MDMA sintēze, izmantojot NaBH4 no MDP2P

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Vai var mainīt metilamīna hci uz šķīdumu?
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, es nezinu, vai es kaut ko darīju nepareizi, bet es varēju iegūt tikai 700 ml brīvas mdma bāzes, un, veicot destilāciju, eļļa destilējās 275 c temperatūrā, tāpēc es neesmu pārliecināta, vai es destilēju mdma eļļu vai citu substannu. ph 6
 

JustBrowsing223

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Vai varētu būt, ka jūs veicāt vienkāršu destilāciju? Saskaņā ar vikipēdiju BP, šķiet, ir tuvu tam.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, es dabūju 700 ml mdma freebase. bet tā destilēta 275c temperatūrā, tāpēc es neesmu pārliecināts, vai tas, ko es destilēju, ir mdma eļļa. ph ir 6, tāpēc kristalizācijai man ir jāpaaugstina ph, un es gribētu zināt, kā? ja ou var man palīdzēt, paldies jums.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Varbūt jums ir nereaģējis mdp2p vai pēc mdp2p+NaBH4 reakcijas rodas -ol variācijas... Alkilamīnu variācijām ir bāzisks pH.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
vai nereaģējušo mdp2p var atkārtoti izmantot citai reakcijai?
 

JustBrowsing223

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ej, tur! Daži manekenu jautājumi.
Ko nozīmē mazgāšana ar metanolu? Vienkārši lietot metanolu, lai nomazgātu pulveri, kas pielipis pie stikla trauku ?
Ja tas maisīts 48 h , temperatūra jāuztur 8-9 grādi vai var būt istabas temperatūra?
Kāds ir piemērots vakuumsūknis? Atvainojiet, man vēl nav pieredzes ar vakuumdestilāciju.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien. Atvainojiet par garo atbildi.
Jā, tas nozīmē NaBH4 skalošanu no stikla trauku malām.
NaBH4 pievienošanas laikā jāuztur 8-9 grādi. 48 h istabas temperatūrā, pareizi.
Vakuumsūknis, kas spēj radīt 0,2-0,4 torr spiedienu destilācijas aparāta iekšpusē. Ja jums nav pieredzes, iesaku apgūt destilāciju. Vakuuma destilācijas aparāts var eksplodēt, ja ar to rīkojas nepareizi. Destilācija un destilācijas sistēmas
Vārīšanās temperatūra105 ºC (0,4 torr)
 

spiritveg

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vai metilamīna gāzes vietā var izmantot 39% dimetilamīna ūdens šķīdumu? Ja jā, tad kādai jābūt attiecībai?
 

Dokodox

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Vai kāds zina, vai temperatūra ir ļoti svarīga, vai ir veids, kā visu izdarīt tēraudā, lai nebūtu jāimportē stikla trauki.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Kamēr vien nepārspīlēsiet nevienu daļu, kurā reakcija tiek padarīta skāba, kā PMK uz MDP2P, un pilnībā atturēsieties no jebkādu organisko skābju pievienošanas, SS 316 ir kārtībā. Pirms pirmās lietošanas reizes apstrādājiet detaļas dažas stundas ar karstu 75% H3PO4 pasivācijai, un viss.

Būtiski ir reakcijas laikā uzturēt zemu temperatūru, lieliem traukiem es stingri iesaku papildus dzesēšanas apvalkam uzstādīt dažas iekšējās dzesēšanas spirāles un iegādāties jaudīgu rūpniecisko dzesētāju. Bet temperatūras kontrole ir daudz vieglāka metāla traukos nekā stikla traukos, jo metāla traukos siltuma pārnese ir daudz labāka.
 

clandestinec

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Būtu jauki, ja šajā sintēzē būtu pievienots video , tikai kādreiz esmu veicis PSE reducēšanu ar destilatora palīdzību un ar dažiem šķīdinātājiem , viens jautājums par pmk uz mdp2p vai tas ir HCl pulveris vai plauktā esošais ūdens šķīdums ????.
 

clandestinec

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Atvainojiet, ka man trūkst ķīmijas žargona, ko esmu iemācījies tikai no Džo pa ceļam.
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Ja es neekstrahēju ar DCM (manā valstī DCM, TOLUENE un XYLENE ir stingri kontrolēti), cik liels būtu aptuvenais iznākuma zudums? Paldies par atbildi.

Vai ekstrakcijai varētu izmantot heksānu, benzolu, acetonu vai etanolu?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Ja es neekstrahēju ar DCM (manā valstī DCM, TOLUENE un XYLENE ir stingri kontrolēti), cik liels būtu aptuvenais iznākuma zudums? Paldies par atbildi.
 
Top