MDMA sintēze, izmantojot NaBH4 no MDP2P

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
@G.Patton Sveiki, paldies par jūsu darbu! Vai jums ir kādi padomi par MDMA brīvās bāzes šķīdināšanu DCM? Mūsu dcm izveidojās ābolu mērce (tā testos ir violeti melna marque reaģentā). Mums maisījumā bija desikants (mag sulfāts) un izmantojām @btcboss2022 invitro metilamīna HCL metodi, bet mūsu organiskais slānis nav viendabīgs, tāpēc mums interesē, vai ir kādi triki, paldies!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Redzēju, ka jums bija emulsija......skatoties uz dažiem padomiem:
Sveiki, man vajadzīga palīdzība! : )

  • Benzohinona Wackera safrola oksidēšana metanolā, lai iegūtu MDP2P
  • No Erowid.org/archive/rhodium/chemistry/wacker.benzo-meoh.html
  • By Methyl Man
Iestrēdzis pie 5% NaOH skalošanas Nr. 2. Mazgāšana Nr. 1 noritēja, kā gaidīts, un tās rezultātā izveidojās ļoti melns augšējais "ūdens?" slānis, ko izmeta. Mazgājot apakšējo slāni, kas, domājams, satur DCM un ketonu, ar 2. 5% NaOH, parādījās milzīgs daudzums, manuprāt, hidrohinona. Es iztukšoju apakšējo slāni, lai mazgātu trešo reizi, saglabāju augšējo slāni no 5 % NaOH mazgāšanas 2. reizi, un viegli izmazgāju visu hidrohinonu no sep piltuves. Pēc 3. 5% NaOH mazgāšanas man ir dubļaini zaļa emulsija ar nulles atdalīšanu.

Jautājumi: Kāpēc hidrokvinons neparādījās 1. mazgāšanas laikā?

Vai manas instrukcijas ir 100% pareizas, ka 1. 5% NaOH skalošanas augšējais slānis bija "ūdens" un tāpēc nesaturēja ketonu un to varēja izmest? Vai arī es vienkārši izmetu visu savu smago darbu un naudu?

Kāpēc emulsija ar katru NaOH mazgāšanu kļūst sliktāka, nevis labāka?

Kāds ir labākais veids, kā sadalīt šo emulsiju?

Paldies. Tas ir nomācoši. Līdz šim viss bija labi.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Vai var mainīt metilamīna hci uz šķīdumu?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Man ir pieejams DCM/bezūdens etanols 60%/40%. Vai to var izmantot?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
NaBH4 pievienošana manuāli dažu stundu laikā ir nedaudz apgrūtinoša, es mēģināju izšķīdināt NaBH4 metanolā, pēc tam ar pievienošanas piltuvi liekot to pilināt RM. Problēma ir tā, ka metanols diezgan ātri reaģē ar NaBH4, sadaloties. Vai ir kāds cits piemērots šķīdinātājs NaBH4 vai arī es varu metanolam kaut ko pievienot, lai novērstu sadalīšanos, vienlaikus neietekmējot reducēšanu?
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Cienījamais kungs, liels paldies par dalīšanos ar iepriekš minētajām metodēm. Es arī iegādājos CAS: 28578-16-7, bet manam piegādātājam ir tikai pulveris un eļļainais veids, bet nav vaskveida formas. Es domāju, ka es domāju, vai to var izmantot ar iepriekš minēto metodi?
Es paredzēju, ka es nonākšu pie CAS 4676-39-5 un pēc tam pie MDMA. Lietas, kas būtu jāpērk, jau ir gatavas, bet manam NABH 4 ir uzbriešanas parādība iepakojuma maisiņā. Vai tas ir normāli?
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Sor
Es to nesaprotu , kā gāzi sver gramos vai tā ir pulvera veidā

