Izomēru atdalīšanas piemērs Meth

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Lūdzu, palīdziet, pēc sajaukšanas un atstāšanas uz nakti tas kļuva rozā krāsā.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Rozā krāsa parasti nozīmē pārāk skābu, bet ne 100 % gadījumu arī varētu būt piemaisījumi no jūsu brīvās bāzes, pārbaudiet, vai PH ir aptuveni 4. Jebkurā gadījumā es neredzu nekādas nogulsnes jūsu attēlā.
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Tā tas veidojas maisīšanas laikā, bet pēc tam nogulsnes neveidojas
 

Attachments

  • Ey0bI56kiP.jpg
    Ey0bI56kiP.jpg
    2.9 MB · Views: 37
  • twEuOPWVD9.jpg
    twEuOPWVD9.jpg
    2.7 MB · Views: 39

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Labi, paldies il izmēģināt, il atgriezties ar rezultātiem
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pēc manas pieredzes domāju, ka tam nepieciešams vairāk laika maisīšanai, lai tas kļūtu biezs un beidzot ciets.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Es tikko pievienoju pavisam nedaudz nātrija hidroksīda šķīduma apmēram 5 gramus, un tajā parādās kristāli. Es nezinu, vai es rīkojos pareizi, pievienojot nātrija hidroksīdu.
 

Attachments

  • udWYVsTINt.jpg
    udWYVsTINt.jpg
    2.9 MB · Views: 40

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jūs vienkārši palielinājāt PH, pārbaudiet PH tagad, lai gūtu priekšstatu, vai esat uz pareizā ceļa.
Godīgi sakot, man šajā procesā nekad nav bijusi šāda krāsa, un es to darīju simtiem reižu dažādos veidos, daudzumos, maršrutos... bet varbūt ir pareizi, jūs to redzēsiet.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Varētu strādāt, atjaunojiet mūs, kad pabeigsiet procesu, paldies.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Sveiki, man izdevās pabeigt procesu. Pēc atdalīšanas es basifidēju abus slāņus (d un l). Kopējais izmantotās brīvās bāzes daudzums bija 300 gramu. No ūdens slāņa ieguvu 90 gramus, no cietā slāņa - aptuveni 170 gramus. Tad es kristalizēju ar hcl. Kristāli no ūdens slāņa (d-insomērs) bija tikai pulveris, pat kad mēģināju pārkristalizēt, bet no otra slāņa (l-insomērs) bija vairāk sīku stiklainu kristālu ar pulveri.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Hai brālis,
Vai varat pastāstīt, kā jums tas izdevās?
pH vērtība?
Arī es veiksmīgi pabeidzu šo procesu, taču mans iznākums bija ļoti zems,
No 100 ml brīvās bāzes es dabūju 20 ml d. Vairāk man neizdevās iegūt.
Ko jūs izdarījāt pareizi?
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Es nedomāju, ka es rīkojos pareizi, brāli. Tā kā mani kristāli joprojām ir racēmiski. Es mēģināšu vēlreiz
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
labs brālis
Es gaidu, kad jūs dalīsieties ar pareizajām lietām!

Zaudēt 300 ml brīvās bāzes ir patiešām skumjš stāsts!

Arī es vakar izdarīju kaut ko muļķīgu. Es destilēju P2P ar tvaiku un pēc tam izmantoju DCM, lai ekstrahētu P2P. Tad es aizmigu, kamēr DCM iztvaikoja. Un sildīšanas apvalka temperatūra ir virs 200°.
Kad pamodos, P2P bija iztvaicējies!
Zaudēju apmēram 500 ml
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Vai varu jautāt, kāds ir iemesls, kāpēc, pievienojot vīnskābi, tā nešķīst un nekristalizējas? Vai tā ir nepareiza metamfetamīnu nesaturoša bāze? Vai arī ir nepareizs pH?
Jau uzglabāts 24 h

Kāds ir pareizais metamfetamīna brīvās bāzes pH?
 

Attachments

  • voQ58HIUJ7.jpeg
    voQ58HIUJ7.jpeg
    5.1 MB · Views: 189

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Kāds ir jūsu pašreizējais PH? Un kāds bija jūsu brīvās bāzes Ph pirms vīnskābes pievienošanas?
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Tam ir jābūt tādam..

FkJsC5vV1D
FkJsC5vV1D
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Jauki, jūs izmantojāt to pašu metodi?
 
View previous replies…

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Jā, brīvās bāzes ph jābūt aptuveni 11
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Sākotnējais brīvās bāzes pH ir 11?
Kāda ir pH vērtība pēc sajaukšanas?

