L-vīnskābe (d-vīnskābe, d-vīnskābe) tiek izmantota? Vai lietot D? Vai abas?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kāpēc daudzi cilvēki jautā lietas, kas ir sīki izklāstītas amatā? vai vieglāk ir tās jautāt, nekā izlasīt?
Ja jūs tas interesē, neesiet slinki un rūpīgi izlasiet visu amatu.
Nav nekas personisks ir vispārēja refleksija atvainojiet un paldies.
 

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Labdien, kungs, vai galīgais filtrētais šķīdums ir jāpielāgo PH-13, pievienojot nātrija hidroksīda šķīdumu, lai iegūtu bezmetilbāzi?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jā ph12-13
 
View previous replies…

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Liels paldies par atbildi. Vai pēc bezmetilbāzes iegūšanas pirms kristalizācijas ir nepieciešama papildu žāvēšana?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jā, galvenokārt, lai zinātu precīzu FB daudzumu, lai aprēķinātu kristalizācijas koeficientus.
 

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Atvainojiet, kungs, pēdējais jautājums, ko jūs izmantojat, lai šeit žāvētu bezmetilbāzi, vīnskābi/700 g. Bāze/1000g. Ūdens/1400ml. Cik daudz sausnas man jāpievieno?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Cienījamais Mr.
Izmantojiet L vīnskābi, lai atdalītu brīvo bāzi saskaņā ar jūsu metodi.
Maisot es ieguvu košļājamai gumijai līdzīgu vielu, un, kad pārtraucu maisīt, viss pārvērtās par ļoti cietu baltu cietu vielu. Vesels gabals.
Vai tas ir pareizi?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Atvainojiet, kungs.
Es esmu iesācējs. Es sekoju jūsu piemēram forumā un sintezēju.
No 5449~p2p es izmantoju fosforskābes metodi, ar kuru jūs dalījāties. Tā nostrādāja pirmajā reizē. Saņēmu jauku, oranžu p2p.
No p2p ~ metamfetamīna brīvā bāze Es izmantoju nātrija borohidrīda sintēzes metodi, ar kuru jūs dalījāties. Pirms tam tas neizdevās 2 reizes. Vēlāk ieguvu gaiši dzeltenu eļļu. Es nezinu, vai viņš bija metamfetamīna freebase.
Es ievēroju tieši to metodi, ar kuru jūs dalījāties.
Vakar es izmantoju šo eļļu. Sekojiet L vīnskābes atdalīšanai, ar kuru jūs dalījāties.

Tagad ir pagājušas vairāk nekā desmit stundas. Tas ir ļoti grūti. Kā saldējums saldētavā. Šķidruma nav.

Šobrīd esmu ļoti apjucis un noraizējies.

Vai pēc 24 stundām tas kļūs šķidrs?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Brīvās bāzes iznākums no p2p~ bija ļoti zems, no 100 gramiem p2p~ tika iegūti 60 grami eļļas. Nezinu, vai tas ir tāpēc, ka p2p ir neattīrīts, vai kāpēc.
Man nav nekādu pamatzināšanu ķīmijā. Ir pagājuši vairāk nekā 2 mēneši, kopš mācījos sintēzi.
Līdz šim nekas nav atrasts.
Es esmu tik apjucis
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tas nekļūs šķidrs šķidrums šķidrums ir sajaukts ar cieto cieto vielu, jums tas jāsasmalcina, lai vakuumfiltrētu un iegūtu šķidrumu.
Par frībāzes iznākumu no p2p ir ok, ja netiek izmantots tvaika destilēts p2p.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Cienījamais Mr.

Es izmantoju L vīnskābi, lai atdalītu brīvo bāzi. Vakuums dod šķidrumu. Sārmu PH-13. Tiek iegūta brīva bāze.

Brīvo bāzi samaisa. Pievieno HCI. PH vērtība -2. Es gribēju pielāgot pH līdz -3. Bet pH pēkšņi samazinājās. Es uzmanīgi pievienoju ļoti maz HCI. Sākumā pH vērtība vienmēr ir bijusi aptuveni 7. Tad pēkšņi tā pēkšņi samazinās līdz -2.

Uzkarsēju līdz 130°. Ielej traukā ar 10 tilpumiem atdzesēta izopropilspirta. Tvertnē uzreiz parādījās daudz pulvera. Vai nevajadzētu iegūt kristālus?

Ko es darīju nepareizi?

Kungs, lūdzu, palīdziet man.
 
Top