--Metilamīna gāzi (MeNH2) 300 g izšķīdina atdzesētā 3000 g metanola (MeOH; -17-20 °C) 20 L reaktorā, kas aprīkots ar termometru un augšējo maisītāju.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Labdien, kungs, liels paldies par dalīšanos, es izmēģināju dažus nelielus testa gabaliņus. Tā kā šoreiz steidzos, es nereaģēju divas dienas, bet gan 4 stundas. Testēšanai izmantoju 50 g MDP2P eļļas, un beigās ieguvu tikai 25 g MDMA bāzes, un no šiem 25 g MDMA bāzes beidzot ieguvu tikai 4 g balta pulvera. .
Man ir radušies daži jautājumi un es vēlos lūgt padomu:
1. Attiecībā uz metilamīna metanola šķīdumu, šoreiz es izmantoju nepareizu šķīdumu, jo es nopirku 33% tīru šķīdumu. Vai es varu izmantot 33% šķīdumu proporcijā 1:1, nevis 10% šķīdumu?
2. Tā kā es izmantoju 33 % tīru metilamīna metanolu, pēc tam, kad pabeidzu NaBH4 reakciju, kad izmantoju sālsskābi, pH vērtību nevarēja noregulēt līdz 10,5 ~ 11. Es izmantoju daudz sālsskābes, lai noregulētu pH vērtību vietā. Tas bija normāli. Vai šajā gadījumā man ir nepieciešams izmantot tikai 8 l ūdens un 8 kubikus 33 % HCL uz 1 kg MDP2P, lai pielāgotu pH vērtību līdz 10,5, kā aprakstīts jūsu procesā?
3. Turklāt, vai, nākotnē veicot šo soli, es varu izlaist H2O un sālsskābi un korekciju veikšanai izmantot sālsskābes gāzi?
4. Ja nākotnē skala tiek paplašināta, vai varu svītrot galīgās darbības, ko pievieno DCM? Ko tas ietekmēs? Kādas ir jūsu domas par vienkāršām darbībām, ko var veikt, lai palielinātu skalu?
5. Visbeidzot, kādu šķīdinātāju var izmantot, lai izšķīdinātu MDMA*HCL balto pulveri, kas nogulsnējas no sālsskābes gāzes, un veiktu pārkristalizāciju?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki. Ko jūs domājat ar 1:1? Jums ir jāņem tāds pats metilamīna brīvās bāzes daudzums. Vai varat to aprēķināt? 1 kg 10 % metilamīna sln satur 100 g metilamīna, 1 kg 30 % metilamīna sln satur 300 g metilamīna brīvās bāzes. Cik daudz 30 % metilamīna sln nepieciešams, lai būtu 100 g metilamīna sln? Skolas matemātika.
Jā, es domāju, ka tas ir skaidrs.

Nē, ir jāizmanto precīzs ūdens tilpums.

Jūs zaudēsiet iznākumu.

Tas jau ir rakstīts šajā tēmā. Turklāt paskatieties uz komentāru zemāk.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Cienījamais kungs, paldies par atbildi. Es zinu, ka 30 % metilamīna metanola šķīduma īpatnējais svars, kas nepieciešams katram MDP2P kg, ir 1100 g, bet tas, ko es iegādājos no piegādātāja, bija 33 %, tāpēc es to pārrēķināju uz 1:1. Es ceru, ka tur nav kļūdas. , pateicīgs.
Mans pēdējais jautājums ir, vai es varu atkārtoti izšķīdināt attēlā redzamo MDMA*HCL pulveri uzkarsētā etanolā un piesātināt to, lai tas varētu saplūst lielos kristālos? Tāpat kā metamfetamīns?
Jūsu atbilde man ir ļoti noderīga, vēlreiz paldies.
 

Attachments

  • iqD9S6dsYk.JPG
    iqD9S6dsYk.JPG
    3.7 MB · Views: 33

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Vai ir iespējams aizstāt acetonu kristalizācijā ar kaut ko citu? Ja jā, kādas būtu labas alternatīvas?
 

noMoneynoHoney234

Don't buy from me
Member
Joined
May 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vai var izmantot metilamīna 40 % ūdens šķīdumu, nevis metilamīna (MeNH2) gāzi 300 g ??
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien, jums ir jāizmanto metilamīna metanola šķīdums, šajā reakcijā nedrīkst pievienot ūdeni. Pretējā gadījumā jūs nesaņemsiet produktu.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
jā, jūs varat iegādāties gatavu risinājumu.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ei, vai jūs varat man ar kaut ko palīdzēt.

Vai ir kāda saite par to, kā iztīrīt melnbalto mdma. Piemēram, pārkristalizēt to un pārvērst vairāk par baltiem kristāliem? Man šķiet, ka brīvā bāze pirms kristalizēšanas netika pienācīgi notīrīta.

Mdma ir izgatavota no
metilamīna gāzes
metanola
Pmk
nātrija borhidrīda
acetona un hcl
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ir amats par MDMA attīrīšanu. Lūdzu, apskatiet sadaļu Amfetamīns.

P.S. Ir patiešām noderīgi meklēt vai izmantot meklēšanu, nevis jautāt un gaidīt atbildi.
 
Top