Cik daudz D metilgrupu iegūst pēc atdalīšanas?
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Nē, es izmantoju centrifūgu
 

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Lūdzu, kāda veida centrifūgu jūs izmantojat? Es mēģināju filtrēt, izmantojot pazeminātu spiedienu un Bihnera piltuvi, bet tartrāts beigās joprojām bija mitrs un aizturēja šķidrumu. Beigās es ieguvu nedaudz D-izomēra.
 

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Labdien, es jūs visus sveicu. Vēlos dalīties ar jums savā pieredzē par izomēru atdalīšanu, izmantojot L-vīnu. Es veicu trīs testus. 2 reizes, izmantojot metanolu, kad abos testos mainīju brīvās bāzes metanola un vīnskābes attiecību. Abi testi sanāca būtībā vienādi, pēc sastāvdaļu apvienošanas un samaisīšanas nogulsnējās cieta masa, ko pēc 24 stundām filtrēju. Attiecībā uz produkta izskatu un kopējo izomēru sadalījumu, iespējams, vienā testā bija nedaudz vairāk produktu nekā otrā testā. No 30 ml brīvās bāzes es ieguvu aptuveni 9 gramus d-metāna. Iztvaicēšanas laikā, kad sāka parādīties kristāli, sākumā tas izskatījās labi, šur un tur veidojās mazas adatiņas, bet, jo sausāks tas kļuva, jo vairāk tas atgādināja racemātu (neglīta amorfa viela). Kad tas pilnībā izžūda, pēc izskata es nevarēju atšķirt racemātu no šī sadalītā produkta. Kad to uzlika uz folijas un nedaudz uzsildīja, bija redzams, ka kristāli pēc izšķīdināšanas kristalizējas nedaudz ātrāk nekā tad, kad tas notiek ar racemātu. No tā es secināju, ka ir notikusi neliela dalīšanās, bet nepietiekama. Es atzīmēju, ka filtrēšanas laikā tartrāta pulveri neizmazgāju. Procedūrā tas nebija rakstīts, tāpēc es izvēlējos to nedarīt. Tagad mēs nonākam pie trešā testa, ko es veicu ar ūdens palīdzību saskaņā ar btcboss procedūru. Pēc visu sastāvdaļu apvienošanas un enerģiskas maisīšanas pēc brīža man izveidojās bieza, patiešām bieza masa, kas atgādināja kaut kādu krēmu. Tās konsistence būtībā bija tāda pati kā fotogrāfijā, ko pāris ierakstu virs manējās pievienoja lietotājs Sjeik. Es aizvēru trauku un atstāju to nostāvēties 24 stundas, pēc tam es ieliku šo vielu filtrā, izklāju to pa vakuuma filtru un ieslēdzu sūknēšanu. Šo biezo krēmveida vielu bija patiešām grūti filtrēt, arī procedūrā nebija rakstīts nekas par filtra tartrāta mazgāšanu, tāpēc es to nedarīju. No 60 ml brīvās bāzes ieguvu tikai 11 gramus produkta. Bet kristāli, kas tika saņemti, bija caurspīdīgi un skaisti. Es mēģināju tos izkausēt uz alvas folijas, lai redzētu, cik ātri tie sacietē, un tas bija patiešām ātri kā pseidoefedrīna metamfetamīns. Tāpēc es domāju, ka Split izomer bija veiksmīgs, izņemot tikai 11 gramu masas traģēdiju. Problēma droši vien galvenokārt bija tā, ka man filtrēšanas laikā bija mazliet problēmas ar to, ka piltuve uz sūkšanas kolbas slikti noslēdzās un varētu arī palīdzēt filtrēšanas laikā nomazgāt tartrāta sāli, bet lūdzu, konsultējiet, cik daudz ūdens varu tam izmantot, lai netraucētu tartrāta šķīdību ūdenī un tādējādi produktā nenonāktu L izomēri. Liels paldies.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Atkārtojiet izomēru atdalīšanu, lai iegūtu lielāku iznākumu.

Atbrīvojiet neizdevušos sāli un atkārtojiet procesu

- Izskalojiet to ar aukstu bezūdens metanolu, L-metāna/vīnskābes maisījums nešķīst metanolā.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Sir, pēc maisījuma attīrīšanas ar metanolu metanolu sajauc ar D metila un ūdens maisījumu.
Vai D metils šķīst metanolā?

Ja D un metanols ir sajaukti, vai, lai tos atdalītu, atliek tikai pievienot nātrija hidroksīda šķīdumu?
 

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Paldies, es mēģināšu jums par to paziņot. Lūdzu, kādā temperatūrā jābūt metanolam, tikai ielieciet to ledusskapī vai man tā vietā vajadzētu izmantot saldētavu?
 
Top